Ne mogu se prijaviti na PlayStation Network

poruka: 3
|
čitano: 1.087
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na PlayStation Network

Da li postoji neki drugi način da se prijavim na PSN nalog, šifru sam zaboravio, a imejl adresu sam obrisao pre više od 6 meseci (outlook.com). Ne mogu da kliknem da restartujem šifru, jer me šalje na imejl adresu koja ne postoji - obrisana... Postoji li neki način pomoću godišta ili sigurosnog pitanja da uđem u nalog ili da probijem šifru nekako i uđem u nalog...

 

Hvala...

Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na PlayStation Network
Slaven23 kaže...

Da li postoji neki drugi način da se prijavim na PSN nalog, šifru sam zaboravio, a imejl adresu sam obrisao pre više od 6 meseci (outlook.com). Ne mogu da kliknem da restartujem šifru, jer me šalje na imejl adresu koja ne postoji - obrisana... Postoji li neki način pomoću godišta ili sigurosnog pitanja da uđem u nalog ili da probijem šifru nekako i uđem u nalog...

 

Hvala...

 Teško,probaj nazvati Playstation Hrvatska,jedino tako ces uspijet

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
3 tjedna
offline
Ne mogu se prijaviti na PlayStation Network

Lijepo molim pomoć! Ne mogu se prijaviti na ps network i svoj račun. Pokušala sam uz pomoć  skeniranjem QR code, sve uredno pokazuje u aplikaciji, moj račun je aktivan ali u kompjuteru i playstation u ne radi uopće. Jednostavno neće da me spoji s network. Provjerila sam sve šta su rekli na Youtube i sve je u redu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice