Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

poruka: 41
|
čitano: 6.051
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip".
6 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

kako je krenulo mogao bi fallout postati starnost...rusija...ukrajina...iran...izrale...ludilu nema kraja

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
online
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

war , war never changes

 

u pozadini vrti Maybe, the ink spots i neka ruševina.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Igra je pucačina

 

Serija je drama koja na trenutke pokušava biti duhovita.

 

Dakle, neuspijeh zamotan u pohvale kritičara

 
1 43 hvala 0
16 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

svi poznanici koji gledali seriju kazu da im je dobra, kao i meni, cak i oni koji nisu igrali igru

 

tvoje misljenje je u manjini koliko vidim, nisu sve placene rezenzije

Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 13:59 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

vidi se da je ulupana velika lova u seriju ali je ok (mozak na pašu i peri). dobra zabava. nadao sam se kako će bioshock (pod morem; meni jedna od najboljih igara uopće) načiniti prije ali ajde. nek ih voda nosi. možda i bishock dođe na red. 

 

jedan nastavak sam pokušao igrati ali mi je brzo dopizdilo (nelinearno do boli - ako "pogrešan" quest obaviš prije vremena, slučano primjerice, ode sve u mp3 i ne dogodi se ono što bi moralo, prema vodiču za igru; bugova k'o indijaca; zapravo dosadno, ponavljajuće i jednolično) - ne sjećam se naslova (new vegas? neam pojma, davno to bijaše). šteta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 9:21 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Doktor-X kaže...
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale

U Silosu je SAD uništio icjeli planet prije nego Iran razvije nanobotove s kojima bi uništio icjeli svijet u Falloutu se implicra da je to Kina ali Fallout je paralelni svemir naspram našeg. U Falloutu se čak i radio napaja s nuklearnom energijom. 

8 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
ivanv000 kaže...

Igra je pucačina

 

Serija je drama koja na trenutke pokušava biti duhovita.

 

Dakle, neuspijeh zamotan u pohvale kritičara

 mozda istina za 3 i 4, ali original fallout je sve samo ne pucacina....

 

doduse, ni 3 i 4 nisu namjenjeni da se igraju kao fps,.ali,.moze se, valjda sve ovisi o igracu....

 

nisam jos gledao,.cekam sve na hrpi da odgledam

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Damir22 kaže...

 mozda istina za 3 i 4, ali original fallout je sve samo ne pucacina....

 

doduse, ni 3 i 4 nisu namjenjeni da se igraju kao fps,.ali,.moze se, valjda sve ovisi o igracu....

 

nisam jos gledao,.cekam sve na hrpi da odgledam

 sve i jest na hrpi jer je čitava sezona emitirana istoga dana. opleti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Okey dokey

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Dosadno i naivno.

Moj PC  
1 10 hvala 0
14 godina
online
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Jeli serija radena po fallout 1, 2, tactics ili Fallout 3, vegas, 4, 76. Razliciti svjetovi i igre zapakirane u slican "stajling".... Nesto je za odrasle a nesto za mlade tiktok, instagram... Za koga je serija?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Doktor-X kaže...
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale

To je i logično jer je autor serije knjiga "Silo" Hugh Howey veliki obožavatelj onih pravih Fallout igara (prve dvije igre), a i rekao je više puta u intervjuima da mu je Fallout bila velika inspiracija dok je pisao Silo. Pročitao sam sve knjige iz Silo serije, odlično su napisane i preporučam ih svima koje zanima ovaj žanr.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 18:21 (nkdz).
7 tjedana
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Gajotres kaže...
Doktor-X kaže...
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale

U Silosu je SAD uništio icjeli planet prije nego Iran razvije nanobotove s kojima bi uništio icjeli svijet u Falloutu se implicra da je to Kina ali Fallout je paralelni svemir naspram našeg. U Falloutu se čak i radio napaja s nuklearnom energijom. 

 Nije Kina, a tko je, treba pogledati seriju. Serija dosta doprinosi loreu, pa je stoga must watch za fanove iako se slažem s onim već spomenutim, da su i NRC i BOS svedeni na ostatke ostataka bez nekog suvislog objašnjenja...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 22:12 (Kido Butai).
16 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Pogledao prvu sezonu i meni je dobra. Nema woke inkluzivnih i političko korektnih sr*nja, već samo krvi do koljena i anarhije ko i u svakom dobrom Falloutu.

 

Preporučam.

 

 

Ajar kaže...

/cut

bioshock (pod morem; meni jedna od najboljih igara uopće; glazba za fallout je malo starija ali je zamisao "posuđena" iz bioshocka) 

/cut

 

 

 Fallout je stariji deset godina od Bioshocka, pa ništa nije posuđeno.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 19:13 (memulica).
Moj PC  
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Ne znam sto bi napisao o prvoj sezoni, osim da je moglo biti puno bolje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

usput: twisted metal, nalikujuće tematike, je ipak znatno zabavniji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

krecem veceras.....mislio sam cekati titlove, ali......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Titlovi.com tam imaš
15 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Kido Butai kaže...
Gajotres kaže...
Doktor-X kaže...
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale

U Silosu je SAD uništio icjeli planet prije nego Iran razvije nanobotove s kojima bi uništio icjeli svijet u Falloutu se implicra da je to Kina ali Fallout je paralelni svemir naspram našeg. U Falloutu se čak i radio napaja s nuklearnom energijom. 

 Nije Kina, a tko je, treba pogledati seriju. Serija dosta doprinosi loreu, pa je stoga must watch za fanove iako se slažem s onim već spomenutim, da su i NRC i BOS svedeni na ostatke ostataka bez nekog suvislog objašnjenja...

 Lore je završio 2004, poslje toga je Elder Scrole s puškama

8 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Volim sve što je u vezi Fallouta .

Najviše sam igrao trojku a trenutno wikendom zaigram 76.

Naravno seriju gledam .

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
7 tjedana
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Gajotres kaže...
Kido Butai kaže...
Gajotres kaže...
Doktor-X kaže...
Malo me tematika podsjeća na apple seriju silo. Isto nuklearna katastrofa isto bunkeri za bogate. Samo što su kako izgleda u fallout-u vlasnici bunkera izazvali sami katastrofu, a u silo zemlje su se međusobno gađale

U Silosu je SAD uništio icjeli planet prije nego Iran razvije nanobotove s kojima bi uništio icjeli svijet u Falloutu se implicra da je to Kina ali Fallout je paralelni svemir naspram našeg. U Falloutu se čak i radio napaja s nuklearnom energijom. 

 Nije Kina, a tko je, treba pogledati seriju. Serija dosta doprinosi loreu, pa je stoga must watch za fanove iako se slažem s onim već spomenutim, da su i NRC i BOS svedeni na ostatke ostataka bez nekog suvislog objašnjenja...

 Lore je završio 2004, poslje toga je Elder Scrole s puškama

 Ok boomer.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
12 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Pogledali supruga i ja seriju preko vikenda.

 

Njoj tko nikad nije igrala fallout osim onog mobilnog, serija je top. Čak kaže da što se tiče ove godine da je možda najbolju koju smo gledali.

 

Meni koji sam odigrao sve fallout igre, nemogu nešto previše lošega reći, ali ovo moram reć - kakvim contentom nas hrane, od filmova, do serija, apsolutno za 1. Sezonu serije koja je koliko toliko vezana uz concept same igrice - te hisu nešto previše fantazirali, i izmjenjivali. Serija je pogodila točno di je trebala, mogu reć da sam dosta uživao u istoj.

 

Tolko nas je povukla da smo je u jednom vikendu pogledali.

 

Nasprem Halo serije, čista referenca, ovo je 10x bolje. Haters gonna hate.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
10 0 hvala 1
8 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

 

Treba biti svjestan da je serija radjena i za zivalj koji nikada nije igrao igru, i mora ispricati pozadisnku pricu, a to treba vremena. Ispocetka sam bio pomalo razocaran kako je stvar izvedena, ali sada polako pocinjemo ulaziti u dublje teme i stvar pocinje dobijati glavu i rep.

 

Supruga je naisla u momentu s brotherhoodom pa me pitala: Gledas Power Rangerse? Uobicajena verbalna provokacija neprijateljskih snaga, ali nije me smela da uputim uzvratno par uvreda i nastavim s gledanjem. Na stranu sve tipicne multi kulti elemente modernih Hollywooda poput crnog mladica i bele devojke te ostaloga. Gledam ovo s interesom i Walton Goggins je pravi izbor za ulogu Ghoula, takodjer mi je drago vidjeti Zacha Cherry-ja iz Severance-a kao dio postave. Stvar ima potencijala i veselim se nastavcima. Samo sto manje kemije i inputa Hollywoodskih politkomesara, i nema promasaja.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

Pogledao zasad samo dvije epizode i trenutna ocjena - jako dobro. Preslikali su atmosferu Fallouta bez greške.

 

Još kad je na kraju druge epizode krenula pjesma "I don't want to set the world on fire...", smješak je sam od sebe došao na lice. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji Pip

u moru dosadašnjeg junka kojim nas hrane ovo je jako dobro.

atmosfera pogođena, vanjski svijet pogođen, lore mi se čini isto tako.

 

u seriji kažu tko je bacio bombu da li je i u igrama tako?

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 tjedana
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
blackdevil kaže...

u moru dosadašnjeg junka kojim nas hrane ovo je jako dobro.

atmosfera pogođena, vanjski svijet pogođen, lore mi se čini isto tako.

 

u seriji kažu tko je bacio bombu da li je i u igrama tako?

 Ne, ovo u seriji je big reveal, da je Valut-Tech pravi antagonist serijala.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
15 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
Damir22 kaže...

krecem veceras.....mislio sam cekati titlove, ali......

 imam .mkv sezonu i svaki sadrži more podnapisa no ovaj put, začudo, ne i hrvatski. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 10:18 (Ajar).
8 godina
online
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
blackdevil kaže...

u moru dosadašnjeg junka kojim nas hrane ovo je jako dobro.

atmosfera pogođena, vanjski svijet pogođen, lore mi se čini isto tako.

 

u seriji kažu tko je bacio bombu da li je i u igrama tako?

Samo se nagađalo do sada u igrama... Sad je manje-više potvrđeno.

14 godina
offline
Re: Fallout ili gdje li se ono zametnuo taj vražji
ivanv000 kaže...

Igra je pucačina

 

Serija je drama koja na trenutke pokušava biti duhovita.

 

Dakle, neuspijeh zamotan u pohvale kritičara

 Od svega u Falloutu pucački dio je jedan od najslabijih... Atmosfera, priča, dijalog, RPG elementi, sve puno bitnije od samog napucavanja. Al okej, kolko si shvatio igru tolko si shvatio i seriju očito.

-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice