Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t

poruka: 14
|
čitano: 3.488
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t".
8 godina
offline
Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t

 

Ista prica i s nadzorom. Ugasis a slusa

 
16 1 hvala 3
7 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Gebirgs kaže...

Ista prica i s nadzorom. Ugasis a slusa

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t

Ja sam impresioniran. Tehnički je izvedivo. Šta sve ne naprave za dobar user experience.

 
7 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Gebirgs kaže...

 

Ista prica i s nadzorom. Ugasis a slusa

Pretpostavljam da imaš PCAP file ili dump flasha gdje se vidi to što je slušao kako sprema i/ili šalje dalje? Ili samo sluša u prazno? Da li slušaju svi ili samo iPhone? Ili Android? A WP? Symbian? Malo više detalja napiši, znatiželjni smo.

13 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Joj daj molim te, koliko puta se desilo da je mobitel u đepu i s nekim pricam o kupovini necega po prvi put, i nakon toga se na webu krenu izbacivati reklame takvih proizvoda, i ne nisam niti blizu jedini kojem se to desilo. Cak koliko sam skuzio ljudima je to i normalno postalo sto je jos vise zastrasujuce.
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
15 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
I meni se to desilo za kupovinu, a takodjer ako imas lokacijske usluge ukljucene , ljude koji su taj dan bili u tvojoj blizini ti pocinje preporucati da ih dodas na drustvenim mrezama. Znam tocno u trgovinu mi dodju neki ljudi kupiti nesto, koje mi sutradan preporuca na instagramu
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2024 16:03 (Horned Reaer).
13 mjeseci
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Nuclear_Phoenix kaže...
Gebirgs kaže...

 

Ista prica i s nadzorom. Ugasis a slusa

Pretpostavljam da imaš PCAP file ili dump flasha gdje se vidi to što je slušao kako sprema i/ili šalje dalje? Ili samo sluša u prazno? Da li slušaju svi ili samo iPhone? Ili Android? A WP? Symbian? Malo više detalja napiši, znatiželjni smo.

 Pa vise manje sve socijalne mreze i Google slusaju. Neki dan pricam o Caravaggiu, sutra dan pet clanaka o Caravaggiu prepruceno na raznim socijalnim mrezama. Niti sam gledao, niti trazio, a nije nesto sto moze iskociti tek tako.

16 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Nuclear_Phoenix kaže...
Gebirgs kaže...

 

Ista prica i s nadzorom. Ugasis a slusa

Pretpostavljam da imaš PCAP file ili dump flasha gdje se vidi to što je slušao kako sprema i/ili šalje dalje? Ili samo sluša u prazno? Da li slušaju svi ili samo iPhone? Ili Android? A WP? Symbian? Malo više detalja napiši, znatiželjni smo.

 malo smo naivni, ne? PCAP ako ide preko mobilnih podataka? Firmware modema je uvijek zatvoren i zakonom je zabranjeno reversanje pa nisam siguran da ga je itko ikad skinuo i analizirao, pa je teško reči što modem u SoC-u radi dok je mobitel "ugašen". I ne samo iPhone, bilo koji mobitel bilo kojeg proizvođača.

8 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Zeppelin kaže...
Joj daj molim te, koliko puta se desilo da je mobitel u đepu i s nekim pricam o kupovini necega po prvi put, i nakon toga se na webu krenu izbacivati reklame takvih proizvoda, i ne nisam niti blizu jedini kojem se to desilo. Cak koliko sam skuzio ljudima je to i normalno postalo sto je jos vise zastrasujuce.

To radi ugašen? Zanimljivo.

 

P.S. Nisam ništa rekao ako je telefon uključen - da, sluša (kako bi inače Siri, Hey Google i ostali asistenti radili?), gleda lokaciju, iskaču reklame za stvari koje ljudi spominju prvi put ali ugašen... To su već teorije zavjera.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2024 18:09 (Nuclear_Phoenix).
13 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Nisam ni napisao da je ugasen nego da je u đepu.
Još bi razumio da asistenti koriste mikrofon za pokretanje ali kada mi se u appu za vremensku prognozu izbacuju reklame o tome o cemu se prica onda tu nesto ne stima.
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
offline
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
S ovakvim niti ikakvim ažuriranjima većina Androida nema problem 😁
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t

Točan naslov bi bio "Apple ima uređaj kojim ažurira vaš dosje u NSA-i"

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea u t

kad promisliš, ovo je zastraćujuće. prčkaju po ugašenom telefonu. i pizde protiv kineskog špijuniranja. i naplaćaju tu điđu kao da je od suhog/mokrog zlata. no dobro. racio automatski apstrahira ikakav telefon skuplji od 200 ojara pa nek se snobovlje veseli i plaća da ga prcaju. 

 

sjećam se "polemike" s trgovkinjom u jednom dućanu "brendirane" odjeće: pamučna* majica s logom - skupa k'o bubreg. pitam ja nju koliko će mi platiti da to nosim i tako uokolo reklamiram firmu čiji je logo gore (preko čitavih prsa). ona me gleda k'o cirkusku nakazu: ali to je marka! stvarno nije bila gužva u redu kad je bog pamet dijelio ... 

 

*"organski pamuk" (!). a nego kakav?! anorganski? metalni? sintetički? nas su u školi učili kako je pamuk biljka (vidi pod "crni robovi tijekom secesije u sad, prije građanskog rata" + egipatski pamuk) i ne - ne daju ga krave ili kokoši. i ne - ne proizvodi se u tajnim laboratorijima. i nije s marsa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 11:15 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple ima uređaj kojim ažurira softver iPhonea
Ajar kaže...
 

*"organski pamuk" (!). a nego kakav?! anorganski? metalni? sintetički?

organski pamuk - mali indijci su piškili i kakili po polju ***pamuka, hence, nema kemije

ne organski pamuk - veliki indijci su koristili Monsanto gnojiva

 

ali nitko se ne dotiče bojila za tekstil, stoga i organski pamuk + neorgansko bojilo = profit^n

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 11:23 (Ges).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice