Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona u st

poruka: 11
|
čitano: 1.693
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona u st".
6 godina
offline
Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona u st

U kojem svemiru ovi žive 🤡👽

Koji motor, koje gorivo će dati toliku energiju, koji materijal će to izdržati 💩 

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
ajimerej kaže...

U kojem svemiru ovi žive 🤡👽

Koji motor, koje gorivo će dati toliku energiju, koji materijal će to izdržati 💩 

 Ne kužiš ti baš pojam i svrhu teorijske fizike je li?

5 godina
offline
Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona u st

simulator Warp pogon i star trek  je samo igrica koja služi da se upregne kolektivna snaga znanosti i inovacije za riješavanje "stvarnih svjetskih problema". 

 

At Applied Physics®, our mission is to harness the collective power of science and innovation to solve large-scale global challenges. We aim to deliver simple, scalable, and cost-effective scientific solutions that benefit humanity, transcend borders, and promote a sustainable future. Through our diverse team of experts and robust patent portfolio, we empower companies and governments to achieve new heights in technology and social progress.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 11:31 (gpd).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona u st

prateći napise na portalu bug-a posljednjih n (50 > n > 1) mjeseci zaključujem kako nikad nezaposlenost popova nije bila toliko izražena, uz istodobno drastično povećanje broja pokrštenih kozlića. inverzna korelacija (r) = 1. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 16:56 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
ajimerej kaže...

U kojem svemiru ovi žive 🤡👽

Koji motor, koje gorivo će dati toliku energiju, koji materijal će to izdržati 💩 

 

''There is not the slightest indication that (nuclear) energy will ever be obtainable. That would mean that the atom would have to be shattered at will.'' - Albert Einstein, 1932

 

... a little later ...

 

"Bum" - Trinity, 1945

 

Evo u kojem svijetu svi mi živimo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 12:55 (Yuda).
15 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
ajimerej kaže...

U kojem svemiru ovi žive 🤡👽

Koji motor, koje gorivo će dati toliku energiju, koji materijal će to izdržati 💩 

 Za materijal ne znam, za gorivo su rekli materija-antimaterija s time da proizvodnja antimaterije danas košta više nego ukupni svjestki BDP (kao primjer koliko smo udaljeni od realizacije)

 

6 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
Jednostavano samo napraviš crvotočinu i onda brzo putuješ ali meni je draže putovati (brže) nalazim se na točki a odredište je točka b, pa kad jednostavno presaviješ papir tj. prostor da se poklope točaka a i točka b došao si na odredište ;)
Dobro kriv sam što me živciraju ovakvi ultra "radovi" i trošenje resursa znanstvenika.

Ma ovo nema veze sa teorijskom fizikom osim kao neka ZF animacija znanstvenika ili kako uvaženi kolega piše ima više veze sa besposlenim popovima.
15 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona

Napraviti crvotočinu je samo terorijska mogućnost s time da je drugi kraj te crvotočine nepoznanica (stablinost još veća).

 

6 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
Ma nema to baš veze sa teorijskom fizikom, upravu si ti i taj tko ti dao TU, slažem se s vama dvojicom "Terorijska" sigurno prije nego teorijska, to mislite na neki ZF teror/horor žanr ;)
11 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
U svakom slučaju neka dečki rade. Bez dobre teorije, ne bi danas imali čak niti turbine u motorima sa unutarnjim izgaranjem itd.
Možda danas/sutra/za 100god. Bude nešto od toga.
Warp+teleport+ tko zna što. Možda niti materijal fizički ne treba putovati brže od svj. samo informacija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Simulator za stvaranje i razvoj 'warp' pogona
U svakom slučaju neka dečki rade. Bez dobre teorije, ne bi danas imali čak niti turbine u motorima sa unutarnjim izgaranjem itd.
Možda danas/sutra/za 100god. Bude nešto od toga.
Warp+teleport+ tko zna što. Možda niti materijal fizički ne treba putovati brže od svj. samo informacija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice