Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiže s

poruka: 6
|
čitano: 1.165
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiže s ".
16 godina
offline
Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiže s

Zašto veći diskovi nisu mogući?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiže s

Kako uopce doc do ovakvog modela u nas? Ne vidim ga na nabavi ni individualnim ducanima...

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiž

Kupio sam Alienware na dell.de stranici, dostava na mailbox Zittau. Sve je prošlo OK. U paketu je bio i Dell premium care. Nakon nekoliko dana počeo se pregrijavati, zvao customer support. Prvo su pokušali daljinski riješiti i napraviti dijagnostiku, nisu uspjeli popraviti. Odmah se najavio serviser i došao u stan (Zagreb), promijenio je jedan hladnjak i sve OK već godinu dana. Uglavnom, više se isplati kupiti tamo s premium supportom nego kod nas u dućanu... 

 

15 godina
offline
Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiže s

Zanimljivo kako na našem tržištu nema gaming prijenosnika sa i5 ili R5 procesorima, a da su u kombinaciji sa RTX 4060 ili 4070 karticama. Ili ih je jako malo. Takvi procesori bi bili apsolutno dovoljni za te kartice. Jer redovito RTX 4060/70 je sparen sa i7 ili R7 procesorima što podiže cijenu. A moglo bi se bolje izbalansirati, da bude jeftinije. Bezveze...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiž
Pozdrav Antonic!

Ovakve stvari možeš naći na stranici geizhals.de
geizhals.at

Tu ti je ponuda elektronike i drugih stvari iz Njemačke, Austrije, Poljske i VBritanije.

Tražilica je puno jednostavnija i detaljnija od nabave.net

Ovakav model sa rtx 4080 i i9 14900 je oko 3000 euram

Prije kupovine usporedi sa našim stranicama jer sam ponekad znao naletiti na jeftinije laptope kod nas u odnosu na ponudu na geizhalsu!

Kupovina sa te stranice je sigurna.

vicious
15 godina
offline
Re: Druga generacija Alienware M18 R2 laptopa stiž
viciousone kaže...
Ovakve stvari možeš naći na stranici geizhals.de
geizhals.at

 Svaka čast, kod svakog AMD procesora stoji koja je Zen generacija u pitanju

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice