Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog prilje

poruka: 4
|
čitano: 2.896
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog prilje".
16 godina
offline
Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog prilje

Svako malo mi iskoci video na Youtube i pogledal sam par komada. Igra me podsjeca na Serious Sam sa prijateljima vs bugs & robots. Cini mi se jako repetitivna i dosadna na duze staze. Kakva su iskustva iz prve ruke? Mislil sam kupiti ali mi se cini dosadno. Svi svrsavaju na igru ko da je ne znam kaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog prilje

Makljaza na najjace, nema diskriminacije. Od bilo cije municije svi stradavaju. Friendly fire ne postoji kako za nas, tako za njih.

 

Urnebes je na sta se neki matchevi znaju pretvorit. Da, ima samo toliko mogucnosti kakve sve zadatke mozes imat, ali to s kakvom ekipom se skupis i kakav loadout svatko odabere moze "walk-in-the-park" zadatak pretvorit u "mozda uspijemo bar main objective rijesit". Jos ako "ne"namjerno izazoves par hotspotova jer ti loot ne da mira...

 

Da nisam probao, ne bi vjerovao da neka tako naizgled jednostavna igra moze biti tako zabavna.

Moj PC  
3 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog pr
Malo mi se teže shiftari s izometrijskog prvog dijela na ovaj gameplay ali s obzirom da prvi dio i dan danas igram vjerujem da ću i drugi dio tako.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Serveri Helldiversa 2 na mukama zbog naglog prilje

Proradio je quick play to jest da uopče možeš naći party , nakon dobrih 2 dana bez toga, mogao si samo solo.

Uspio sam jutros baciti 2 gamea i stvarno je top , svi si pomažu dijele oružje , savjete, ma nakon CoDa koji sam derao zadnjih 2 godine , baš je atmosfera drugačija.

Naravno ovo nije Pvp ali je teško u vma.er.

 

Nažalost , zadnjih 3 sata pokušavam ući u igru , izgleda makar su 2,5 puta digli kapacitet servera očekuj : Login Limit Reached: Pls wait. i Onda refresh svakih 1 minutu ali još nisam ušao na server.

 

Znači digli su kapacitet serveram još je ljudi kupilo igru i sada se ne može ući na servere.

 

A šta će onda biti za vikend? ....

Ja ne odustajem, ali bi oni trebali iskeširati se za servere, pronto.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice