Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i Cha

poruka: 4
|
čitano: 6.244
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i Cha".
15 godina
offline
Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i Cha

ovo je već proizvodnja imbecila na industrijskoj razini 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 2
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i
Ajar kaže...

ovo je već proizvodnja imbecila na industrijskoj razini 

 

 Nemoj da ovo pročitaju pojedini roditelji. Odma(h) u Vocap grupi slijedi pritisak susjeda na susjeda na potpisivanje online peticije da te se spali na lomači.

15 godina
offline
Re: Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i
NetkoNegdje kaže...

 Nemoj da ovo pročitaju pojedini roditelji. Odma(h) u Vocap grupi slijedi pritisak susjeda na susjeda na potpisivanje online peticije da te se spali na lomači.

 može. iam ja azbesta u plućima za pet lomača. i da ne bi bilo kak serem bezveze, eo i ponešto znanstve podloge. to su budući političari i bizniseri (© pokojni punkretić), u doba kad ću već biti samo pepeo na vjetru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Učenici i studenti se vraćaju na nastavu, pa i
Ajar kaže...

 može. iam ja azbesta u plućima za pet lomača. i

 Tebe azbest ne hebe s obzirom da si pusac (jedna od rijetkih, ako ne i jedina prednost pusaca nad ostatkom pucanstva).

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.9.2023 19:35 (syncmaster245b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice