Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 145.634
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Zoki Mpek kaže...

Ne kuzis, poantu, ali shvatas poentu! 

Ne, ne kužim poantu slika loše kvalitete kad imamo prilike zalaufati oba demoa i osobno se uvjeriti u grafički prikaz obje igre. Ajde da je to šesti mjesec pa si negdje uhvatio ove slike loše kvalitete i nitko do tada nije vidio ništa iz igre ali danas, koji je to smisao? Ovaj drugi dio tvoje rečenice ne bih komentirao jer to nema veze s mojim materinjim jezikom...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Da li je mogu ce da u 21 veku face igraca kod top igraca izgledaju porazavajuce (na primer Messi) i plus koliko znam on ima tetovazu na levoj ruci , i zaista se pitam da li ovi u konamiju prate ili gledaju fudbal uzivo i ne vide neke sitnice koje potpunjuju ceo dozivljaj jeden igre koja je najbitinija sporedna stvar na svetu...ocito oni zive ko zna u kom veku...
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

 

Obožavam R2! Naravno samo full manual postavke dolaze u obzir!

 

EDIT:

PC verzija

http://www.peseditblog.com/2015/09/first-pes-2016-pc-screenshots.html

PSN ID: Soja2706
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 11:17 (soja).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

zasad izgleda dobro,a kako su i napisali : King is back

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
sstrmi kaže...

zasad izgleda dobro,a kako su i napisali : King is back

 A kako su napisali... 2012/13, 2013/14, 2014/15 i sad... King is back, yep... mhmmmm.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

"it appears that PES is not quite sure what a foul is. Any tackle is deemed fair game providing the ball is touched, and while that is an understandable baseline rule, in practice even the most perverse and dangerous sliding tackles are unpunished. One suspects the officials would allow E. Honda's Hundred-Hand Slap as long as he flicked the ball in the process. Meanwhile, assaulting a random player, accidentally or not, sometimes isn't even deemed a foul. There is a reasonable argument to be had in Konami's defence, in that the flow of a game shouldn't be disrupted by silly and inconsequential fingerslips, but nevertheless it breaks the illusion."

 

 

Ovaj dio mi se uopće ne sviđa i na prvu zvuči kao da će se dati exploitati. I naravno činjenica da im serveri nisu radili, pa o onlinu nema ni slova u recenziji je blago rečeno katastrofalno za one kojima je to najbitniji dio. Ali sve u svemu izgleda ko još jedan korak naprijed. Da li će biti dovoljno da dostigne EA već sada, malo vjerojatno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Drury je pun pogodak što se tiče komentatora, meni duplo bolji od Taylora.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

 

Obožavam R2! Naravno samo full manual postavke dolaze u obzir!

 

EDIT:

PC verzija

http://www.peseditblog.com/2015/09/first-pes-2016-pc-screenshots.html

 Sramotan potez SMRDLJIVIH JAPANACA I SVIH OSTALIH IZ te japansko kineske firme KONAMI,kakav smrad od ljudi moraš bit da uradiš ovakav svinjac PC igračima i na ovakav način diskriminiraš,jedna velika katastrofa.Prvo izbace ovaj poluproizvod koji nemožeš naravno ni isprobat(namjerno) jel ko bi normalan napravio preorder za ovakvo smeće ?!?!I onoga lažljivog gmaza Adama Bhatti-a isto nabijem na k*** kakav debil lažljivi...reko je da će demo bit i za pc nakon GAMESCOM-a, te da će igra biti nešto između novih i starijih konzola,kakti neki "hybrid",pa daj ljudi smo nemoj mo jest govna,dal ste vidjeli slike?!?

 

 

 

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Ček malo (nisam u toku), PC verzija opet izgleda lošije od konzola? Ima neka side by side usporedba?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Zasto golmani tako cudno "lete"? tj kao da "lebde" ajmo rec.

 

Isto tako, Pc verzija losija od konzola? why??

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
TheDarkSide kaže...

Zasto golmani tako cudno "lete"? tj kao da "lebde" ajmo rec.

 

Isto tako, Pc verzija losija od konzola? why??

 I meni su golmani malo čudni. Kao da se baci u slow motionu. Ali to ću preživjeti. Ovo drugo pak malo teže. Nema šanse da im dajem pare za PS3 verziju igre. Više sreće druge godine Konami.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Kako pokopaju sami sebe idiotarijama sta izvode. A kupovati igru samo radi offlinea... Lol... Pa nismo u 2005 godini.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

OK just got news in. PC demo launches same day as the game, just got confirmation. I guess good news is u can test before purchase (c) Adam bahti.

 

Još je napisao da se NEZNA kada će točno izaći PC verzija...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Odigrao sam u zadnjih par dana par utakmica na PS3 (full verzija) i iskreno nisam baš oduševljen a ni frend nije bio kad smo bacili 1v1

 

Premal napredak u odnosu na 2015, al ajde bar 2. godinu za redom nije ni nazadak što je pohvalno.. ali ovakvim puževim koracima neće nigdje stić.

 

Šutevi su premočni, neki igrači ko da imaju 2 Roberto Carlosa umjesto nogu.. inače volim šuteve izvan 16 al što je previše - previše je. A još je tu i R2 koji je OP kao i zadnje 2 godine, u prosjeku svaka druga lopta ulazi.

Golmani - neko je već spomenuo u temi da lebde, kao da su u slow motionu i moram se složit s tim.. isti problem od PES 2014 i još ga nisu sredili

Jako loše to izgleda kad razvalite sa 20ak metara brutalno (pre)jaku šutinu a golman to isprati ko da je zaboravio kozmodisk i magnetni pojas dr. Levine-a u svlačionici

 

Kontrole su responzivne i igrači reagiraju brzo, na tom se radilo i to je za pohvalu. Općenito gameplay je dobar ali ima tih par detalja koji brutalno bodu oči i preko kojih teško mogu preć, baš mi ruše dojam igre

 

I još jedna stvar - instant replay! Ne znam koji vrag se dogodio s tim, ali još od PES-a 2008 one 2 kamere što prate loptu ni qrca ne valjaju, pre blizu su, prenisko i kad gledaš npr nekakav visoki pas ili šut iz daljine kamera se digne da pokaže tribine, reflektore, oblake ili bilo šta drugo samo ne ono što se događa na terenu. Na PES 6 i ranijim je bilo gušt pogledat replay jer je kamera odlično pratila.

 

ML, BAL, myClub i ostale modove još nisam probao, kao ni PS4 verziju igre ali mi se po videima na YT čini kao isti qrac s boljom grafikom (šta vjerojatno i je, ipak je isti engine)

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 0:31 (nontryer).
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

ne znam za vas al nekako mi je vise dopadljiviji ovaj gameplay sto ima pes na PS4 nego fifa 16, mozda razlog tome sto fifa 16 nije drasticno bilo sta promenila u novom izdanju naspram prosloogdisnje fife na kojoj kako neki kazu sam imao preko 500 sati igranja, pa mi ova nova fifa i nije toliko zanimljiva, dok pes 16 ima nesto dok igram ima  neki filing koji zaista ne znam da objsnim i stalno te teera da igras jos....

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 20:41 (Red_Star_Forever).
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

da mozda ne pobjedjujes vise na pesu? :D

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Prvo u fifa temi govori da je fifa bolja i sada ponovo okreće priču, yebe lud zbunjenog.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Red_Star_Forever kaže...

ne znam za vas al nekako mi je vise dopadljiviji ovaj gameplay sto ima pes na PS4 nego fifa 16, mozda razlog tome sto fifa 16 nije drasticno bilo sta promenila u novom izdanju naspram prosloogdisnje fife na kojoj kako neki kazu sam imao preko 500 sati igranja, pa mi ova nova fifa i nije toliko zanimljiva, dok pes 16 ima nesto dok igram ima  neki filing koji zaista ne znam da objsnim i stalno te teera da igras jos....

 Kakav si ti panj to je strasno citat vise... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
a sta si ti majke ti ,cuti tu i vidi da li ces ove godine igrati uopste fudbal na kompu posto si izjavio da nema nista od fudbala ove godine, pa tek onda mozemo da pricamo, dosadno mi je u fifi sto kaze movie da igram protiv kompa jer mogu lagano da odem, po sok u prodavnici oni ce idalje da se dodaju i tako ne dogled, a da im uzmes loptu je misaona imenica...dok u pesu je to drugacije.......e pesu na superstar jos nisam dobio compa a u fifi tu dobijam al mi je bedak neki posle gola...zasto? ne znam ni sam ...ko zna mozda me polako stize ono kad me vise ne zanimaju ni pes ni fifa odnosno uopste da bilo sta igram na konzoli...
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Odrastaš. Pa ti dječije igrice više nisu zanimljive.

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Red_Star_Forever kaže...

ne znam za vas al nekako mi je vise dopadljiviji ovaj gameplay sto ima pes na PS4 nego fifa 16, mozda razlog tome sto fifa 16 nije drasticno bilo sta promenila u novom izdanju naspram prosloogdisnje fife na kojoj kako neki kazu sam imao preko 500 sati igranja, pa mi ova nova fifa i nije toliko zanimljiva, dok pes 16 ima nesto dok igram ima  neki filing koji zaista ne znam da objsnim i stalno te teera da igras jos....

 fifa nema bog zna kakvih promjena...ali pes bogami ima jos duplo manje...patchirani pes15 (čitaj sranje)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
nisam igrao pes 15 za ps4....
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Pricajte svi kaj hocete ali meni je stigao key za igricu.
095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Na Steamu piše da bi trebao danas izaći. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Piše da će i demo biti prije izlaska PC verzije. Zna netko kada će biti dostupan?

 

 

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
misho_hrnjak kaže...

Piše da će i demo biti prije izlaska PC verzije. Zna netko kada će biti dostupan?

 

 

 Ne zna nit onaj idiot Bahatti... di ce netko ovdje to znat.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Kad uopće izlazi pes 16 za pc? vidio sam da 17.?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Pogledajte na steamu komenatre za PC verziju...

 

Don't buy this, It's just a port of the PS3 version

 

Horrible port, graphics from 10 years ago. Pretty much PES2013 with updated lineups, sad.

 

Don't buy this if you want the crisp, next-gen graphics you see in all of the videos. You won't get it. The graphics are closer to the Xbox 360 & PS3 versions,

 

Better gameplay than the 2015 version, but it is just a PS3 port.

 

 

 

 

 

 

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice