Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 144.524
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
dreammaker kaže...
E3 2015: PES 2016 interview with Adam Bhatti [20:34]

 

 

 Kako se još usude ove dvije "gmazine napušene" podsmijehavat pc igračima nakon svega....ovogoa bhattia mrzim od kad sam ga vidio,a i ovaj asim tanvir isti k... 

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

A gle većina PC igrača koji ne igraju online (mada se ove godine moglo i sa narodnom verzijom igrati online...) nikada im nije niti će im ikada dati kunu za igricu, tako da ako ne platim, nemam se kaj buniti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Dr.Feel kaže...

A gle većina PC igrača koji ne igraju online (mada se ove godine moglo i sa narodnom verzijom igrati online...) nikada im nije niti će im ikada dati kunu za igricu, tako da ako ne platim, nemam se kaj buniti.

 Problem i jesu oni koji tako glupo razmišljaju. Ali s druge strane bome se ni Konami nije potrudio zadnje 2-3 godine pokazati da mu je imalo stalo do PC publike.

 

 

ontopic

 

Ne znam šta točno misliti o ovom kemijanju sa verzijama. PS4 i Xbone su ionako već sad last gen usporedi li ih se sa aktualnom PC postavom. Pa jedan Witcher 3 ide povremeno na 20 FPS-s na PS4 u Full HD. Next gen . Recimo da im je moglo prošle godine proći to s*anje da je prosječan PC preslab, ali ako i ove misle ponuditi grafički slabiju igru od konzola onda je to van svake pameti. Ali nema smisla suditi dok se ne vidi demo. Izjava ovog lika da je PC verzija "its own thing" ne treba striktno značiti lošu stvar (ali poznavajući Konami vjerojatno je)

 

Onako na prvu, EA sa svojim apsolutno genijalnim ubacivanjem ženskih reprezentacija će pomesti PES u broju prodanih promjeraka kao nikad do sada. Pogotovo ako USA ekipa postigne dobar rezultat na World Cupu, a koliko sam u toku tako nešto se i očekuje. Silno se Konami trudi da ukrade dio publike s FIFE kopiranjem nekih sitnih i većih dijelova, ali uvijek je EA za korak prebrz. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

 Ko i zadnje 3 godine... best ever... mada losije ne mozes napravit nego sta su prethodne verzije bile.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
SimeKZ kaže...

 Ko i zadnje 3 godine... best ever... mada losije ne mozes napravit nego sta su prethodne verzije bile.

 istina

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

 

eh, da je to pes

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

PSN ID: Soja2706
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Demo izlazi 13.8 za vlasnike PS4 konzole i Xbone :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Na PES 2015 me je online razocarao stalno problemi i usporeni gameplay ove godine cu razmisliti ocu li uopce kupiti ii ne takionak igram samo sa ekipom od onlinea sam totalno odustao nakon 2 mjeseca.

A ako cu i kupiti ove godine idem na fifu 2016

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Tommy_123 kaže...

Demo izlazi 13.8 za vlasnike PS4 konzole i Xbone :)

 Nema sanse da kupim PES dok se ovako ponasaju prema PC-u. Kao da ih boli ona stvar za pc gaming.

16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
weedeveryday420 kaže...

 Nema sanse da kupim PES dok se ovako ponasaju prema PC-u. Kao da ih boli ona stvar za pc gaming.

 Sve se vrti oko brojki a one definitivno nisu na strani pc gaminga... realno i očekivano...

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
movie kaže...
weedeveryday420 kaže...

 Nema sanse da kupim PES dok se ovako ponasaju prema PC-u. Kao da ih boli ona stvar za pc gaming.

 Sve se vrti oko brojki a one definitivno nisu na strani pc gaminga... realno i očekivano...

 Sto i dalje ne znaci da im trebamo opravdavati ovakvo ponašanje prema PC igračima. Od mene će umjesto love dobiti ignore, a i od mnogih drugih. Za razliku od EA koji je daleko profitabilnija kompanija, Japanci bi se mogli malo uozbiljiti i potruditi ako misle u borbu sa protivnicima. Trenutno umjesto natjecanja s Fifom imamo tračeve o gašenju franšize.. 

šumski put je bio ravan.
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
dreammaker kaže...

 Sto i dalje ne znaci da im trebamo opravdavati ovakvo ponašanje prema PC igračima. Od mene će umjesto love dobiti ignore, a i od mnogih drugih. Za razliku od EA koji je daleko profitabilnija kompanija, Japanci bi se mogli malo uozbiljiti i potruditi ako misle u borbu sa protivnicima. Trenutno umjesto natjecanja s Fifom imamo tračeve o gašenju franšize.. 

Pa što se budućnosti tiče, niti fifa niti pes nemaju neku svijetlu budućnost na računalu. Mislim da će konzole odnijeti pobjedu u ovakvoj vrsti igre nad računalom. Ljudi rade da bi zaradili i ako nema profita troši se što manje resursa kako ne bi završili u minusu i to će se osjetiti na svakom sljedećem izdanju. Ovogodišnja fifa na računalu je izgledala indentično PS4 izdanju no sve ostalo je bilo daleko jadnije. Od broja igrača, podrške pa do marketa i ostalih stvari. Ovakva situacija može doprinjeti samo daljnjem urušavanju igre... po meni, svjetla na kraju tunela nema..

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

  

Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
lazicki88 kaže...

  

 Ovaj pes svake godine sve više sliči na fifu. Imamo golmana koji zabija sam sebi, prima čudne golove s velike udaljenosti a vrhunac je onaj slobodnjak neymara koji zabija skroz sa strane. Nešto kao i u fifi. Smiješno. Ne mogu vjerovati da ne mogu malo poraditi na realnosti kod tih golova. Već mi je pun kufer tako primljenih golova. Inače s grafičke strane igra izgleda jako lijepo a interesantni su i neki potezi igrača koji djeluju jako fluidno i prirodno. Još da je ispraviti ove smiješno nerealne golove...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Izgleda dosta dobro, ima par animacija koje mi smetaju pošto me fifa razmazila ali izgleda dobro, vidjet ćemo demo za tj dana.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Ajde super, napokon da ćemo biti licencirani u igri nakon dugo godina (Hrvatska) :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Tommy_123 kaže...

Ajde super, napokon da ćemo biti licencirani u igri nakon dugo godina (Hrvatska) :D

 Ako se plasiramo na EURO :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Istina,ali ipak izgledea puno bolje od pesa 14,15,animacije golamana su puno bolje također animacije kada se dva igrača sudare je puno bolje,šut izgleda prirodnije...možda fakat pes ove godine iznenadi
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

For a second year in a row #PES2016 Best Sports Game of gamescom! The new era of PES has begun

 

[url]http://www.facebook.com/PES/photos/np.1438969613661602.100001643613383/10153026378964327/?type=1[/url]

 

[url]http://twitter.com/officialpes/status/629709516196724736[/url]

PSN ID: Soja2706
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

For a second year in a row #PES2016 Best Sports Game of gamescom! The new era of PES has begun

 

[url]http://www.facebook.com/PES/photos/np.1438969613661602.100001643613383/10153026378964327/?type=1[/url]

 

[url]http://twitter.com/officialpes/status/629709516196724736[/url]

 Super si ovo odradio, sad mi još objasni kako da otvorim navedene linkove? Twitter sam još nekako i uspio ali facebook neće...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Da mi je znati tko to ocjenjuje, pa fifa ih u svemu šiša, barem po onom viđenom.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 5 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
mariclius kaže...

 

eh, da je to pes

 majko mila sta je ovo  eh da mi je odigrat ovo barem 10-ak minuta evo cekam da ovakva nogomet simulacija dode pa platia bi je 1000kn jbt hahah , jeli ovo fejk ili ce ovo stv izac to Rush Football 2

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

For a second year in a row #PES2016 Best Sports Game of gamescom! The new era of PES has begun

 

[url]http://www.facebook.com/PES/photos/np.1438969613661602.100001643613383/10153026378964327/?type=1[/url]

 

[url]http://twitter.com/officialpes/status/629709516196724736[/url]

 Second year in a row the new era has begun. Dvije godine a ukupno ce bit prodano 2milje u te dvije godine. Aj bjezi vise sa tim glupostima...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

FIFA je popularnija i u narednih nekoliko godina uvijek će biti prodavanija od PES-a, sve zbog FUT-a.

 To ne mora nužno značiti da je sama igra toliko bolja. Call of Duty se godinama prodavao u ogromnim brojkama, a igra je bila smeće.

 

PES ove godine izgleda jako dobro po dosad viđenom, animacije su puno bolje i fluidnije, izgleda dobro a i ispravljeno je ono što je bilo najveći problem u PES 2015, button delay.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2015 1:26 (antimadridista).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
SimeKZ kaže...
soja kaže...

For a second year in a row #PES2016 Best Sports Game of gamescom! The new era of PES has begun

 

[url]http://www.facebook.com/PES/photos/np.1438969613661602.100001643613383/10153026378964327/?type=1[/url]

 

[url]http://twitter.com/officialpes/status/629709516196724736[/url]

 Second year in a row the new era has begun. Dvije godine a ukupno ce bit prodano 2milje u te dvije godine. Aj bjezi vise sa tim glupostima...

 Već smo zaključili da su te Best of random sajam nagrade čista budalaština. Bitan je finalni proizvod, a ne demo verzija 2-3 mjeseca prije izlaska.

 

Ali u svakom slučaju je dobro za sve da se PES spominje u tako pozitivnom kontekstu. Nisam baš siguran dali im je prošlogodišnja nagrada donijela nešto više prodanih kopija, ali barem natjeraju EA da se još malo više potrudi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Pitanje je samo koliko će Pesova još izaći budući da je Konami u qurcu i okreće se mobilnim platformama. Mislim da je samo pitanje vremena kada će ga srezati nažalost...

 

Navodno im i zaposlenici radi u neljudskim uvijetima: http://www.giantbomb.com/articles/report-reveals-restrictive-and-hostile-working-con/1100-5251/

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice