Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH

poruka: 6
|
čitano: 4.320
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH ".
6 godina
offline
Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH

Svo to čekanje kod našeg zdravstva nije slučajno....svi koji mogu čekati....znači da su zdravi pa im usluge ne trebaju.... sve sami hipohondri

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH

pa i nije baš svugdje: u pon. telefonom (automat) naručio recept, u utorak uredno podigao u ljekarni. sve je funkcioniralo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH

Eto što se dogodi kad se ne angažira prava informatička firma, recomo Cuspis.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Domaći informatički sustav javnog zdravstva CE

iz davnih vremena.. dok je još varga bio šef, pa ministar, .. akd..

 

ili... već +15 god uništavanja, dok juzeri i dalje koriste moje xp-pdf upute, nije cuspis nego pke+elis (client) itd.. (cuspis je samo 'krovna' firma čisto iz vlasničkih prava + london.. no ni to ne pomaže protiv lokalnih moćnika i ministarstava..). tj najgori mogući parntner je akd, tj za protivnike barem znaš da su protivnici... s tim da imaju (ili su imali) nešto ljudi koji znaju što-kako, no realno oni ne rade ništa dok zakolju zlatnu koku umjesto da svaki dan dobiju jedno jaje..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2023 18:09 (ihush).
15 godina
offline
Domaći informatički sustav javnog zdravstva CEZIH

s osme strane, nedavno talambasan (pa i tu u bug-u) sustav uzbunjivanja i upozoravanja na telefone NIJE ni trc povodom ovoga danas u zg. čak ni sirene. crkvena zvona? neeeeeeeeee. ništa pod milim isukrstom. sve majmun do majmuna u "strukturama". očito tehnologije u rvacku dolaze izgubiti se i nestati/krepati zaboravljene, nakon što ih se masno plati nekavim luftbrezerima koji glume IT firme, a mi ostajemo slijepo crijevo europe. 

 

ured: 

 

još gore: državni hidrometeorloški uhljebarnik prikaze na stranicama ažurira (danju) svakih jedan (!!) sat. danas je nevrijeme počelo i trajalo svuda oko nas dok je, prema njima, bilo tek "potpun o oblačno, bez oborine". sad piše " grmljavinsko nevrijeme" iako je odavno prošla baba s kolačima i tučom. a svugdje se deru kako valja obavezno pratitit stanje na njihovim internetskim stranciama. mislim, koje su to bitange beskorisne ... 

 

ured II:

 

a koji q tebi, vrba13, nije jasan u svemu ovome? s čime se ti to ne slažeš i zašto? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 18:41 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Domaći informatički sustav javnog zdravstva CE
To je kad se uključe firme i stručnjaci za informacijsku sigurnost. Mlatimudani kojima je doseg unijeti vrijednost u proxy ili firewall. A kada nekaj ne radi onda se gazi po sistemcima. Boli ih jel proizvodnja ili općenito sustav funkcionira. Kad i zeznu, nisu oni budni noćima. Ali kad se daju izvješća onda, mi smo utvrdili, mi smo pretpostavili. Jeste moj K...Vi ste pročitali, i rekli to se mora. Napravili ste ništa.
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice