Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

poruka: 11
|
čitano: 7.068
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi".
9 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

Dvaput sam morao pročitati tekst da bih skužio da su podaci negdje dostupni, što je velika razlika od toga da su sada ti isti podaci negdje opet iscurili, ali ne spominje se ni tko s kim/čim, niti protiv koga/čega... Ovako mi sve djeluje kao reklama za navedenog vlasnika, njegovu tvrtku i navedeni softver.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2024 11:17 (Thinker).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

bas sam happy da imam samo youtube... YUP!

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

Gdje su ti podaci dostupni? Kako je autor došao do segregacije po izvoru podataka?

 

Jedino što imam je taj link gdje mogu provjeriti jesam li pwnan, to mi ne znači puno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

Mislim da je za data breach potreban bolji i manje lenj prevod od "kršenja podataka". Čak ni Google Translate to ne navodi kao prvu opciju (već za nijansu bolju "povredu podataka").

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

ili, kako bi rekao vidoviti milan, "ja sam 400 milijardi ljudi izlečio od probave." 

 

ured: za to vrijeme u rvackoj ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 7:22 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milij
Ivan(4) kaže...

Mislim da je za data breach potreban bolji i manje lenj prevod od "kršenja podataka". Čak ni Google Translate to ne navodi kao prvu opciju (već za nijansu bolju "povredu podataka").

 kaže se "ispićkalo lozinke"

Ju je je? Je ju je!
9 godina
protjeran
offline
Re: Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milij
Stric_Jura kaže...
Ivan(4) kaže...

Mislim da je za data breach potreban bolji i manje lenj prevod od "kršenja podataka". Čak ni Google Translate to ne navodi kao prvu opciju (već za nijansu bolju "povredu podataka").

 kaže se "ispićkalo lozinke"

 Jest onim naivnim. Ja redovito mjenjam lozinke i to stavim pjesmicu od 15 znakova (svih vrsta) i još MFA pa se mogu slikat. Guglam uglavnom na GoDaddy i ne idem na dark web i slične gluposti.

Mislim nemam šta kriti osobno, ali poslovni podaci su osjetljivi i tu moram ipak biti oprezan.

4 mjeseca
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

Jedino Yandex prevodi kao curenje podataka.

Poviše Microsoft i Google ostaju pri kršenju podataka.

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milij
Off topic, ali može li ime tog addon-a (proširenja) za prevođenje? Izgleda odlično. Hvala! ;)
actore non probante reus absolvitur.
4 mjeseca
offline
Re: Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milij
TCO 006 kaže...
 Hvala! ;)

 Nema na čemu. Podesi ga u postavkama i neće ti nikakav drugi zatrebati.

 

ImTranslator

15 godina
offline
Majka svih curenja podataka: ugroženo 26 milijardi

a zna li se koji im je ćaća ili se samo sumnja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice