Koliko kupujemo "online"?

poruka: 29
|
čitano: 9.277
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko kupujemo "online"?".
11 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

j...vas Rainbow  . Koja budala ima karticu u gay propaganda bojama? 

 
37 15 hvala 2
Re: Koliko kupujemo "online"?
Na što ti trošiš živce...
The planet broke before the Guard did!
15 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

Prvo pregledat sve moguće dučane online.

Di je najjeftinije tu se kupuje.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
danko99 kaže...

Prvo pregledat sve moguće dučane online.

Di je najjeftinije tu se kupuje.

 dok se jednom ne opeces

 

kao kupovati u protisu s najgorom korisnickom sluzbom, ili madarskim shopovima...

 

radije platit malo vise da znam da u slucaju kvara imam laksu/bolju soluciju vracanja/slanja na popravak

10 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

 

 

Dobar članak i guba tema. 

Online kupnja je super. Da nema toga, nikada ne bi mogli doći do neke robe. Sem ak' ne putuješ u U.S.A..

 

Naravno, da to ima i neke svoje nedostake, al' mora se to prihvatiti. I klasična kupnja ima svoje nedostatke.

Npr. neljubazne trgovce. Puno puta moraš ti oraspložiti trgovaca, a ne on tebe.

 

@chance00

 

To je zastava duginih boja. Vidiš i da priroda poštuje i ima različitosti.

Možeš tako i ti to prihvatiti.

 

To je zastava slobode.

dzg
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 9:56 (PzKpfw).
Moj PC  
2 23 hvala 0
12 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Koliko kupujemo "online"?

Hvala BUGu sto siri THE MESSAGE. Samo ste zaboravili staviti kapljice znoja il nesto, neku solarno-termalnu opasnost kraj toga, jer ovako vam THE MESSAGE nije potpun.

 
8 1 hvala 0
13 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

Jel ovo nastavak na članak o šrot HP-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koliko kupujemo "online"?

Kupujem sve više u fizičkim dućanima bez obzira na veću cijenu.
Razlog je taj da potičem lokalne dućane i ljude koji tu rade. 
U mom rodnom gradu je postajalo nekoliko tehnickih ducana. Sada nema niti jedan.
Dakle strga mi se hdmi kabel i idem ga kupiti u Konzum LOL

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 11:34 (big_bang).
 
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

internet je, nažalost, jedini izlaz za kupnju kruha, jogurta, droge i oružja. sve ostalo u dućanima i po mračnim uličicama i haustorima 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
big_bang kaže...

Kupujem sve više u fizičkim dućanima bez obzira na veću cijenu.
Razlog je taj da potičem lokalne dućane i ljude koji tu rade. 
U mom rodnom gradu je postajalo nekoliko tehnickih ducana. Sada nema niti jedan.
Dakle strga mi se hdmi kabel i idem ga kupiti u Konzum LOL

 lijepo od tebe, samo na taj način gubiš pravo na 14 dana povrata kupljenog bez obrazloženja. za sitnice nije problem, ali za skuplje stvari može biti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
...
Naravno da ima i onih koje bih rado pohvalila jer rade brzo i profesionalno i pošiljka vam stigne kvalitetna, lijepo zapakirana brzinom svijetlosti.
...
O tome bih mogla napisati cijeli roman.

nemoj, srećo, nemoj danas.

Drago se negdje okreće na gradele, lektor se maže jogurtom jer je zagorio, a i ti, Ajare, spavaš li mirno? :-)

Mašala uređivačke politike.
Cijenjeni Bugovci, kanda to više niste.

Mogli bi polako ugostiti i Baneta da vam piše o naprednim tehnologijama i postignućima novotarije zvane didžital hajvej u western fontu.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
nikola kaže...
...
Naravno da ima i onih koje bih rado pohvalila jer rade brzo i profesionalno i pošiljka vam stigne kvalitetna, lijepo zapakirana brzinom svijetlosti.
...
O tome bih mogla napisati cijeli roman.

nemoj, srećo, nemoj danas.

Drago se negdje okreće na gradele, lektor se maže jogurtom jer je zagorio, a i ti, Ajare, spavaš li mirno? :-)

Mašala uređivačke politike.
Cijenjeni Bugovci, kanda to više niste.

Mogli bi polako ugostiti i Baneta da vam piše o naprednim tehnologijama i postignućima novotarije zvane didžital hajvej u western fontu.

 Da sam psihijatar na tebi bi radio doktorat.  Al posto sam IT inzinjer na tebi cu bazirati novi crypto algorithm.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
chance00 kaže...

j...vas Rainbow  . Koja budala ima karticu u gay propaganda bojama? 

 

Zasto se osjecas ugrozeno od duge? :) 

16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
chance00 kaže...

j...vas Rainbow  . Koja budala ima karticu u gay propaganda bojama? 

 Ja. Imaš kakav problem s time, mali?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
Kod vas samo fotofiniš može odlučiti tko je pismeniji.

A Za kriptoalgoritam se ne moraš truditi, Cezar je već izmišljen.

jednom kad porasteš, shvatit ćeš. pusa!
15 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
nikola kaže...


Drago se negdje okreće na gradele, lektor se maže jogurtom jer je zagorio, a i ti, Ajare, spavaš li mirno? :-)

k'o sisanče. odustao sam od borbe protiv vjetrenjača.

 

ja ću pisati ispravno (i pravilno, uglavnom) i tako pružati primjer. a ostali, kako tko izvoli. naše se školstvo (obrazovanje + odgoj) sustavno uništava od 1991. i iluzorno je očekivati kako ćemo mi tu na forumu ispraviti drine koje se iskrivljuju već dulje od 30 godina. ovo su samo posljedice. jasno, sve ovo ima dublju svrhu. neobrazovan (i ionako većinom unešto priglup; ispod prosjeka globalno mjerene inteligencije - otkad je mjerenja, jasno) narod je idealan za manipuliranje i stvaranje ažurirane verzije nacionalsocijalizma. žao mi je mlađih. mene će ionako vrag uskoro odnijeti, kao što me i donio, pa me boli grlić-radman. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?

 

@Ajar

 

 

Slažem se. Iza '91 sve je palo na niske grane. Nema više vrijednosti. Kmetovi baš žele biti kmetovi.

 

Tvoja žrtva neće biti uzaludna. Niti bilo čija Za one koji su pali u borbi.

I kada nema rat, traje borba. Drugovi koji dolaze iza nas, svojom borbom pokazati će da sve borbe za progresom i boljim svijetom nisu bilie uzaludne.

dzg
9 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
Ajar kaže...
nikola kaže...


Drago se negdje okreće na gradele, lektor se maže jogurtom jer je zagorio, a i ti, Ajare, spavaš li mirno? :-)

k'o sisanče. odustao sam od borbe protiv vjetrenjača.

 

ja ću pisati ispravno (i pravilno, uglavnom) i tako pružati primjer. a ostali, kako tko izvoli. naše se školstvo (obrazovanje + odgoj) sustavno uništava od 1991. i iluzorno je očekivati kako ćemo mi tu na forumu ispraviti drine koje se iskrivljuju već dulje od 30 godina. ovo su samo posljedice. jasno, sve ovo ima dublju svrhu. neobrazovan (i ionako većinom unešto priglup; ispod prosjeka globalno mjerene inteligencije - otkad je mjerenja, jasno) narod je idealan za manipuliranje i stvaranje ažurirane verzije nacionalsocijalizma. žao mi je mlađih. mene će ionako vrag uskoro odnijeti, kao što me i donio, pa me boli grlić-radman. 

 Ja sam bio zadnja generacija kojeg su ucitelji, vazna rijec UCITELJI, "tukli"(nisu nam kosti lomili, al po ruci ravnalom kao dobar dan), sve poslje, bolje ne komentirat....

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
Hazzard From da Hood kaže...
Ajar kaže...
nikola kaže...


Drago se negdje okreće na gradele, lektor se maže jogurtom jer je zagorio, a i ti, Ajare, spavaš li mirno? :-)

k'o sisanče. odustao sam od borbe protiv vjetrenjača.

 

ja ću pisati ispravno (i pravilno, uglavnom) i tako pružati primjer. a ostali, kako tko izvoli. naše se školstvo (obrazovanje + odgoj) sustavno uništava od 1991. i iluzorno je očekivati kako ćemo mi tu na forumu ispraviti drine koje se iskrivljuju već dulje od 30 godina. ovo su samo posljedice. jasno, sve ovo ima dublju svrhu. neobrazovan (i ionako većinom unešto priglup; ispod prosjeka globalno mjerene inteligencije - otkad je mjerenja, jasno) narod je idealan za manipuliranje i stvaranje ažurirane verzije nacionalsocijalizma. žao mi je mlađih. mene će ionako vrag uskoro odnijeti, kao što me i donio, pa me boli grlić-radman. 

 Ja sam bio zadnja generacija kojeg su ucitelji, vazna rijec UCITELJI, "tukli"(nisu nam kosti lomili, al po ruci ravnalom kao dobar dan), sve poslje, bolje ne komentirat....

dazu Nisam izricito pismena osoba, niti me gramatika ikad zanimala, ni "mog" jezika a ponajmanje tudjeg(ni Njemacki ne govorim/pisem gramaticki tocno,nit me briga), ali prirodnoslovne znanosti te tehnika, dva polja gdje nemam problema sa razumjevanjem i izrazavanjem..Jeb*ga nismo svi isti

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 9:37 (Hazzard From da Hood).
16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
chance00 kaže...

osjecam se ugrozeno samo od budala Picart. I vjer jer nemam i picu i dick ,mi smeta.

A " pero bez dinamita" mogu ti deda biti, stoga vidi se da si nepismena budala koja ne bi vidjela ni da ti nesto eksplodira ispred tebe. Ali drago mi je da si izasao iz ormara. 

 Dođi čiki da ti dam bonu... 

 

Fora mi je kako se ti tako star osjećaš ugroženo zbog neke yebene boje. Šta tebe ili mene boli 3.14šo tko što nosi ili voli? Jer se i na dugu koja se pojavi na nebu poslije kiše tako osjećaš? Uzmeš svoj mali pištoljčić na vodu i pucaš na nju možda?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
6 4 hvala 0
9 mjeseci
offline
Koliko kupujemo "online"?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koliko kupujemo "online"?
chance00 kaže...

osjecam se ugrozeno samo od budala Picart. I vjer jer nemam i picu i dick ,mi smeta.

A " pero bez dinamita" mogu ti deda biti, stoga vidi se da si nepismena budala koja ne bi vidjela ni da ti nesto eksplodira ispred tebe. Ali drago mi je da si izasao iz ormara. 

 cega se ti bojis? zasto te je strah?

 

upravo radi vas bi nosio dugine i slicne boje,iako nisam taj dir,samo da vas jos vise bude strah... :D

 

 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
Pero Dinamit kaže...

 Dođi čiki da ti dam bone... 

 Morao sam, reda radi...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
11 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
gay pero,nemam ja nista sto si ti gay i sto ti fali dinamita u tvojim godinama,ali imam protiv gay propagande i da iz svake pastete iskace duga i da ja to moram gledati. Vi geyevi ste u opakoj manjini.
Odi radje gledati barbie i novu Smedjoguljicu , kad vec imas rainbow karticu budu ti dali 10% popusta ,ak jos poneses one svoje pink tange mozda se i usrecis fa ti netko da svoj corn za projekcije
11 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
DAnito. ti se bojis i sa deckom drzati za ruku u javnosti,tak da nternet ratnice samo se po forumu usudis kurciti
16 godina
offline
Re: Koliko kupujemo "online"?
Ali ja volim te tangice, ipak si mi ti to kupijoooo awwww :)
Sutra dolazimo moj decko i ja kod tebe na standardnu prljavu nedjelju, ti si lokomotiva ovaj puta. Pusichhh!!!
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Koliko kupujemo "online"?

 

 

Joj, kak' likovi trolaju...kakve veze imaju vaše netrepeljivosti prema LGBT ekipi sa temom.

Pa, pshiologija veli da su najveći mrzitelji gejeva, upravno ne-outani gejevi. To jest licemjeri. 

 

Treba se bojati homofoba, a ne LGBT ekipe. Nikada u svojem životu nisam čuo da su pripadnici LGBT napadali ove kaj drugačije misle, nego upravo suprotno.

Na svakoj paradi upravo se propagira tolerancije i ljubav prema svima.

 

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 mjeseci
offline
Koliko kupujemo "online"?

da ne dođe $2.5k uzeo bi i sebi jednu za homofobnu ekipicu. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice