Novi „Doktor Who” za nove generacije?

poruka: 3
|
čitano: 2.091
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi „Doktor Who” za nove generacije?".
10 godina
offline
Novi „Doktor Who” za nove generacije?

Ta fora s Margaritom je bila top. Svaka ćas
Slažem se sa svime napisanim u članku.

Da, novi Doctor Who je namijenjen daleko mlađoj demografiji. Pratim ga od revivala, 2005, kad sam i ja bio jako mali klinac.
Od tad religiozno iščekujem svaku iduću epizodu.
Ovo je bila zadnja epizoda koju ću pogledati, i to samo zbog Jinx. Da nije nje ne bi ni gledao.

Već prije su najavili da je novi DW više fantasy nego prije. Prije je to, ajmo reći, donekle moglo proći kao Sci-Fi. DW je bio Sci-Fi koliko i Star Wars... No uvijek je bio donekle uvjerljivo.
Čim su rekli da se okreću prema fantasy znao sam da je to kraj.
Ncuti je dobar glumac, te tu stvarno nemam zamjerku. Mogao je biti dobar Doctor, no scenarij mu baš i ne pomaže.

No nikad im neću oprostiti što su napravili od Sonic Screwdriver-a. Pa izgleda kao daljinski za neku dječju televiziju iz onak 2005. Izgleda kao neki low budget prop iz prve ili druge sezone.

DW je završio kad je Chibnal došao na vlast.
Šteta, bilo je lijepo dok je trajalo.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi „Doktor Who” za nove generacije?
ivanv000 kaže...

Nova sezona bi se dala definirati u samo 2 riječi:

Woke smeće!

 

A to se vidi i po gledanosti i po reakcijama

 

Čas su bezuspješno pokušali opravdati nisku gledanost s time što je bilo lijepo vrijeme ali uzalud, publika je prepoznala smeće

 

Može se to i sažeti u samo jednu riječ:
Disneyfication

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
15 0 hvala 5
10 godina
offline
Re: Novi „Doktor Who” za nove generacije?
Ukratko kur*ac od ofce, i uputa da se moze spokojno ignorirati bez puno razmisljanja.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice