YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

poruka: 64
|
čitano: 14.930
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog ".
14 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

You Tube na televizorima se nece koristit, zahvaljujemo na pozornosti i ugodan dan vam zelimo.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
37 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Ima li itko pametnu alternativu Youtubu na TVu?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog
Moj PC  
18 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Apsolutno mi je najiritantnije (bilo, jer sam jednostavno odustao od korištenja YouTubea na taj način) kada se na YT pusti neki od višesatnih kompilata recimo ambijentalne glazbe, a onda oni ubace "reklame", koje nisu reklame, već kuruza glazbeni spotovi (u pravili razni šrot koji ganja brojeve da dođa na trendig listu, pa plaćaju na taj način poglede), koji onda puštaju u punom formatu (3-4 minute). Baš ono - atak na mozak i živce!

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 10:42 (Miro).
Moj PC  
32 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
YouTube na TVu gledam jedino kad na telku spojim laptop. Gledanje bez ad blockera je mazohizam.
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Ovo je već na snazi, u našoj regiji ti reklamni blokovi od 2 do 3 reklame po bloku su normala pogotovo što su reklame kraće. Iskreno meni ne smetaju pogotovo što dio tih reklama ide content providerima bez kojih bi sve bilo besmisleno.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 25 hvala 0
14 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Preskačem svaku na TV-u kad dopusti...i nebum im platio za premium nikada. Na kompu je adblocker i ne vidim reklame.

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

grohotom se smijem vama običnim seljacima bez premium pretplate. ho ho ho ho ho!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 11:26 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
5 11 hvala 2
12 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Za android Tv

SmartTube

SmartTube (Official Site) (smarttubeapp.github.io)

 

Za android mob

NewPipe

NewPipe - a free YouTube client

 

Za firefox

Ublock Origin

 

Kupio sam android tv box isključivo da ne gledam youtube reklame na Tv-u i isplati se. 

Neki dan su maknuli counter i više ne vidiš koliko sekundi ima do kraja reklama.

Trenutno bez ad blockera ima više reklama nego na regularnoj televiziji.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 11:31 (pozdravljudi).
 
13 0 hvala 4
14 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

Moj PC  
7 27 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Samo Revanced...ne dam im pare. Pohlepni, gramzivi šupci.
Kreatore koji vrijede podržavam tako i tako preko patreona.
73 DE 9A3BGG
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Vkm996 kaže...

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

 Prestao gledati TV i slušati radio zbog reklama. Neću reklame nikada. nikada ništa nisam kupio zbog reklame. Popizdio sam od uložaka, deterdženata, pasti za zube i pelena.

Čak i uz premium svi što vrijede imaju sponzorstva. Za muziku ima drugih servisa ili stara dobra sd kartica.

A patreon recimo čak i da imaju svi po 1€/$ (+pdv) to bi bio veći iznos nego za internet ili struju. Ne bi bilo fer da samo nekima plaćam patreon, a neke gledam bez toga, zar ne?

Tako da svi ti modeli su onako malo loši. Ako ne ide bez reklama, prestat ću gledati.

15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
LG tv se lako rutira,i onda imam yt bez reklama .
12 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Dosad je Youtube na TVu bio neupotrebljiv bez Premiuma. Svakih par min ubacuje totalno nemoderirane reklame tipa random spotove, a dogodilo mi se par puta i da krene FILM - FILM od 1h:40min - kao reklama... Nije mi jasno da nema tu nikakvih restrikcija. I onda ako pokusavas slusati muziku, pisi kuci propalo... tako da ovo zvuci kao da bi moglo dosta poboljsati iskustvo tj bar ga ucinit podnosljivim kolko tolko

 

BTW, imam Premium preko Ukrajine, manje od 4 EUR/mj za family account, i to je ajd postena cijena za rijesit se reklama. Redovna cijena kod nas od 15 EUR/ mj je highway robbery, za te pare dobis Disney+Netflix, npr. A spomenuti Youtube Music je najvece smece koje postoji u svemiru, dakle potpuno neupotrebljivo i programi iz 90-ih su bili bolji i upotrebljiviji od njega. Npr, imas playlistu od 1000 pjesmi, stisnes Shuffle play... i on odabere 20 pjesama od tih 1000 i onda svira tih 20, pa opet istih tih 20, pa opet istih tih 20... Samo jedan primjer totalne neupotrebljivosti

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Kako?
7 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Solo761 kaže...

Radi bez greške, preporuka !

15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
ajimerej kaže...
Kako?
imaš pp😁

 

13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

grohotom se smijem vama običnim seljacima bez premium pretplate. ho ho ho ho ho!

Tko se zadnji smije, najslađe se smije. 

 

— Android TV ima aplikaciju SmartTube (doslovno YouTube ReVanced za TV)

— LG webOS se može rootati i instalirati aplikacija YouTube AdFree (normalna YouTube aplikacija bez ikakvih oglasa)

— svi ostali modeli televizora s pristupom internetu (i web preglednikom): YouTube/NewPipe/LibreTube ili neka druga YouTube aplikacija + Web Video Caster (nađeš video u YouTube aplikaciji, Share -> Web Video Caster)

 

A ti samo plaćaj... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 14:10 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Proton vpn na routeru, netshield na max  i cijela kuća nema reklamu na ničemu. Čupa i reklame iz papirnatih novina.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Pozdrav... Im negdje tutorial?
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Vkm996 kaže...

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z

YouTube tvrdi da daje dio Premiuma kreatorima no ne daje. Kreatore plaćaju od oglasa, a Premiumom pokrivaju to što ne zarade ništa od nas koji imamo ad blockere. 😅

14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
stirko55 kaže...
Vkm996 kaže...

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

Dame i gospodo, glasali ste za kapitalizam, izvolite kapitalizam.

 

Marko :D kaže...

YouTube tvrdi da daje dio Premiuma kreatorima no ne daje.

 Izvor: Vjeruj mi brate?

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 15:40 (Vkm996).
13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z

Ne razumiješ. Znači cijeli proces monetizacije na YouTube ide ovako; ja platim oglas, moji novci odu YouTube-u koji uzme dio sebi, a dio da tebi. Ako ljudi imaju instaliran ad blocker, YouTube i ti, niste zaradili apsolutno ništa.

I tu sada upada taj tvoj Premium kojeg Google ima da si pokrije taj minus od ljudi koji imaju instaliran ad blocker, odnosno, od korisnika od kojih ne zarade baš ništa. Svaki puta kada netko plati Premium, on je praktički platio za sve nas koji ne plaćamo Premium i imamo instaliran ad blocker.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 16:15 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Marko :D kaže...

Ne razumiješ. Znači cijeli proces monetizacije na YouTube ide ovako; ja platim oglas, moji novci odu YouTube-u koji uzme dio sebi, a dio da tebi. Ako ljudi imaju instaliran ad blocker, YouTube i ti, niste zaradili apsolutno ništa.

I tu sada upada taj tvoj Premium kojeg Google ima da si pokrije taj minus od ljudi koji imaju instaliran ad blocker, odnosno, od korisnika od kojih ne zarade baš ništa. Svaki puta kada netko plati Premium, on je praktički platio za sve nas koji ne plaćamo Premium i imamo instaliran ad blocker.

Hvala na razjašnjenju!

Mislim, ajmo bit realni, čak i da nitko nema AdBlock, opet bi tu bio YT Premium.

Neće niti jedna kompanija reći "eh meni je ovo dosta novca" - U Americi je to čak zabranjeno ako si javno kotirano poduzeće.

13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z

Pa naravno da neće. Štoviše, samo je pitanje vremena kada će YouTube uvesti još skuplji Premium+ plan bez oglasa, a u obični Premium uvesti "manje" oglasa, baš kao što to razne streaming usluge sada rade.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 17:01 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z

Clanstvo u lokalnoj knjiznici radnom narodu je 8 eura, a u zagrebackoj 7 eura, za citavu GODINU! To je oko 60 eurocenti mjesecno za pristup svim knjigama i materijalima, cak imaju osobu koja ti skicne na povijest posudjenih knjiga i preporuci sljedecu. Klincima i penzicima badava.

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 17:30 (Ante).
16 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Ovo me sad podsjetilo da valjda dvije godine nisam na tvima osposobio ni wifi :/ . Skrušeno priznajem da tv-e koristim samo kao media playere jogurt kopija serija i filmova na usbu. Ajd, nekad pošaljem cast sa moba... 
no ni nesjećam se kad sam i kako zadnji put. jubito bez adblokeriranja nema šanse. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Ante kaže...

Clanstvo u lokalnoj knjiznici radnom narodu je 8 eura, a u zagrebackoj 7 eura, za citavu GODINU! To je oko 60 eurocenti mjesecno za pristup svim knjigama i materijalima, cak imaju osobu koja ti skicne na povijest posudjenih knjiga i preporuci sljedecu. Klincima i penzicima badava.

 

 Zadnje što sam bio u knjižnici vidio sam da imaju također glazbu i filmove tako da nije uopće loš value. Obzirom na puno bolje filtrirani katalog svega od random smeća koja ti gura algoritam rekao bi da je kudikamo bolji value dok se sve uzme u obzir!

16 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
p0temk1n kaže...
Ante kaže...

Clanstvo u lokalnoj knjiznici radnom narodu je 8 eura, a u zagrebackoj 7 eura, za citavu GODINU! To je oko 60 eurocenti mjesecno za pristup svim knjigama i materijalima, cak imaju osobu koja ti skicne na povijest posudjenih knjiga i preporuci sljedecu. Klincima i penzicima badava.

 

 Zadnje što sam bio u knjižnici vidio sam da imaju također glazbu i filmove tako da nije uopće loš value. Obzirom na puno bolje filtrirani katalog svega od random smeća koja ti gura algoritam rekao bi da je kudikamo bolji value dok se sve uzme u obzir!

 Plus teško usporediv "core business": stvarni fizički primjerak knjiga koje posuđuješ, zbog čega valjda ljudi i plaćaju knjižnice. I dan danas u doba sveopće digitalizacije svega, ima opskurnih knjižica, novina, starih tjednika koje nećete naći mimo lnjižnice (osim ako netko nešto nema zapakiranou kakvoj kutiji na tavanu).
I naravno, u knjižnici te, ako i ne kupiš članarinu, nitko neće zaskočiti reklamom svake tri minute jer si sjeo pročitati novine. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice