ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti

poruka: 8
|
čitano: 4.536
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti".
16 godina
offline
ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti

Drago mi je vidjeti ChatGPT u usponu ponovno. Ove brojke o posjećenosti su zbilja impresivne. Svijet tehnologije nikad ne prestaje fascinirati! #chatgpt

Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti

Probao ih sve ali svakodnevno koristim ChatGPT.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti

Pitam ga neke stvari, griješi, brlja, glupo je ko qurac, doslovno!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
4 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnos
Nije glup sustav nego korisnik koji ga ne zna koristiti i ne zna njegove limite.
15 godina
offline
Re: ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnos
Ma nemoj? Pitam ga za površinu grada Zadra, ispada Zadar veći nego Los Angeles! I tu je korisnik glup?
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnos
Mora da je do korisnika.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnos
BlackMoon kaže...
Ma nemoj? Pitam ga za površinu grada Zadra, ispada Zadar veći nego Los Angeles! I tu je korisnik glup?

 Meni više ide na živce što nekada okoliša, i na konkretno pitanje mi daje 5 znanstvenih teza iako konkretno pitanje zadovoljava samo jedna. Suviše je vještački kastriran i kao da je treniran iz samo jednog izvora. Koristim ga samo za tehnička pitanja iz prirodnih znanosti i mogu samo zamisliti kako su ga "podesili" da odgovara na politička i povijesna "škakljava" pitanja. Ostala rješenja iz Googlea i Microsofta su još gora.

Čekam da se pojavi neka anarhistička inačica koja nema nikakve filtere i koristi cijeli internet za učenje i treniranje.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
15 godina
offline
ChatGPT se ponovno penje ka vrhuncu popularnosti

Ja sam brzo odustao od njega, jer mi nelogična lupetanja ne trebaju...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice