Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

poruka: 21
|
čitano: 9.948
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz".
14 godina
offline
Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

20 godina mu je radila baterija. Ka nov.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
E, a onda ga nisi koristija. Moj je crka nakon 15...😅 🤣
Brkoni
16 godina
moderator
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
KIKI3ooo kaže...

20 godina mu je radila baterija. Ka nov.

I meni isto tako... Nije da sam ga nešto puno koristio, čak imam još i onu prozirnu plastičnu torbicu u kojoj sam ga dobio. Koliko sam ga čuvao - sam sebe podsjećam na one koji ne skinu najlon s trosjeda ni dvadeset godina nakon što ga postave u sobu... (scena iz Svi vole Raymonda)

...
12 godina
offline
Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

 
 

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

Uvik ima jačeg ali samo na forumu ćeš nać najjačeg :D

 

Ekipa ZABA 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Yuda kaže...

 
 

 

Da, ima nas dosta koji ga čuvamo još u toj futrolici makar ga već odavno ne koristimo jer smo prešli na m-token, ali ti doslovno pobjeđuješ zbog još i ove unutarnje "navlakice" :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje

Da sam manje ćorav, još bi vjerojatno bila i zaštitna folija na displeju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 17:57 (Yuda).
6 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Za vas koji još uvijek imate token i e-bankarstvo. Ni slučajno token nemojte baciti ili ostaviti kod sebe kad-ako zatvorite račun ili e-bankarstvo, to je bankino vlasništvo naplatit će vam ili će te imati vječnu nadoplatu za e-bankarstvo dok ne vratite token 🫣
 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
ajimerej kaže...
Za vas koji još uvijek imate token i e-bankarstvo. Ni slučajno token nemojte baciti ili ostaviti kod sebe kad-ako zatvorite račun ili e-bankarstvo, to je bankino vlasništvo naplatit će vam ili će te imati vječnu nadoplatu za e-bankarstvo dok ne vratite token 🫣

 

Neće, jer doslovno na stranicama piše da se ne treba vraćati.

A i da ti naplate, što misliš koliko to 20 godina staro sranje košta? Više bi ih koštalo zbrinjavanje tona tih tokena nego što vrijede.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 18:17 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Znam koliko su mi naplatili kapitalisti masonski 🤭
Token me koštao 200kn i nekoliko rata e-bankarstva dok nisam platio token.
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje

Netočno!

6 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
OK, tako je bilo nekad, izgleda da više nije. Zbog moje gluposti sam tako prošao. Zatvorio e bankarstvo u Zabi (nisu tražili token da vratim) i naravno bacio token u e-otpad (sav ponosan kako recikiram) 🤭 A zaba mi uredno nastavila naplaćivali e bankarstvo iako sam ga terminirao. Nakon nekoliko mjeseci plaćanja nečega što sam zatvorio napokon odem u banku i provjerim o čemu se radi... Platio sam token 200kn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 20:42 (ajimerej).
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
ajimerej kaže...
OK, tako je bilo nekad, izgleda da više nije. Zbog moje gluposti sam tako prošao. Zatvorio e bankarstvo u Zabi (nisu tražili token da vratim) i naravno bacio token u e-otpad (sav ponosan kako recikiram) 🤭 A zaba mi uredno nastavila naplaćivali e bankarstvo iako sam ga terminirao. Nakon nekoliko mjeseci plaćanja nečega što sam zatvorio napokon odem u banku i provjerim o čemu se radi... Platio sam token 200kn.

 

Kad je to bilo? Prije 10 godina?

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Tempus fugit, blizu si, sigurno više od 5 godina.
13 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Moj je još u onoj šatro kožnoj futroli, o dialup-u na Paromlinsku i slanju platnih naloga 90tih, da ne spominjem ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 22:19 (hrc_smb).
16 godina
moderator
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Yuda kaže...

 
 

 Evo, da te utješim - nisi sam...

...
16 godina
offline
Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

Kad se već "hvalimo"... jesu li stariji ovi vaši u plastici ili moj u kožnoj futroli?  Imam ga sigurno 20+ godina, baterija i dalje radi.

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
izith kaže...

Kad se već "hvalimo"... jesu li stariji ovi vaši u plastici ili moj u kožnoj futroli?  Imam ga sigurno 20+ godina, baterija i dalje radi.

 

Moj stariji je u kožnoj futroli, noviji (koji ima moja žena) su u prozirnoj plastici.

14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Bitanga kaže...
ajimerej kaže...
OK, tako je bilo nekad, izgleda da više nije. Zbog moje gluposti sam tako prošao. Zatvorio e bankarstvo u Zabi (nisu tražili token da vratim) i naravno bacio token u e-otpad (sav ponosan kako recikiram) 🤭 A zaba mi uredno nastavila naplaćivali e bankarstvo iako sam ga terminirao. Nakon nekoliko mjeseci plaćanja nečega što sam zatvorio napokon odem u banku i provjerim o čemu se radi... Platio sam token 200kn.

 

Kad je to bilo? Prije 10 godina?

 

 Žena je išla nedavno zatvoriti račun u Zabi i rekli su joj da je token 10€ ako ga ne vrati, ovaj "noviji" tip tokena.

4 godine
protjeran
offline
Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje fiz

Neki mi dan veli kolega da su mu maznili 1500eura preko mobilnog bankarstva (iphone je u pitanju).Nazvao on na njuskalu oglas sa hrvatskim brojem, cuo se prodavacem sve ok.Onda je njega prodavac nazvao preko watsapa oko jos oko nekih nejasnoca.Nakon toga razgovora nije mogao uci u svoju aplikaciju.Mislio on neka greška s aplikacijom. Sutradan ga zvali iz pbz banke da su primjetili sumnjivu transakciju uplate na cipar (ali je nisu blokirali). On izgubio cijeli dan u banci da im obijasni situaciju.Oni mu rekli da je zakasnio jedan dan, da mu ne bi mogli vratiti novce jer bi otišli za rusiju.

 

 
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka i dalje dozvoljava korištenje
Voltaren20 kaže...

Neki mi dan veli kolega da su mu maznili 1500eura preko mobilnog bankarstva (iphone je u pitanju).Nazvao on na njuskalu oglas sa hrvatskim brojem, cuo se prodavacem sve ok.Onda je njega prodavac nazvao preko watsapa oko jos oko nekih nejasnoca.Nakon toga razgovora nije mogao uci u svoju aplikaciju.Mislio on neka greška s aplikacijom. Sutradan ga zvali iz pbz banke da su primjetili sumnjivu transakciju uplate na cipar (ali je nisu blokirali). On izgubio cijeli dan u banci da im obijasni situaciju.Oni mu rekli da je zakasnio jedan dan, da mu ne bi mogli vratiti novce jer bi otišli za rusiju.

 

 
Znači hackirali su mu mobilno bankarstvo whatsapp pozivom i uzeli mu novce bez da je išta znao. I to još iphone.

Nekako ne vjerujem da je to istina, nešto je i on morao poklikati.
Vjerojatno bi se vrištalo na sve strane po svim portalima i upozoravalo ljude da se samo tako pozivom hackira mobilno bankarstvo.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice