Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 144.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

čujem i čitam da ima puno problema oko pesa na pc-u... mene stalno izbacivalo... u sobama kad igram... na Quick match ne, u divizijama malo baca druge malo mene... 

ima li itko ko može riješit problem??

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Winchester01 kaže...

Mislim se i ja da bi opet počeo, pa da pitam koji je trenutno najbolji patch? Bez onih izmišljenih klubova tipa ljemorac, chercizmajiu itd...

 

 

http://ptepatch.blogspot.hr/

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

jučer izašao galaxy patch 3.0 

mkay?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

koji je po vama najbolji patch? pogotovo da ne zafrkava antivirus

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

dal ima netko problem igranja u fullscreen modu?

evo stavim rezoluciju na 2560x1440, označim fullscreen u settings, upalim igru i opet je vrti u windowed modu, sa tim da grafika izgleda skroz sjebano i pikselirano, kao da vrti razvučeni 720p bez aa.

nije do grafe 100% jer igram i gta v i metro last light bez ikakvih problema, samo kod pes-a kenja.

mkay?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Dali ima neko problem s postavkama joysticka ? Uopce kao da ga ne prepozna imama oridjidji pes i neki kinezer joystick ali radio je na predhodnim pes_ima bez problema?
Black Spider
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Koristi li netko smoke patch na windows 10 i da za antivirus ima windows defender? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Dobro igra tko MyClub free sa Steama? Znaci sve ok, spoji mi u sekundi, nikad lagova ni niceg ali me zivcira par stvari. Nisam igrao online pes do sad pa ako mi tko moze objasnit par stvari. 

Znaci zivcira me sto nema baze igraca,npr ja sad uzmem upisem P.Lahm i kupim ga za tu i tu cifru, nego sve ovisi o tim packovima. A te GP-e tesko skupim a kad skupim otvorim onaj Top Agent od 10,000GP i ne dobijem nista a budem opet na nuli. I nije mi jasno zasto mi je onaj Special Agent di su sve crne lopte zakljucan i pise mi - "You have no agents at your disposal."

 

Na koju foru moj protivnik moze imati naprijed  Messia,Aguera,Robbena ispod njih Di Maria, na golu Neuer, dobro na koju foru, ako se ne moze kupovat kako je mogao dobit bas takve igrace u packu.. 

 

Team Spirit mi je 92 a onaj rank 392 i team strength 1400 ja mislim, divizija 9. Da li se mozda moram jos penjat da bi mogao otvarat crne lopte? Moze par savjeta za igru, jer mi nije jasno kako svi imaju neke top igrace a meni najjaci neki Formica od 83 CMF, mislim ne treba meni sad Messi ali nesto jace od 70 koliko mi ima pola tima nebi skodilo.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

nitko??

Barcelona - Mes que un club
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

kako da prebacim sa pounds na euro zaboravio sam stavit na pocetku i zavrsio sam sezonu kao da stavim na euro

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Hornet_93 kaže...

dal ima netko problem igranja u fullscreen modu?

evo stavim rezoluciju na 2560x1440, označim fullscreen u settings, upalim igru i opet je vrti u windowed modu, sa tim da grafika izgleda skroz sjebano i pikselirano, kao da vrti razvučeni 720p bez aa.

nije do grafe 100% jer igram i gta v i metro last light bez ikakvih problema, samo kod pes-a kenja.

 Jel si probao dok si u game i dok ti se to desilo, stisnut ALT+ENTER, to bi trebalo vratiti igru u fullscreen.

 

#EDIT, tek sad vidim datum... haahah

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 22:23 (hahhaajaads).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Ima li neko problema sa rezolucijom??
Ne mogu mjenjati rezoluciju najvisa ponudena mi je ja mislim 1280x? i picture quality takoder nemogu nego samo na low. Imam dobre specifikacije za pes i nije do pc-a
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

PESovci jeste vi meni dobri?

 

Imam jedno pitanje. Naime, prijatelj i ja igramo 1vs1 PES često pa nam je postalo dosadno igrati utakmicu po utakmicu "u prazno". Smislili smo si par pravila da malo začinimo igru pa nekad igramo tako da iz određene lige biramo momčad na random i da svatko ima pravo tri puta kliknuti random, ali nema pravo izabrati momčad koju je dobio prijašnjim odabirom. Na taj način se dobila neizvjesnost i određeni rizik, kompromis i taktiziranje kod izabiranja bolje/lošije momčadi jer nikad ne znaš što te čeka ako opet klikneš random, a možda je trenutna momčad dovoljno dobra da se s njom može izvući dobra partija.

 

Osim toga, igrali smo i tako da se izvlači 10 momčadi naizmjenično (svatko završi sa po 5) pa je pobjednik "turnira" onaj koji porazi svih 5 protivnikovih momčadi, s tim da može birati momčad iz svojih ponuđenih nakon što izgubi (tu se dobilo taktiziranje i vaganje s kojom će se ekipom ući u sukob protiv protivničke itd.), s tim da se ne smije odigrati više od 2 utakmice u nizu s istom momčadi (u slučaju da se dobije ekipa s kojom je netko praktički nepobjediv, da se dadne prilika drugom da ipak nešto odigra).

 

Bilo je još varijacija ali sve su nam već dosadile, pa tražimo nešto da nam malo osvježi igru.

 

Ima li netko od vas tko je isprobavao ovakve neke kombinacije i metode, te da je razvio neku napredniju, zanimljivu za 1vs1?

 

Znam da ima dosta dobrih načina natjecanja ako je više igrača, ali 1vs1 je posebno problematično za osmislit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Jel ima netko problema sa pes2016 online igranjem. Zadnja dva dana nema nikoga online tamo u match lobby, samo 5-6 igrača, inače uvijek bude više.
Igrica je original kupljena preko steama.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
ashala2202 kaže...

PESovci jeste vi meni dobri?

 

Imam jedno pitanje. Naime, prijatelj i ja igramo 1vs1 PES često pa nam je postalo dosadno igrati utakmicu po utakmicu "u prazno". Smislili smo si par pravila da malo začinimo igru pa nekad igramo tako da iz određene lige biramo momčad na random i da svatko ima pravo tri puta kliknuti random, ali nema pravo izabrati momčad koju je dobio prijašnjim odabirom. Na taj način se dobila neizvjesnost i određeni rizik, kompromis i taktiziranje kod izabiranja bolje/lošije momčadi jer nikad ne znaš što te čeka ako opet klikneš random, a možda je trenutna momčad dovoljno dobra da se s njom može izvući dobra partija.

 

Osim toga, igrali smo i tako da se izvlači 10 momčadi naizmjenično (svatko završi sa po 5) pa je pobjednik "turnira" onaj koji porazi svih 5 protivnikovih momčadi, s tim da može birati momčad iz svojih ponuđenih nakon što izgubi (tu se dobilo taktiziranje i vaganje s kojom će se ekipom ući u sukob protiv protivničke itd.), s tim da se ne smije odigrati više od 2 utakmice u nizu s istom momčadi (u slučaju da se dobije ekipa s kojom je netko praktički nepobjediv, da se dadne prilika drugom da ipak nešto odigra).

 

Bilo je još varijacija ali sve su nam već dosadile, pa tražimo nešto da nam malo osvježi igru.

 

Ima li netko od vas tko je isprobavao ovakve neke kombinacije i metode, te da je razvio neku napredniju, zanimljivu za 1vs1?

 

Znam da ima dosta dobrih načina natjecanja ako je više igrača, ali 1vs1 je posebno problematično za osmislit.

 Ja i brat smo prije znali kada je bilo europsko ili svjetsko prvenstvo da svatko izabere pola iz jedne skupine pola iz druge skupine i tako redom i ako se tvoje dvije momcadi sudare u cetvrtfinalu polufinalu onda biras koja ce ti drzava proci dalje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice