Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 144.938
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
antimadridista kaže...
Meni je PES 2016 demo bolji od FIFA-e 15, ponajviše zbog toga što je FIFA jednostavno postala prebrza igra. U ovom demu igram sa frendom i utakmice završe ponekad 0-0, 1-0, manjim rezultatima. Igramo FIFA-u 15 i jednostavno igrači koji su brzi su gotovo nezaustavljivi i golovi padaju prelako, teža arkadetina od igre i to mi se jednostavno gadi. Nije ni ovaj PES simulacija, ali imaš osjećaj da možeš svakoga zaustaviti i to mi se sviđa, utakmice su nam puno napetije. Bar je moj dojam takav.

 Nisam isprobao demo jer sam sirotinja na PC-u, ali teško da je lošiji po tom pitanju od 15 koja je najgora FIFA odkad se EA probudio. FIFA 16 najavljuje da će baš ispravljanje toga biti glavni fokus, ali o tom potom. A PES-u u današnje vrijeme baš ništa ne znači (diskutabilno) kvalitetniji gameplay kad ga ne prati sve ono ostalo što mora ići uz to da bi se igra prodavala. Mogu oni pričati da je to njima ok jer je PES za "specifičnu" publiku, ali svake godine je sve sličniji FIFI jer nemaju pojma kako da ostanu različiti od EA-a, a istovremeno im ukradu dio kupaca.

 

Možda je krajnje vrijeme da dobijemo trećeg igrača na ovom polju pa tko opstane opstane.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
antimadridista kaže...
Ma nije to "samo treba znat". Jednostavno brzi igrači su u FIFA-i overpowered, pa i sami developeri igre su to priznali i rekli da nastoje to ispraviti u FIFA-i 16. Sve je na fizikalije i brzinu i zbog toga sam odustao od FIFA-e prošle godine.

Sve ti je to relativno. Maloprije sam igrao s likom koji ima toty ronalda i messia. Znaš kako su to brzi igrači u futu. Nije lik loš igrač ali jednostavno mu nije prošlo soliranje s jednim igračem niti lopta u prostor. Sve sam uspio obraniti i još zabiti. odigrao sam ovo poslijepodne 6/7 tekmi i sve su završavale 1-0 ili 2-1 za nekoga tako da ne znam kako vama uspijeva ako ste solidni igrači zabiti puno golova. Kad naletim na nekoga tko ne zna nije ga problem napuniti ali dva podjednaka igrača i tekma je neizvjesna do kraja.. bar u mom slučaju.

 

Ne mogu se složiti da je u fifi sve na fizikalijama i brzini ali da to igra bitnu ulogu, to da. Pogotovo kako šime kaže ako jedan od igrača ne zna. Ja osobno bih smanjio utjecaj skilla jer cirkuski potezi u koje krene protivnik jednostavno zahtijevaju punu koncentraciju i dozu sreće. U svakoj toj akciji lopta se uvijek čudom vraća tom napadaču kojeg je teško zaustaviti. No trening čuda čini. Stvarno se ne sjećam kad mi je netko prodao kontru preko brzog igrača ili L1+trokut.

 

Mene osobno smeta na pesu taj prvi dojam koji nije bog zna kakav. Lopta i dalje nema težinu, ona lebdi zrakom. Pogle kad je golman ispuca.  Nisu mi legli ni udarci koji baš i nisu realni. Golman kakav je bio u pesu ovaj je majka ali opet malo traljav. Da se razumijemo, golman u fifi je žešća katastrofa ove godine ali je lijepo animiran i njegove kretnje odaju realnošću i golmanskim potezima. No to sve kvare pojedine situacije gdje je ispod svake kritike ali ebi ga on kad padne, napravi povaljku, izađe na centaršut ili neku drugu reakciju, nitko ne može reći da to ne izgleda realno.  Grafika i prezentacija igre za današnje vrijeme prosjek. Dobro, japanci nikad nisu imali previše ukusa.  No opet kažem to sam ja, tebi se sviđa i sve pet. Bitan je izbor i da se svatko pronađe u igru koja mu odgovara. Sve je to normalno.. i tvoja pohvala i moja kritika..

 

 

Da odgovorim Hexfire-u. Ovaj pes definitivno nema osobnosti niti konamijevog duha. Ovo je čista kopija fifinog gameplaya. Evo tko je igrao malo duže fifu i probao ovaj demo neka da svoje mišljenje. Pokrenio sam igru i osjećao sam se kao da igram fifu samo na malo lošijoj razini. I po meni to će biti najveći problem ovog pesa. Fifa bila dobra ili loša ona je uvijek fifa. Konami definitivno po meni ne zna što hoće. Kopirati fifu ili ići svojim putem.. možda sam ja prekritičan pošto dobro poznajem fifu i prepoznajem je u ovom demou. Netko tko nije igrao fifu neće imati nekih posebnih zamjerki..

 

edit:

 

evo odigrao još par tekmi i dojam je isti. Sada sa sigurnosšću mogu reći da je grafika tri koplja ispod one u fifi. Gledam replay s terena a trave nigdje. Teren kao bilijarski stol. Obratite pozornost kako izgleda travnjak u fifi kad gledaš replay s travnjaka. U fifi kad pogodiš prečku cijeli gol se strese. Lopta para mrežu koja se realno njiše a ona štanga koja pridržava mrežu poskakuje ovisno o snazi udarca.  U pesu nema ništa od toga. Jedino kaj mi se sviđa to je manja tromost igrača koji brže mijenjaju smjer a da pritom ne gube na brzini kao u fifi. Igrači se ljepše rašire po terenu. Bočni recimo može lijepo odigrati s robbenom koji ne pobjegne kao u fifi naprijed u zaleđe a ja trebam iznijeti loptu i nemam kome dodati.

Dodavanja su mi definitivno prebrza  a lopta ponekad odaje dojam kao da lebdi. I tko kaže da ovo nije kopija fife taj nije nikad igrao fifu.

Eto, to je to. rekao sam svoje mišljenje i više se neću osvrtati  niti komentirati ovaj demo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2015 21:35 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Igrao sam jedno desetak tekmi i iskreno sto vise igram protiv kompa me tera aj jos jednu partiju i tako dodjem do cifre 10 utakmica odigram. To se ranije nije desavalo sto se tice pesa 15 na ps4. Sada je ta situacija promenjena a razlog tome jejer su  sve segmente igre unapredili i bas mi se djasvi...Sve je sada mnogo prirodnije od kretnje igraca, promene njihovog pravca kretanja, cak i dodavanja mi se svidjaju, jedino dribling njihovog izvodjenja sa pecurkama mi je i dalje enigma al to i nije toliko bitno. Golmani mnogo mnogo bolji, publika pa ko obraca paznju toliko na publiku dok igras, grafika je mnogo bolja od pesa 15, posebno mi se svidja kad se igra po kisi (sve je teze od kretanja igraca, njihovog proklizavanja, lopta se brze krece itd). Sut je konacno dobio na tezini sa daljine i od naprimer desetak suteva samo dva sam dao u stilu evrogola. Igraci u napadu se krecu odlicno, grabe prostor, dupli pas je odlicno uradjen, brzina nekad dodje do izrazaja kod igraca a nekad bez obzira da li je brzi igrac nema prolaza. U odbrani igraci pokrivaju rupe i sprecavaju prolaz kroz odbranu al ponekad ima situacija kad se zakasni sto je i normalno.

 

Prvi put se ozbiljno razmislajm da li pored fife da uzimam i ovogodisnji pes....

 

A sta reci za fifu? pa recimo da nema napretka osim devojaka sto su ubacili i to je sve ali to je sve na osnovu klipova na YT koje sam gledao.....

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2015 18:48 (Red_Star_Forever).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

I men je odlican novi pes. Stalno igram demo. Zaraza

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

prosle godine pes i fifa losi.fifu(ps4) sam kupio prosle godine  odigrao tri tekme i bacio.

probao ovaj pes i los je. od gameplaya do svega.izbornik kao 97 a ostala grafika 2005. zanima me kakva ce biti fifa ali se ne nadam nicemu

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Kill Frenzy kaže...

prosle godine pes i fifa losi.fifu(ps4) sam kupio prosle godine  odigrao tri tekme i bacio.

probao ovaj pes i los je. od gameplaya do svega.izbornik kao 97 a ostala grafika 2005. zanima me kakva ce biti fifa ali se ne nadam nicemu

Meni je i dalje enigma da japanci ne mogu složiti moderan izbornik? Ovaj je smiješan a grafika, da, baš kako kažeš, kao da smo se vratili u 2005 godinu. Stvarno mi nije jasna ovako skromna grafička prezentacija igre u 2015 godini? Gledajući prije početka utakmice stadion iz ptičje perspektive, izgleda kao da sam igru pokrenio na PS3 i lošije.. meni razočaravajuće... kako će to onda izgledati na računalu gdje je igra još okrljaštenija? O gameplayu neću, stvar ukusa ali meni definitivno nije legao. loša kopija fife..

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Developeri već 5 godina ponavljaju ako vam je do grafike igrajte FIFU, PES je samo gameplay. Valjda im je kvantna fizika kodirati grafičke elemente igre malo bolje...

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

PES napreduje puževim korakom. Onako od oka po gameplay filmićima izgleda dosta dobro, ali grafički je zaostao na PS3. I ako uz to dodaš i katastrofalnu podršku za online igru, stvarno nema šta tražiti pokraj FIFE. Kad će napokon i ti jednako bitni dijelovi doći na red pitanje je. Pre*eravanja tipa "samo gameplay je bitan" i "korisnici imaju dual core pentiume pa ne mogu pokrenuti igru" valjda više nitko živ ne puši.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Grafika je losa ruku na srce. Al nek mi netko objasni cemu u ovoj verziji dresovi nemaju fiziku? Pa ni u pesu 15...

 

Ne znam pes 8 i 13 npr imaju....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Dr.Feel kaže...

Developeri već 5 godina ponavljaju ako vam je do grafike igrajte FIFU, PES je samo gameplay. Valjda im je kvantna fizika kodirati grafičke elemente igre malo bolje...

 Ajde da je taj gameplay nesto superiorniji naspram FIFAe... nego nije niti blizu, sama fizika igraca i ostaloga ne drzi vodu za igru koja izlazi u 2015/16god. To je svima jasno, osim zadrtoj ekipi. Ovo je 21.st gaming, sve se trazi online komponenta, natjecanja itd... PES to nema, idu na neku SP varijantu sa katastrofalnom MP podrskom i ocekuju neke divlje rezultate.

 

Zao mi je da kad igramo PES se vise cerekamo glupostima koje se dogadaju na terenu nego sta igramo... jer se nekad opako uzivalo u toj igri... a sad je to katastrofa. Licence da ne pricam.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
SimeKZ kaže...

 

Zao mi je da kad igramo PES se vise cerekamo glupostima koje se dogadaju na terenu nego sta igramo...

 Ovo mi frend stalno ponavlja. Igra PES jer se nonstop dogodi nešto što nema veze s mozgom i možeš samo ili plakati ili smijati se. S te neke strane je PES sigurno bolja igra za igranje u društvu, ali kao ozbiljnija nogometna kompetitivna igra, nema šta tražiti pokraj FIFE.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Sa PES-om 2016 to sigurno nije slučaj. Igra grafički možda nije na tom nivou (iako uopće ni ne izgleda baš toliko loše koliko ste je ovdje popljuvali), ali sam gameplay ove godine je po meni jako dobar. I nemojte suditi po par osoba u ovoj temi koje ionako preferiraju gameplay FIFA-e nego probajte sami ako možete.

Ja igram demo svaki dan otkad je izašao i svi protiv kojih sam igrao mi kažu da je igra stvarno napredovala. Ne zaslužuje sigurno ovolike kritike koje dobiva u ovdje u ovoj temi. Kažem vam, probajte ako možete pa ocjenjujte, ne sudite po tuđim mišljenjima pa ni gameplay filmićima. Jer igra na YouTube-u izgleda skoro isto kao PES 2015, a razlika je nebo i zemlja kad ustvari odigraš par utakmica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2015 13:00 (antimadridista).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Zahtjevi za PC:

 

 

PSN ID: Soja2706
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

jebo ih ja, zašto nisu izbacili demo za pc ? Očito će igra biti poluproizvod na kompu, nažalost.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

Zahtjevi za PC:

 

 

 Je li ovo za pokretanje Notepada ili nogometne simulacije koja se bori sa FIFA serijalom? 

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
dreammaker kaže...
soja kaže...

Zahtjevi za PC:

 

 

 Je li ovo za pokretanje Notepada ili nogometne simulacije koja se bori sa FIFA serijalom? 

 Urnebesno mi je što su minimalni i preporučeni zahtjevi isti što se tiče GPU-a. Konami preporučuje da se igra na najnižim mogućim detaljima :D

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Hexfire kaže...
dreammaker kaže...
soja kaže...

Zahtjevi za PC:

 

 

 Je li ovo za pokretanje Notepada ili nogometne simulacije koja se bori sa FIFA serijalom? 

 Urnebesno mi je što su minimalni i preporučeni zahtjevi isti što se tiče GPU-a. Konami preporučuje da se igra na najnižim mogućim detaljima :D

 The GeForce 7800 GTX (codenamed G70, and previously NV47) was the first GPU in the series, launched on June 22, 2005 with immediate retail availability. The GeForce 7800 GTX supported the highest specification DirectX 9 vertex and pixel shaders, at the time: Version 3.0.
 
 
 

Još je  urnebesnije  što im je grafička stara 10 godina u preporučenim zahtjevima.

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 19:00 (dreammaker).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

jbg, to je tako već duže vrijeme, mali su studio, imaju mali budget, i onda izlaze ovakve igre. Čini se da će najbolja verzija biti ona na PS4/Xbone...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Možda najbolje da izbace PES samo na CD-ima. Jer očito ljudi kojima je namijenjen nemaju niti DVD čitač.

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 19:22 (dreammaker).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Hexfire kaže...

 Urnebesno mi je što su minimalni i preporučeni zahtjevi isti što se tiče GPU-a. Konami preporučuje da se igra na najnižim mogućim detaljima :D

 Nažalost, najniži mogući detalji su jedini detalji u ovoj igri. Drugih nema... u usporedbi s konkurencijom ova igra grafički izgleda tragikomično..

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Mali studio? Ajd reci da se šališ...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
AngryBird kaže...

jbg, to je tako već duže vrijeme, mali su studio, imaju mali budget, i onda izlaze ovakve igre. Čini se da će najbolja verzija biti ona na PS4/Xbone...

 KONAMI mali studio ? Ozbiljno ? 

Pogubili su oni konce odavno, najzalosnije je sta su FIFAu drzali za muda sve ove godine i imali najjaci nogomet. EA je poceo radit, dao ljudima sta zele i napravio BUM... napravili najzarazniji mod ikad i halaj. PES nema nista sta moze dat a da je barem blizu FIFAi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
SimeKZ kaže...


Pogubili su oni konce odavno, najzalosnije je sta su FIFAu drzali za muda sve ove godine i imali najjaci nogomet. EA je poceo radit, dao ljudima sta zele i napravio BUM... napravili najzarazniji mod ikad i halaj. PES nema nista sta moze dat a da je barem blizu FIFAi.

Šime nemaš pojma. Ovo je nogomet za uzak krug ljudi. Prave znalce a ne za klinčadiju koja kupuje panini sličice. Ovo je nogomet za igrače koji po pola sata prije tekme namještaju taktičke opcije bez da se uvredi jedan od igrača kaj to traje tako dugo. Puni su razumijevanja. Samo imaju jedan problem. Sezona im traje od sredine devetog mjeseca pa do kraja desetog mjeseca iste godine kad se počinju javljati na onoj drugoj temi tražeći savjete oko fut moda. I tako svake godine...

Čudno mi da ove godine još nitko nije kriknuo: kralj se vratio. Valjda još traju godišnji... polako..

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
movie kaže...
SimeKZ kaže...


Pogubili su oni konce odavno, najzalosnije je sta su FIFAu drzali za muda sve ove godine i imali najjaci nogomet. EA je poceo radit, dao ljudima sta zele i napravio BUM... napravili najzarazniji mod ikad i halaj. PES nema nista sta moze dat a da je barem blizu FIFAi.

Šime nemaš pojma. Ovo je nogomet za uzak krug ljudi. Prave znalce a ne za klinčadiju koja kupuje panini sličice. Ovo je nogomet za igrače koji po pola sata prije tekme namještaju taktičke opcije bez da se uvredi jedan od igrača kaj to traje tako dugo. Puni su razumijevanja. Samo imaju jedan problem. Sezona im traje od sredine devetog mjeseca pa do kraja desetog mjeseca iste godine kad se počinju javljati na onoj drugoj temi tražeći savjete oko fut moda. I tako svake godine...

Čudno mi da ove godine još nitko nije kriknuo: kralj se vratio. Valjda još traju godišnji... polako..

 Kako nije... vrati se par stranica unazad :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Očito je i grafika stvar ukusa. Porediti PES grafiku sa onom u Fifi Army Men grafikom je van svake pameti. Plastični igrači. Zapravo im je čitava igra plastična. Ja ne znam čemu više poređenje, kad su igre neusporedive. Tamo nema ništa usporedivo PES-u, za pravog ljubitelja fudbala. Aha, ima finiji meni. Imaju i licence. I imaju online gluposti. Baš što djeca vole. Sjedite sami u kući i igrajte online. Ko pravi no lajferi. Izađite malo vani, u neku igraonu. PES se ne vadi iz konzola, since PS1... Već sam jednom rekao, to tamo ni ukom slučaju porediti sa pravim fudbalom kakav je PES. Možda prije sa onom gluposti popularnoj u zadnje vrijeme, Rocket League, ili tako nešto... To vam je barem sličan tip igrica.

Sad odjednom ne valja grafika, a bolja je nego lani. A lani je valjala... Face su uvijek za klasu bolje. Čuj ne vidi se trava. Pa ne vidiš je ni na pravoj utakmici, dok se ne približi kamera. Logično.

Da se ne zajebajemo, nije to stvar ukusa. Nego jednostavno isfrustrirani Fifa fanboji, koji se ne skidaju sa PES tema. Pojma nemam iz kojeg razloga, ako je već toliko ta tamo igra bolja. Možda ih svi tamo krče pa hoće da okrenu nekoga sa PES-a, da i oni mogu nekoga dobit...

 
3 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Bilal kaže...

 Ko pravi no lajferi. Izađite malo vani, u neku igraonu.

 A nakon igraone ću telefonskom govornicom javiti starcima da idem u videoteku po upravo izašli Terminator 2.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Bilal kaže...

 

Sad odjednom ne valja grafika, a bolja je nego lani. A lani je valjala... Face su uvijek za klasu bolje. Čuj ne vidi se trava. Pa ne vidiš je ni na pravoj utakmici, dok se ne približi kamera. Logično.

Da se ne zajebajemo, nije to stvar ukusa. Nego jednostavno isfrustrirani Fifa fanboji, koji se ne skidaju sa PES tema. Pojma nemam iz kojeg razloga, ako je već toliko ta tamo igra bolja. Možda ih svi tamo krče pa hoće da okrenu nekoga sa PES-a, da i oni mogu nekoga dobit...

Tko je rekao da je grafika bila dobra prošle godine? jednako loše. Možda iz perspektive pes igrača i je bolja ali konkurencija je odmakla daleko i brutalno se našalila s japancima. Ne vidi se trava? Trava se uvijek vidi samo je pitanje u kom obliku.  Problem je što se kamera približi na sam travnjak, a on je i dalje čelav kao bilijarski stol. Daj bar čitaj pozorno kad netko nešto komentira. nemoj biti površan. Naravno da se iz ptičje perspektive trava ne može vidjeti, ali se vidi kako je travnjak košen i oštećenja na travnjaku uslijed igre. No kad se kamera spusti na travnjak za razliku od fife travnjak u pesu izgleda smiješno za 2015 god. I dalje je čelav kao i iz ptičje perspektive. O golu da ne pričam. Pogledaj samo kako se mreža njiše i kako lopta para mrežu u fifi a kako u pesu. Kako poskakuje štanga koja drži mrežu, kako se gol strese kad pogodiš prečku itd, itd. Pogledaj samo plošnato gledalište u pesu i gledatelje koji su klonirani svi u istoj pozi. Pričaš o plastičnim facama. Pa jel može biti plastičnija faca od neymarove u ovom demou? Pa daj pogledaj malo bolje. Faca sjaji kao da je od voska. Neke face kao da su iz krapinskog muzeja izašle. Ovo je igra bez detalja. Govoriš o nekom gameplayu? Pa pogledaj ta plastična i super brza i precizna dodavanja kroz nekoliko igrača. Što je tu realno?

 

Pogledaj udarce po golu. Lopta ide kao da je iz snajpera ispucana. Jedino što mi solidno u ovom demou izgleda je okretnost i fluidnost igrača. Sve ostalo je za zaborav.

Zašto se svaka rasprava u ovoj zemlji završava na frustraciji? Ako kritiziraš kancelara karamarka to je zato kaj si jugonostalgičar, crveni, komunjara i ne znam kaj. Ako kritiziraš nešto što ti ne odgovara u pesu onada si dijete koje ne zna što bi, fanboy, ljubitelj fife, mrzitelj pesa i ne znam kaj? Svatko od nas proba obje igre i uglavnom igra ono kaj mu više odgovara. Nitko ti ne brani da igraš pes kao što ti nitko ne brani da igraš fifu. Tvoj izbor, moj izbor ali obojca imamo pravo na mišlljenje i ove dvije nogometne teme služe za iznošenje osobnih stavova glede igre. Ne vidim u čemu je problem? Gorljivo braniš pes koji ako ćemo biti realni nikada nije bio bliže fifi po gameplayu. Primio sam gamepad i igrao pes kao da igram fifu. Sve mi poznato, samo što je ovaj demo na jednom nižem nivou zbog svega već opisanog.  Da ne kažem loša kopija orignala.

 

U 2015 god ti posprdno govoriš o online igranju? Kome se svakodnevno igra nogomet protiv compa? Meni se svakodnevno ne igra nogomet niti protiv dva /tri frenda. Nakon nekog vremena to se svodi na igranje s compom jer uvijek i oni i ja igramo isto. I što ti ostaje? Online. Milijuni igrača, milijuni stilova, milijuni izazova, milijuni razloga zašto to ima najviše smisla u današnje vrijeme. Dobro, na pesu nema baš milijun igrača ali ih online ipak ima više nego u tvojoj lokalnoj igraonici. Ako to do danas nisi shvatio niti dobio želju igrati protiv tolike baze igrača, meni je žao jer ne znaš što propuštaš... i dalje ne shvaćam zašto taj "pravi fudbal" muku muči s bilo kakvim ozbiljnijim prodajnim rezultatima? Ne tako davno pes je postavljao standarde u prodaji i gameplay-u. Danas, samo blijeda slika nekih prošlih slavnih dana koji se nikada više neće ponoviti... osim u glavama nekih...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 11:27 (movie).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Full Manual

 

PSN ID: Soja2706
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

Full Manual

 

 ROBOTS FOR4EVER 

BTW a golman izgleda ko da ne želi ispružit ruku 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 16:05 (lazicki88).
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
lazicki88 kaže...

 ROBOTS FOR4EVER 

BTW a golman izgleda ko da ne želi ispružit ruku 

 Brzina je ok, nije fliper a igrači super realni, sve je baš onako kako treba biti... japanci su opet na pravom putu

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice