PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje

poruka: 8
|
čitano: 4.462
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje".
14 godina
offline
PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje

Da odma kazem da nisam citao teks, samo me zanima koja je trenutno situacija sa ovim PayPalom. Koliko to uope funkcionira, zadnjih par puta kada sam nesto pokusao dozivija bi da su im linkovi ne aktivni i da im veci dio stranice crasha. Vjerojatno za ove samo Pay with PayPal seme je ok, ali jel im uopce vise rade ikakve business opcije?

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje

.

 

 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje

moram priznat da nisam nikad razumio poslovni model paypala i zasto bi to neko uopce koristio

 

imas kreditnu karticu, sve se dogadja instant i vidis live u app

 

no moram priznat da paypal vjerojatno dobro dodje za obavit neku ilegalnu transakciju

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 6:08 (registracija).
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal testira šest novih značajki pokretanih

Paypal postoji od kad još nisu postojali appovi. Otvoriš web stranicu imaju plaćanje paypalom pa klikneš to i ne moraš upisivati brojeve kartice. Umjesto da svaki web site primi tvoju karicu, obavi to za njih paypal i samo paypal onda ima podatke o tvojoj kartici. Danas imaš više tih payment procesora, ali paypal je bio prvi i sad je sveprisutan. I ne moraš upisivati paypal password jer ga vjerojatno već imaš u nekom password manageru. Klik klik klik, gotovo.

15 godina
offline
Re: PayPal testira šest novih značajki pokretanih
registracija kaže...

moram priznat da nisam nikad razumio poslovni model paypala i zasto bi to neko uopce koristio

 

imas kreditnu karticu, sve se dogadja instant i vidis live u app

 

no moram priznat da paypal vjerojatno dobro dodje za obavit neku ilegalnu transakciju

1. SEPA i Paypal ti najlakse i najbrze mogu omoguciti povrat novca i rjesavanje "sporova", osjetio na vlastitoj kozi vise puta, odvjetnik ti za "honorar" naplacuje vise nego koliko ti ovi "duguju", dakle, ako nisi osiguran, a nisi placao PayPal-om..... jao si ga tebi. Opekao sam se vise puta, PayPal me uvijek spasio, jednom SEPA. Otada, u najgorem slucaju biram SEPU, a u najboljem PayPal

 

2. Odgoda placanja bez kamata, cak i do 3 mjeseca uz minimalnu naknadu sto ti nitko drugi nece ponuditi ili uz dosta vece naknade

 

3. Expresno brz transfer novaca jer odmah je vidljivo za razliku od kartica gdje zna nekada dulje trajati......  btw transfer novca se ne odnosi samo na  "trgovacke lance" tipa Konzum. BTW zarada i sl. preko PayPala te nece spasiti od placanja poreza (VJERUJ, ZNAM...... NE LUPATI GLUPOSTI, MOLIO BIH LIJEPO). Npr. manje je muke kada bi placao PayPal-om npr. bonove i sl. online nego kada moras karticama jer je procedura dugotrajnija.

 

4. Karticama ili obicnim uplatama cesto zna biti i vecih troskova transakcija (kako kad, ne uvijek), PayPal nikako ili jako mala naknada.

 

Briga me za njihov poslovni model kao potrosac....  jedino se kao investitor moram malo vise potruditi.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 3:12 (lovac82).
6 godina
offline
PayPal testira šest novih značajki pokretanih umje

ok da za tebe onda ima smisla no sve navedeno meni je osobno nepotrebno

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal testira šest novih značajki pokretanih

Nepotrebno ti je dok jednom ne upišeš broj kartice na krivi site

6 godina
offline
Re: PayPal testira šest novih značajki pokretanih
Mandor kaže...

Nepotrebno ti je dok jednom ne upišeš broj kartice na krivi site

 

kupujem sa legit siteova

 

nemam 70 godina

 

imam osiguranje za internet prevare

 

bankovna aplikacija mi trazi moju dodatnu potvrdu da sam zbilja ja kupio nesto online

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 16:14 (registracija).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice