Koje kučište kupiti? Molim savjete

poruka: 70
|
čitano: 13.135
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Mslim da je haf x najbolji izbor.

xf zoja26
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Meni je DarkFleet najljepši! :D

Stvar ukusa ne bih išao na Ravena više na HafX i Fleet 85

Athlon II x3 435 OverClock Help
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete

haf x,bez premca.

darkness is my friend
13 godina
protjeran
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Od ovih tu X!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

HAF X naravno...

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
zOjA26 kaže...

Mslim da je haf x najbolji izbor.

 

pandza94 kaže...

Meni je DarkFleet najljepši! :D

Stvar ukusa ne bih išao na Ravena više na HafX i Fleet 85

Zašto ne Raven, pojasni.

ljubo2mad kaže...

haf x,bez premca.

 

CROifer kaže...

Od ovih tu X!

Svi kažete haf X. Zašto?

Mislim, po čemu je bolji od ovih drugih?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 22:30 (tomytheboss).
13 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Ja bih uzeo Silverstone. Nekako je moćno:::.....{#}{#}

www.interface.com.ba
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

HAF X definitivno !

Razlozi

1.CoolerMaster proizvodi najbolja kućišta

2.Jedan od najboljih airflowova na svijetu u HAF X

3.Kućište je ogromno i ima dovoljno expansion slotova za 4 WAY CF/SLI

4.Po veličine je malčice manje od Obsidiana 800D

5.Moćan izgled.

um caruje dok snaga ne popizdi
Moj PC  
0 10 hvala 0
13 godina
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Haf X !

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Moja preporuka.

 

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 22:35 (Sale_ds).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
Sale_ds kaže...

Moja preporuka.

 

To je veličine kao HAF 922

um caruje dok snaga ne popizdi
13 godina
online
Koje kučište kupiti? Molim savjete

DarkFleet 85 ima po meni daleko najbolji izgled! :D

HafX je dosta prozračan te s njim nećeš imati problema ni kao što

nećeš imati sa sva ostala 4 kućišta jer su Full Tower i primaju 4grafe znaci

quadfire i 4-way sli moze u sva 4 kucista!

Athlon II x3 435 OverClock Help
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Raven, Silverstone Raven.

 

Ovog Anteca sam gledao prije jedno 5 sati u Linksu, meni odvratno kuciste, na dodir mi nije ulio dojam cvrstoce i vrijednosti te svote novca.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
Batista kaže...

Raven, Silverstone Raven.

 

Ovog Anteca sam gledao prije jedno 5 sati u Linksu, meni odvratno kuciste, na dodir mi nije ulio dojam cvrstoce i vrijednosti te svote novca.

Zašto Raven? Jesi ga vidio uživo pa zato ili... I ja sam vidio ovog Anteca. Je, to je istina, malo preskupo za to kako izgleda, ili se varam? Raven nisam vidio uživo, pa zato pitam.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
Batista kaže...

Raven, Silverstone Raven.

 

Ovog Anteca sam gledao prije jedno 5 sati u Linksu, meni odvratno kuciste, na dodir mi nije ulio dojam cvrstoce i vrijednosti te svote novca.

Ja sam prije manje od mj dana trazio kakvo kuciste bi si kupio kad bude para.

 

Na kraju Raven i Antec P183 su mi bili favoriti dok nisam naletio na ovaj Corsair, jednostavno me osvojio :)

The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete

Zadnja dva su mi bolja od prva dva :-)

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
Sale_ds kaže...

Ja sam prije manje od mj dana trazio kakvo kuciste bi si kupio kad bude para.

 

Na kraju Raven i Antec P183 su mi bili favoriti dok nisam naletio na ovaj Corsair, jednostavno me osvojio :)

Gdje si kupio ovaj Corsair, i koliko košta?

16 godina
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
tomytheboss kaže...
Batista kaže...

Raven, Silverstone Raven.

 

Ovog Anteca sam gledao prije jedno 5 sati u Linksu, meni odvratno kuciste, na dodir mi nije ulio dojam cvrstoce i vrijednosti te svote novca.

Zašto Raven? Jesi ga vidio uživo pa zato ili... I ja sam vidio ovog Anteca. Je, to je istina, malo preskupo za to kako izgleda, ili se varam? Raven nisam vidio uživo, pa zato pitam.

Meni osobno, Silverstone i LianLi su bili pojmovi za kucista. Danas sam u Linksu uzimao brdo komponenata pa sam imao vremena pregledavat u izlogu... HAF-ovi, ne znam, meni je to ruzno, to sto ima odlican protok zraka me ne uzbudjuje previse. Moras imat mrcinske kartice u crossu ili SLi-u da iskoristis tu prednost, a ovo da podrzava 4 grafe ne bi komentiral... To je pisljivi argument koji nema veze i u 95% slucajeva koristi.

 

Silverstone ima i vise nego kvalitetna kucista, po cijeni i mora bit kvalitetno. Uz to Raven je specifican po postavljanju komponenti, konacno kuciste kod kojeg masivniji hladnjaci ne savijaju samu graficku.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 23:04 (Batista).
13 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete
600T ti je izasao u prodaju u desetom mjesecu sto znaci da ga kod nas jos nema.

Ali za ocekivati je da bi se moglo naci u prodaji oko bozica ili pocetkom sljedece godine.

U USA kosta oko 160$ sto znaci da bi ocekivana cijena kod nas mogla biti 1300-1500.
The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Sve ovisi sta volis i zelis? (Izgled,kvalitetu,prostranstvo,prozracnos....)

 

600T je super,ali za mene bi sasvim dobar bio Coolermaster CM 690 2 (black)...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

ja bi coolermaster prefino mi je kuciste a i imas prozracnost

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
sheX kaže...

1.CoolerMaster proizvodi najbolja kućišta

 

Ovo uopće nije istina...

14 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

ma daj to moze i bolje to je neki 5500 kuna,,za sto ce ti sluziti

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Za kućište, od ovih navedenih, ja bih vjerovatno uzeo HAF X, da malo obrazložim:
Bitfenix - plastičnjara sa prevelikom cjenom da košta nekih 1000 KN, bilo bi sasvim pristojno kućište
HAF X i Antec Dark Fleet jako slična kućišta, ali Antec malo kaska u kvaliteti izrade, i fali mu par "fičera" koje HAF X ima
Silverstone Raven - Po mom mišljenju, kućište je i ljepše od HAF-a i to puno, ima drugačiji raspored komponenti unutar kućišta, kvaliteta izrade jako, jako visoka (smatram da je ovo najbolje kućište od ovih koje si ti naveo)

Sad sljedi moje objašnjenje zašto bih uzeo HAF X, kao prvo sviđa mi se njegov vanjski izgled, i to je jednostavno to, ostalo mu ništa ne fali, ako ti se ne sviđa HAF X jednostavno uzmi Raven-a, i nećeš nimalo promašit, izbor je na tebi, ja bih odbacio Bitfenix-a i Antec-a iz gore navedenih razloga, tako da odabir spada na ova dva, i jednostavno ako ti se HAF X ne sviđa vanjskim izgledom idi na Raven-a, nećeš nimalo pogriješit!?

Nije Ivsa, nego bi treblo bit > Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

Dakle, većina kaže haf x, par raven, par dark fleet, nitko bitfenix. Meni je isto raven dosta draži, vjerovatno bude on, osim ako netko nema još nekakvu ideju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
tomytheboss kaže...

Dakle, većina kaže haf x, par raven, par dark fleet, nitko bitfenix. Meni je isto raven dosta draži, vjerovatno bude on, osim ako netko nema još nekakvu ideju.

Sad gledam review na youtubu od colossusa...

I kuciste je na moje iznenađenje super...

Prvi put cujem za to kuciste...

Evo ti review pa pogledaj ako ti se svidi...{#}

 

Evo ti od HAF-X

 

Od Ravena

 

I od Antec Dark Fleet

 

Sad ti odluci...{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 11:17 (Intel&ATI).
13 godina
protjeran
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
Batista kaže...
tomytheboss kaže...
Batista kaže...

Raven, Silverstone Raven.

 

Ovog Anteca sam gledao prije jedno 5 sati u Linksu, meni odvratno kuciste, na dodir mi nije ulio dojam cvrstoce i vrijednosti te svote novca.

Zašto Raven? Jesi ga vidio uživo pa zato ili... I ja sam vidio ovog Anteca. Je, to je istina, malo preskupo za to kako izgleda, ili se varam? Raven nisam vidio uživo, pa zato pitam.

Meni osobno, Silverstone i LianLi su bili pojmovi za kucista. Danas sam u Linksu uzimao brdo komponenata pa sam imao vremena pregledavat u izlogu... HAF-ovi, ne znam, meni je to ruzno, to sto ima odlican protok zraka me ne uzbudjuje previse. Moras imat mrcinske kartice u crossu ili SLi-u da iskoristis tu prednost, a ovo da podrzava 4 grafe ne bi komentiral... To je pisljivi argument koji nema veze i u 95% slucajeva koristi.

 

Silverstone ima i vise nego kvalitetna kucista, po cijeni i mora bit kvalitetno. Uz to Raven je specifican po postavljanju komponenti, konacno kuciste kod kojeg masivniji hladnjaci ne savijaju samu graficku.

Ma kakvi SilverStone i Lian Li možda imaju dobra kućišta ali su skupa ko đavo,uz to CM ima bolja i jeftinija,dajte već jednom priznajte sami sebi da CoolerMaster ima najbolja kućišta (HAF 912+,HAF 922,HAF 932,HAF X,Cosmos S,StormSniper) i još mnogo manjih kućišta namijenjenih low end korisnicima..i de ti meni molim te nađi Silverstona ili Lian Li-a ispod 400kn...dok CM dere u tom području a bogami i na high end području

um caruje dok snaga ne popizdi
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koje kučište kupiti? Molim savjete
sheX kaže...

Ma kakvi SilverStone i Lian Li možda imaju dobra kućišta ali su skupa ko đavo,uz to CM ima bolja i jeftinija,dajte već jednom priznajte sami sebi da CoolerMaster ima najbolja kućišta (HAF 912+,HAF 922,HAF 932,HAF X,Cosmos S,StormSniper) i još mnogo manjih kućišta namijenjenih low end korisnicima..i de ti meni molim te nađi Silverstona ili Lian Li-a ispod 400kn...dok CM dere u tom području a bogami i na high end području

Ma nije to upitno uopće da Coolermaster ima dobra kućišta. Reći najbolja je možda malo pretenciozno, ali ajde. Ne bih ni pomišljao da kupim da ne mislim da je odlično, nego meni se taj izgled od haf x ne sviđa. Nije mi sjeo i gotovo, ali sam mislio pitati, baš da vidim što ljudi misle... Zanimaju me različita mišljenja, ili još bolje kad bi bila iskustva.

16 godina
neaktivan
offline
Koje kučište kupiti? Molim savjete

LianLi i Silverstone imaju trenutno najkvalitetnija kučišta dobavljiva na tržišu. Kako kupuješ kučište u visokom rangu malo prošvrljalj po ostalim modelima koje ti nude Silverstone i LianLi. Osobno imam Silverstone Fortress FT01 i prezadovoljan sam njime, te puno bolje izgleda u živo. Također imaš i jeftinijih kučišta koja jako dobro izgledaju, baš jučer sam slagao frendu novu kantu u Silverstone Precision PS02, kojeg je platio 399,00kn. Osobno na CoolerMaster kučištima me smeta tona plastika koja je agresivno nabacana, te mu daje neki jeftini izgled. Prošeći malo po dućanima, da vidiš kako izgledaju uživo, pogotovo kučišta od brušenog aluminija kakva ti nudi Silverstone i LianLi, a i izbora do te cijene ima jako punu. 

FT01 FT01
PS02 PS02
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice