Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamingu

poruka: 6
|
čitano: 4.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamingu".
10 godina
offline
Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamingu

Ne radi net, mreza je u romingu, A1 HR - 1GLOBAL

 

UPDATE: radi nakon rucnog podesavanja APN-a

https://www.1global.com/support/enterprise/how-to-configure-your-apn-settings-apple-ios

 

https://whatismyipaddress.com/ip/185.99.26.71

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 18:07 (mpapec).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamingu

Kako inace radi e SIM, imstaliras ga kao drugi SIM na mobitel koji podrzava... ikako mjenjas, recimo zelis drugi eSIM staviti? Ovaj obrises, stavis drugi? To je neki file?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 20:21 (bus).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamin
bus kaže...

Kako inace radi e SIM, imstaliras ga kao drugi SIM na mobitel koji podrzava... ikako mjenjas, recimo zelis drugi eSIM staviti? Ovaj obrises, stavis drugi? To je neki file?

 Na iOS mozes imati vise eSIM profila, ali samo jedan (do 13) ili dva (od 13-tice) u istom trenutku mogu biti aktivni. Odes u postavke i ukljucis ga. Tako da ne moras brisati, vec ih samo ukljucujes/iskljucujes prema potrebi.

S vremenom ce fizicke SIM kartice nestat i samo ce eSIM ostat.

14 godina
offline
Re: Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamin
bus kaže...

Kako inace radi e SIM, imstaliras ga kao drugi SIM na mobitel koji podrzava... ikako mjenjas, recimo zelis drugi eSIM staviti? Ovaj obrises, stavis drugi? To je neki file?

 Ovaj mjesec sam bio u Turskoj i preko aplikacije Nomad sam kupio e-sim za roaming. Da funkcionira tako da samo "instaliraš" taj profil na uređaj te aktiviraš e-sim, nisam siguran kako 100% funkcionira (ne gugla mi se ) ali znam da ima i opcija prilikom tvorničkog resetiranja uređaja (imam Pixel) da ostavi te profile za e-sim aktivnima, tako da je to na razini OS-a zapisano.

13 godina
offline
Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamingu

Da li se dobije besplatan "broj" na koji se mogu primati pozivi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Revolut uveo eSIM za mobilno surfanje u roamin
Command Prompt kaže...

Da li se dobije besplatan "broj" na koji se mogu primati pozivi?

 Ima bit da ne:

 

"Like most eSIMs, you only get access to data - you can't make calls or texts with a Revolut eSim. You can however still make calls and send messages using internet-enabled apps on your phone such as Skype or WhatsApp.5. ožu 2024."

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice