Motorola Edge 50 serija

poruka: 9
|
čitano: 1.233
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Motorola Edge 50 serija

Motorola je predstavila novu seriju telefona:

 

Edge 50 Fusion 349eura

Edge 50 pro 699eura ali u Smartsonu je trenutno za 539eura, što je prepredobra cijena

Edge 50 Ultra je 999eura

 

Kod Ultre mi se ne sviđa što dolazi sa 8s Gen3 procesorom, jer je slabiji od običnog Gen3 pa mi to nije za usporedbu sa drugim premium telefonima.

Kao korisnik Motorole Edge 30 Ultra, nova serija me baš i ne zanima.

Palac gore ide za memoriju od 512GB i verziju izrađenu od drveta što mi baš dobro izgleda.

Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Motorola Edge 50 serija

Edge 50 Ultra je nešto povoljniji zbog par kompromisa. Mislim da je taj SD 8s Gen 3 svejedno vrhunski proc. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
online
Motorola Edge 50 serija

Još uvijek zaostaju na softverskoj strani?

Pretpostavljam isto za kamere, na razini nekog srednjeg razreda do 250€.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2024 19:19 (Mr.Inferno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Motorola Edge 50 serija
Jako mi se dopada Edge 50 Pro i jedva čekam da se pojavi kod naših operatera - po nekoj normalnoj cijeni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Motorola Edge 50 serija
Nebih bas to rekao.
Ok, azuriranja kasne, ali zato nakon azuriranja nije nista sjebano kao sto kod Samsunga to cesto biva ili Xiaomija.

Eo jedan kolega mi se svako malo žali na Samsung, doslovno svaku S seriju ima. Zna da je loša baterija, a uvijek kupi novi model. Kasnije neko ažuriranje dođe koje dodatno sjebe bateriju i onda lik salje ga na servis a mobitel ispravan, i sta mu naprave ? Nista.

Ja na Edge 30 Ultra imam nakon skoro godinu ipo dana opet po 5-6 sati rada ekrana,neki dan sam na wifiju dobio i 7.

Tako da mozda i bolje da kasnije dođe azuriranje, eo android 14 sam dobio u veljaci i nikakvih problema nemam. Sve je apsolutno savršeno i dalje.

A kamera kolko ju ja koristim i za sta mi sluzi je sasvim pristojna, i nekad kad bas imam neku priliku znam uhvatiti tako lijepe slike da mi je to nevjerojatno.
Ovih 200mpx sto ima slabo ikad i koristim.

Eo danas na ekupi imate jos 5% na Visa kartice i sve boje Egde 50 Pro su na promo cijeni, i sa popustom 5% vas izađe 512.05€. Mislim da ko god da kupi nece pozaliti.
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
16 godina
offline
Motorola Edge 50 serija

Edge 50 pro dolazi sa ufs 2.2, u rivjuu navode da je u rangu ufs 3.1.

 

Za 540€, kolko je trenutna cijena, ovo je pun pogodak

50 ultra bu kostala oko 1000€, duplo skuplja od pro verzije.

 

Nego, vidim da se motoroli zamjera neredovita azuriranja, a s druge strane pojedinci navode da nema puno bugova, pa ocito motorola napravi posao kak spada, bar sto se tice softverske strane.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 15:23 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
online
Re: Motorola Edge 50 serija

A ono, nadaš se da nema jer ako se nađe koji vjerojatno čekaš pola godine za popravak.

Meni na Edge 30 Fusion, ne sjećam se točno više što je bilo, trebao bi iskopati postove na redditu i lenovo forumu, ali svi bugovi na A12 su preneseni bili na A13 + još novi koji su došli sa njim, nisu popravili prije sam prodao mobitel - Idi na lenovo forum i tamo preleti postove za prijašnju seriju. Iskreno, osobno više nebi riskirao 500+ eura za Motorole.

16 godina
offline
Re: Motorola Edge 50 serija
Mr.Inferno kaže...

A ono, nadaš se da nema jer ako se nađe koji vjerojatno čekaš pola godine za popravak.

Meni na Edge 30 Fusion, ne sjećam se točno više što je bilo, trebao bi iskopati postove na redditu i lenovo forumu, ali svi bugovi na A12 su preneseni bili na A13 + još novi koji su došli sa njim, nisu popravili prije sam prodao mobitel - Idi na lenovo forum i tamo preleti postove za prijašnju seriju. Iskreno, osobno više nebi riskirao 500+ eura za Motorole.

 A kad smo kod bugova, vjerujem ak bi krenuli u detaljniju analizu, štošta bi se našlo i kod drugih.. Ima par sitnica koji me smetaju na OP Nord 2, doduše, sad sam se već na njih naviknuo, kak sad OP stoji s aktualnim modelima po pitanju bugova? Ne znam.

Nisam još naletio na neki smartfon a da je situacija kolko tolko ok, e sad, jel u pitanju lijenost, neznanje ili nekaj drugo..

 

Malo je OT, al sjećam se vremena dok sam imao HTC 10, u početku je bio kriminal po pitanju bugova a o kameri da ne pričam, HTC si je onda dao truda i većinu stvari je riješio kroz 2-3 mjeseca, nakon zakrpi je sve sjelo na svoje mjesto i to je bilo to. Nažalost, danas je to sve kak se veli "navrat-nanos" pa zato imamo takvo stanje po pitanju updejtanja smartfona, rak rana i je današnjih smartfona softver koji još nije zreo, pa se sve " u letu" riješava, ako i riješe neke stvari, a bome dost tog ostane neriješeno.

 

 

16 godina
offline
Re: Motorola Edge 50 serija
Uzel 12/512 verziju kremaste boje po promotivnoj cijeni u ekupi.
Prvi dan naručil, drugi došlo, sve ok zapakirano.
Kad se otvori kutija, osjeti se parfem iznutra - kak su se pak toga sjetili...
Mob izgleda fenomenalano, krem/slonova kost boja izgleda baš po mjeri, baš je onak, šminkerski!
Kod prvog paljenja moguće je prenijeti sve podatke sa starog moba, kaj sam spajanjem kablom i napravil. Prenijelo mi je baš sve, čak i pozadinske slike zaslona i melodiju zvona sa Zedga.

Zaslon je nivo više od A52s, sve izgleda fantastično, boje, svjetlina...
To kaj je slika i po rubovima, po kojima treba ponekad i pisati, se još privikavam.
Kaj se tiče performansi, sve doslovno leti, nema nikakvih zastanjkivanja.

Maskica koja se dobije uz mobitel je baš dobra jer je prozirna i mob je i dalje lijep/vidljiv.
U pakiranju dolazi i moćan 125W punjač, koji za nekoliko minuta napuni pol baterije...

Kaj drugo reći nego da sam oduševljen mobitelom i da ga preporučam svakom!

Jedino je sad cijena dosta viša nego je bila na launchu...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice