Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

poruka: 28
|
čitano: 6.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to".
14 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

 Super. Još jedan ultraljevičarski 'factchecker'. Ovi stari su se dosta izblamirali pa kao ajmo izdati jos jednog.

Moj PC  
24 5 hvala 8
14 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

Blago nama, eto nove revizije Faktografa tj. ministarstva istine.

 

Što je to regija Adria, nova istoznačnica za famozni Balkan?

 

Kako god samo treba pronaći modus operandi kako iznova isčupati Hrvatsku iz Europe, zar ne?!

 

Mic po mic ...

 
11 1 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

Čisti fašizam.

 
8 2 hvala 1
11 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

Iz ovog gore proizlazi da fašistički ultraljevičari novcem Europske unije i uz pomoć Francuza, Slovenaca i Amerikanaca nastoje isčupati Hrvatsku iz Evropske unije.

 

Takve genije majka više ne rađa.

 

 

42
 
8 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
markoBT kaže...

Iz ovog gore proizlazi da fašistički ultraljevičari novcem Europske unije i uz pomoć Francuza, Slovenaca i Amerikanaca nastoje isčupati Hrvatsku iz Evropske unije.

 

Takve genije majka više ne rađa.

 odmah se vidi kako je to "belosvecka zavera" protiv poštenih desničara, ravnovaksera i antizemljaša. samo oštro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
markoBT kaže...

Iz ovog gore proizlazi da fašistički ultraljevičari novcem Europske unije i uz pomoć Francuza, Slovenaca i Amerikanaca nastoje isčupati Hrvatsku iz Evropske unije.

 

Takve genije majka više ne rađa.

 

 

 Idi po 7. dozu pa nazad u tor.

11 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

prije nekih 30-ak godina u sarajevu je pokrenut centar istraživačkog novinarstva, održavali su tečajeve pod financijskim pokroviteljstvom vijeća europe

tečajeve od šest mjeseci vodio je tada saša leković, a osim njega predavali su vrhunski novinari iz južne europe, ne samo 'naših' zemalja, nego i iz rumunjske, bugarske i slično, dobitnici brojnih nagrada za istraživačko novinarstvo, za tada nove metode pretraživanja baza podataka na internetu, stvari koje ni dan danas mnogi korisnici gugleta nemaju pojma da postoje u pretraživaču, razne druge metode istraživanja i slično

 

pohađao sam kao mladi novinar jedan od tih tečajeva, uz mene još 20-ak novinara iz hrvatske, slovenije, bih, srbije, makedonije itd., radilo se dosta fantastičnih istraživačkih priča, a dosta toga sam i naučio i kasnije i primijenio u svojem radu

mislim da je to zapravo najbolji način da se podigne razina novinarstva u zemljama gdje je novinarstvo najugroženije, ovaj faktčeking mi nekako više smrdi nego miriše

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 14:33 (picajzla0707).
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
freddie kaže...

 Super. Još jedan ultraljevičarski 'factchecker'. Ovi stari su se dosta izblamirali pa kao ajmo izdati jos jednog.

 Slazem se da je glupost. Jer sve sto konzerve pisu i kazu je vise manje laz, ne treba mi factchecker za to. 

12 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

neka, fala fala. dovoljan mi je zdrav razum. još kad vidim da nešto dolazi od ekstremnih ljevičara (ili desničara, apsolutno svejedno) i to nešto predstavljaju kao istinu, odma dobijem iritaciju probavnog trakta.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
13 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
picajzla0707 kaže...

prije nekih 30-ak godina u sarajevu je pokrenut centar istraživačkog novinarstva, održavali su tečajeve pod financijskim pokroviteljstvom vijeća europe

tečajeve od šest mjeseci vodio je tada saša leković, a osim njega predavali su vrhunski novinari iz južne europe, ne samo 'naših' zemalja, nego i iz rumunjske, bugarske i slično, dobitnici brojnih nagrada za istraživačko novinarstvo, za tada nove metode pretraživanja baza podataka na internetu, stvari koje ni dan danas mnogi korisnici gugleta nemaju pojma da postoje u pretraživaču, razne druge metode istraživanja i slično

 

pohađao sam kao mladi novinar jedan od tih tečajeva, uz mene još 20-ak novinara iz hrvatske, slovenije, bih, srbije, makedonije itd., radilo se dosta fantastičnih istraživačkih priča, a dosta toga sam i naučio i kasnije i primijenio u svojem radu

mislim da je to zapravo najbolji način da se podigne razina novinarstva u zemljama gdje je novinarstvo najugroženije, ovaj faktčeking mi nekako više smrdi nego miriše

 Joj čuj ove provale....

Kakvo crno istraživačko novinarstvo te spopalo? Kakvi vrhunski novinari??

De shvati da su novinari tu da pišu ono što im kaže urednik, a njemu vlasnici.

Tu nema ni N od neovisnosti pa se samim time nema šta ni istraživat, sve je to promocija jedno te iste agende i piše se ono što tamo neki "centar" dopusti i naredi da se piše.

 

Tu i tamo iskoči neki tekstić vrijedan čitanja, ali više manje svi mainstream mediji su copy/paste, sasvim je svejedno koji portal otvoriš, propaganda je uvijek ista.

 

A oni koji razmišljaju drugačije, koji žele napisati nešto kontra mainstreama i narativa koji svi drugi teraju, e taj će biti proglašen ravnozemljaš i toga će ovakvi faktčekeri odma obrisat.

 

P.S. Evo imali smo priliku danima čitati o nekakvoj šugavoj podmornici s par ljudi.

Svi mediji su bilo zaokupljeni isključivo s tom temom, nema veze što je međuvremeno poginulo još par tisuća drugih ljudi negdje na planetu.

Ja bi rekao da je to čisto bacanje magle i prekrivanje bitnih tema.

Npr. ovih dana, sin predsjednika najjače svjetske države je osuđen za utaju poreza, to je prošlo ispod radara, zato nam serviraju razne senzacije i sranja koja nam ništa ne znače u životu.

Eto, to je novinarstvo - istraživačko!

12 godina
online
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
HR55 kaže...

Npr. ovih dana, sin predsjednika najjače svjetske države je osuđen za utaju poreza, to je prošlo ispod radara, zato nam serviraju razne senzacije i sranja koja nam ništa ne znače u životu.

Apsolutno se slažem, jer nama hrvatima to jako bitna vijest. Daleko bitnija od tamo neke implozije mini podmornice. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 15:22 (Yuda).
15 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Desničari zajedno s Laucem i Bakićem na aparatima.
 
0 2 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Yuda kaže...
HR55 kaže...

Npr. ovih dana, sin predsjednika najjače svjetske države je osuđen za utaju poreza, to je prošlo ispod radara, zato nam serviraju razne senzacije i sranja koja nam ništa ne znače u životu.

Apsolutni se slažem, jer nama hrvatima to jako bitna vijest. Daleko bitnija od tamo neke implozije mini podmornice. 

 Naravno, jer smo mi kao država na strani tih likova koji su upleteni u sve moguće koruptivne radnje, a cijelo njegovo suđenje je farsa jer se izvukao s najmanjim posljedicima.

I sad da postoji istraživačko novinarstvo i da se smije uopće o tome pisati - onda bi netko pisao o Hunter Biden laptopu.

Ali ne, peglaj o nekakvoj usranoj podmornici i o 5 likova za koje nitko nije čuo 24/7, jedino to ovce i mogu pratiti, sve ostalo nije bitno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 15:26 (HR55).
12 godina
online
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
HR55 kaže...

 Naravno, jer smo mi kao država na strani tih likova koji su upleteni u sve moguće koruptivne radnje, a cijelo njegovo suđenje je farsa jer se izvukao s najmanjim posljedicima.

I sad da postoji istraživačko novinarstvo i da se smije uopće o tome pisati - onda bi netko pisao o Hunter Biden laptopu.

Ali ne, peglaj o nekakvoj usranoj podmornici i o 5 likova za koje nitko nije čuo 24/7, jedino to ovce i mogu pratiti, sve ostalo nije bitno.

 

 

 Apsolutno, jer da postoji istraživačko novinarstvo možda bi mogli čitati nešto i o poreznoj utaji glavom i bradom predsjednika najjače svjetske države kao i o spisima iz njegove kupaonice.

Sve su to teme koje se direktno tiči preživljavanja hrvatskog puka od 1. do prvog.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 15:36 (Yuda).
16 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
freddie kaže...

 Super. Još jedan ultraljevičarski 'factchecker'. Ovi stari su se dosta izblamirali pa kao ajmo izdati jos jednog.

 ajd, možda budu normalniji od fucktografa

11 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
to nesto kao oni fact checkeri koji su bannovali sve sto je bilo kontra corona narativa,bez obzira na tocnost ?? komunizam je bio mila majka u usporedbi sa ovim sto se prodaje kao " demokracija"
 
19 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
HR55 kaže...

 Joj čuj ove provale....

Kakvo crno istraživačko novinarstvo te spopalo? Kakvi vrhunski novinari??

De shvati da su novinari tu da pišu ono što im kaže urednik, a njemu vlasnici.

 

Tu nema ni N od neovisnosti pa se samim time nema šta ni istraživat, sve je to promocija jedno te iste agende i piše se ono što tamo neki "centar" dopusti i naredi da se piše.

 donekle si u pravu, sve ih je manje, ali ne iz razloga koje misliš, nego čisto erozijom te profesije

daleko je jeftinije pokupit klince koji nemaju veze sa novinarstvom, nego platit kvalitetne novinare

za klikbejt naslove ionako im je dovoljan jedan donekle pismen urednik

 

ovo o 'dopuštanju' tema za pisanje je paranoja

da, gazda je taj koji određuje što će se pisati i u kojem smjeru, ali imaš gazde ovog ili onog stava o bilo čemu, a uglavnom se to svodi na to koga smiješ i ne smiješ dirati

nema tu nekakvih 'centara' koji naređuju o čemu se piše, to su bedastoće

14 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Meni jedini portal koji još donekle ima istraživačko novinarstvo je Telegram....tu i tamo se zalomi jutarnjem/indexu/večernjem i ekipi ali i dalje 95% njihovog sadržaja su click bait gluposti.
11 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Kakva publika, takvo kazalište...
Nekad su ljudi i voljeli pročitat nešto, danas im je naslov maksimala, podnaslov je već napor, a kamo li tekst.
Ionako svi sve znaju i u svemu su stručnjaci
14 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Ukratko ljudi bi se trebali dignuti na jednu višu civilizacijsku razinu ali nažalost ostaju na istoj ili čak postaju gluplji. Plodno tlo za manipulaciju od strane raznih političkih i inih lobija.
11 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Ma nisu to samo nekakvi lobiji, danas svatko s pristupom internetu misli da je ono što ima za reć relevantno, a ljudi su postali toliko komotni da uopće ne razmišljaju o onom što slušaju, a kamo li da bi slušali ili čitali kritički.
Toliko bedastoća izlazi van da se pomisliš kako nije moguće da netko u to vjeruje, a opet takvi imaju tisuće i milijune sljedbenika.
Uostalom, jubito ti ionako servira ono što tražiš, a to samo vodi do toga da gledaš/slušaš samo jednu stranu i ljudi sve više tonu
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
evincar kaže...
Meni jedini portal koji još donekle ima istraživačko novinarstvo je Telegram....

 lol, pa šta to oni istražuju?

Telegram je baš primjer jednoumlja i svega najgoreg u novinarstvu.

Sad u zadnje vrijemo se to lijepo vidjelo kad su napadali Pernara, a štitili trgovce djecom u Zambiji.

Svi do jednog novinara su pisali jednake textove.

Otići na njihovu tražilicu i ukucati "pernar", dobit ćemo primjer kako to radi čopor plaćenih hijena da provode agendu.

 

A stvar je postala dosta jasnije nedavno:

https://www.paraf.hr/preuzeo-ih-onaj-ciju-su-agendu-provodili-soros-preuzeo-portal-telegram/

 

I onda ti pričaš kako su oni neki istraživači... Baš se vidi da si slika i prilika prosječnog čitatelja koji ništa ne kuži.

Taj portal treba pustiti niz odvod, na njemu ne rade novinari nego plaćenici koji imaju zadatke, a na to se otprilike i svelo novinarstvo - čast izuzecima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 18:39 (HR55).
10 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Telegram izgleda aktivisticki, dakle guranje odredjene politicke opcije a ne novinarstvo, a izgleda da ima i jake razloge za to

https://www.paraf.hr/preuzeo-ih-onaj-ciju-su-agendu-provodili-soros-preuzeo-portal-telegram/
14 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Ja sam iskreno mislio na Dragu Hedla koji je dosta toga otkrio o sranjima lokalnih političara i moćnika. Čim vidim natpise o Pernaru to obavezno preskačem. I slična sranja koje puštaju na svim portalima preskačem. Al ajde nek ti bude ja sam tipični glupi čitatelj ak ti je tako lakše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 18:43 (evincar).
13 godina
offline
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer
Super za novi portal fucktčekera. A tko provjerava točnost onoga što oni kažu?
 
3 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjer

Isti oni koji provjeravaju dosljedno provođenje tri Newtonova zakona.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 22:20 (Yuda).
16 godina
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

Po mišljenje se ide kod sekretara Partije koji određuje koje je ispravno mišljenje i partijska linija, a tko skrene s te linije je klasni neprijatelj kojega se mora ukloniti svim sredstvima.

 

Drugovi&drugarice živite u društvu prividne stvarnosti u kojoj su vas uvjerili da demokracija postoji i da Vi odlučujte o svemu na demokratskim izborima, a zapravo ste dio ljudskog stada koje o ničemu ne odlučuje i još manje razmišlja.

 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Pokrenut je ADMO, regionalni servis za provjeru to

Opet svađe ljevičara, desničara, fašisti, komunisti..

 

@Miro !

Otvori im onu temu; "Što se događa s našim društvom", podijeli im bombe, revolvere, haubice, pa neka se rokaju... 

Naravno, na tu temu će moći samo "pretplatnici". 

合氣道
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice