Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu građ

poruka: 4
|
čitano: 1.117
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu građ".
15 godina
offline
Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu građ

malo ste pretjerali s nabijanjem kompleksa nama na račun beča. svako malo oni ovoono a mi goli q. znamo mi da smo spram njih jad i bijeda. živjeh neko vrijeme tamo i na dobro se jednostavno naučiš pa je time veći šok kad se vratiš u "ovo". ovakve napise spakirajte u dopis i šaljite gradskim vlastima (ne samo zagreba, koji je ionako samo najveća selendra u državi), s pusama i pozdravima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 6:41 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu

Pa u Križevcima je nedavno isfinancirana i treća solarna elektrana u vlasništvu građana... Doduše, nije trideseta, ali su Križevci i 100 puta manji grad od Beča :-)

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
15 godina
offline
Re: Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu
4ndY kaže...

Pa u Križevcima je nedavno isfinancirana i treća solarna elektrana u vlasništvu građana... Doduše, nije trideseta, ali su Križevci i 100 puta manji grad od Beča :-)

 ne čine beč samo elektrane. odi pa vidi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Beč otvara 30. solarnu elektranu u vlasništvu

Hehe, slažem se. Čest sam gost u našoj "bivšoj" metropoli. Samo sam ovdje odgovorio jer si se referirao na solare, pa ajde, da nabacim poneki svijetli primjer.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice