Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

poruka: 25
|
čitano: 7.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i".
14 godina
offline
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

Kada vidim koliko ljudi igra Mincraft, igru u kojoj pikselizirani lik slaze ostale pixele, nista drugo me vise ne cudi, a ova igra je jako los pokusaj ne znam ni ja cega tako da mi nije jasna popularnost

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
8 10 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

Multiplayer radi i na yogurt verziji.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

Eh pokemoni, jedna od najvecih fransiza.

Ovi malo posudili elemente i deri miki

 

Kad Game Freak nece ima tko hoce.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

Probao, ništa posebno. Imam osjećaj da to više djeca igraju. 

XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
3 1 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Treba imati na umu da je sada doba kada se najviše igra generacija z. Ta generacija je odrasla na japanskim blesavim crtićima i mobitelima gdje je 90% igara napravljeno i nacrtano upravo za najmlađe, s puno jednostavnih, šarenih pastelnih boja i sa što jednostavnijom pričom i mehanikom. Generacija z uz to voli "baby" odjeću i frizure, pogotovo djevojke izgledaju kao Jokerovi klauni/Harley Quinn: široki kaputi, široke majice do pupka, hlačice do gležnjeva i obuća debljeg potplata. Frizura i šminka što blesavija to bolja. Muški slično: frizura "stilizirano" izbrijana sa strane, kratke ženske hlače tijesne oko nogu, a široke stražnjice i uglavnom bijele ravne tenisice. Nažalost, oni misle da su zbog toga originalni i jedinstveni. No, kao i svaka moda, i to će proći. Svaka osoba kasnije u životu, ako ima imalo mozga, intuitivno počne razmišljati i tražiti kvalitetnije sadržaje.
Moj PC  
8 10 hvala 0
14 godina
offline
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

-
Moj PC  
28 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

 slazem se

presao sam 40, i znam da ovo nije moj still i nikada necu ni probat, ali bmk sta tko igra, neka uzivaju i igraju

6 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

 stare djedice tako vježbaju mozak i štite se od njegovog propadanja:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Zeolit kaže...
Treba imati na umu da je sada doba kada se najviše igra generacija z. Ta generacija je odrasla na japanskim blesavim crtićima i mobitelima gdje je 90% igara napravljeno i nacrtano upravo za najmlađe, s puno jednostavnih, šarenih pastelnih boja i sa što jednostavnijom pričom i mehanikom. Generacija z uz to voli "baby" odjeću i frizure, pogotovo djevojke izgledaju kao Jokerovi klauni/Harley Quinn: široki kaputi, široke majice do pupka, hlačice do gležnjeva i obuća debljeg potplata. Frizura i šminka što blesavija to bolja. Muški slično: frizura "stilizirano" izbrijana sa strane, kratke ženske hlače tijesne oko nogu, a široke stražnjice i uglavnom bijele ravne tenisice. Nažalost, oni misle da su zbog toga originalni i jedinstveni. No, kao i svaka moda, i to će proći. Svaka osoba kasnije u životu, ako ima imalo mozga, intuitivno počne razmišljati i tražiti kvalitetnije sadržaje.

 

a šta mi, takozvani "milenijalci", mi kao nismo gledali dragon ball, pokemone, yugioh i koješta drugo?

 

Majke mi ti kao da se natječeš sam sa sobom u pisanju što glupljeg posta na ovom forumu.

 

Potpuno je jasna igrina popularnost, igra je prezabavna i smiješna i možeš raditi svakakve ludorije. Očito je da su ih pokemoni dobrano "inspirirali", ali kao što je kolega Amon iznad rekao, ako ih njihovi tvorci neće potencirati na PC-u ima tko hoće.

 

11 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

stari u pravi si skroz 

 

svak tema je puna nedojebanih, isfrustriranih srednovjecnih muskaraca, koji pizde na video igre i hardver  

 

mjenjati ime iz BUG Forum u BUG Terapija

14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

 Iskreno isa sam srat po igrici iz naslova, a Minecraft mi je primjer najgore igre koja postoji. Al s obzirom da je to dici zanimljivo nije ni cudo sta se developeri ne trude oko igrica kad znaju da ce uvik bit budala koje ce kupovat sve i svasta

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
9 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
stirko55 kaže...
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

 Iskreno isa sam srat po igrici iz naslova, a Minecraft mi je primjer najgore igre koja postoji. Al s obzirom da je to dici zanimljivo nije ni cudo sta se developeri ne trude oko igrica kad znaju da ce uvik bit budala koje ce kupovat sve i svasta

 

Ja uopće nisam ljubitelj Minecrafta, igru sam isprobao kod nećaka i nije mi se baš dalo zafrkavati s time. Ali je činjenica da je igra zabavna i nudi ogromne sandbox mogućnosti i reći da je budale igraju je potpuno krivo. Budala je prije onaj koji Sonyu daje novce (70+ eura) za linearnu igru-film bez ikakvih novih mehanika i kakva je viđena već mali milijun puta. Jedini element u kojem Sony napreduje je grafika, a to je vjerojatno tebi bitno, kad ti već smeta pikselizirana grafika. 

 

Kad malo počnemo manje gledati grafiku, a više igrivost i endgame onda ćemo možda i početi dobivati bolje igre. Sonyevu igru pređem za 14 sati i ni ne sjećam se nakon mjesec dana da sam je igrao. A minecraft rastura već godinama i to nije bezveze, niti je razlog što su ljudi budale pa zato igraju. Ni budala neće igrati lošu igru godinama, tko igra Anthem danas? 

15 godina
online
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Cansee kaže...

 

Ja uopće nisam ljubitelj Minecrafta, igru sam isprobao kod nećaka i nije mi se baš dalo zafrkavati s time. Ali je činjenica da je igra zabavna i nudi ogromne sandbox mogućnosti i reći da je budale igraju je potpuno krivo. Budala je prije onaj koji Sonyu daje novce (70+ eura) za linearnu igru-film bez ikakvih novih mehanika i kakva je viđena već mali milijun puta. Jedini element u kojem Sony napreduje je grafika, a to je vjerojatno tebi bitno, kad ti već smeta pikselizirana grafika. 

 

Kad malo počnemo manje gledati grafiku, a više igrivost i endgame onda ćemo možda i početi dobivati bolje igre. Sonyevu igru pređem za 14 sati i ni ne sjećam se nakon mjesec dana da sam je igrao. A minecraft rastura već godinama i to nije bezveze, niti je razlog što su ljudi budale pa zato igraju. Ni budala neće igrati lošu igru godinama, tko igra Anthem danas? 

 

Potpisujem. Minecraft za zabavu i kreativnost vrijedi više od bilo koje AAA igre. Zato ju djeca i vole, nisu ni klinci bedasti. Druže se i dobro zajebavaju uz tu igru.

I još radi na svim mogućim platformama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Cansee kaže...
stirko55 kaže...
The Unforgiven kaže...

Ovaj forum se pretvorio u nakupinu čangrizavih starih djedica koji viču na oblake i mlade zato što im se nešto sviđa...

 

I još ne vjerujem da nakon više od 10 godina još ima ljudi koji ne kuže privlačnost Minecrafta, al' moraju srat čisto iz razloga da seru, baš otužno stanje.

 Iskreno isa sam srat po igrici iz naslova, a Minecraft mi je primjer najgore igre koja postoji. Al s obzirom da je to dici zanimljivo nije ni cudo sta se developeri ne trude oko igrica kad znaju da ce uvik bit budala koje ce kupovat sve i svasta

 

Ja uopće nisam ljubitelj Minecrafta, igru sam isprobao kod nećaka i nije mi se baš dalo zafrkavati s time. Ali je činjenica da je igra zabavna i nudi ogromne sandbox mogućnosti i reći da je budale igraju je potpuno krivo. Budala je prije onaj koji Sonyu daje novce (70+ eura) za linearnu igru-film bez ikakvih novih mehanika i kakva je viđena već mali milijun puta. Jedini element u kojem Sony napreduje je grafika, a to je vjerojatno tebi bitno, kad ti već smeta pikselizirana grafika. 

 

Kad malo počnemo manje gledati grafiku, a više igrivost i endgame onda ćemo možda i početi dobivati bolje igre. Sonyevu igru pređem za 14 sati i ni ne sjećam se nakon mjesec dana da sam je igrao. A minecraft rastura već godinama i to nije bezveze, niti je razlog što su ljudi budale pa zato igraju. Ni budala neće igrati lošu igru godinama, tko igra Anthem danas? 

 Ja bih to dvoje sto si ti naveo stavio u isti kos, jer smatram da bi igre trebale zadovoljavati oba uvijeta i da nude veliki broj sati i zabave ali i da grafika to prati

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera

Izjaviti da je igra "najgora koja postoji" samo zato što nema 22xAAA Raytracing 8K HDR štagod teksture je u najboljem slučaju nezrelo, u najvjerojatnijem trolanje, a u najgorem stvarno vjeruješ u to...

Evo jedna od igra koja mi je najviše ostala u sjećanju zadnjih 10 godina je Undertale - https://store.steampowered.com/app/391540/Undertale/, pretpostavljam da to ne bi ni pogledao? Oko 200k reviewova, 96% pozitivnih, i garantiram da je postotak djece koja su to igrala mali...

 

Uglavnom što znači "grafika to prati"? Ne odabiru svi ultra-realistic art-styleove za svoje igre, niti svugdje paše, npr Terrraria - https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/

-
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2024 8:52 (The Unforgiven).
9 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Izjaviti da je igra "najgora koja postoji" samo zato što nema 22xAAA Raytracing 8K HDR štagod teksture je u najboljem slučaju nezrelo, u najvjerojatnijem trolanje, a u najgorem stvarno vjeruješ u to...

Evo jedna od igra koja mi je najviše ostala u sjećanju zadnjih 10 godina je Undertale - https://store.steampowered.com/app/391540/Undertale/, pretpostavljam da to ne bi ni pogledao? Oko 200k reviewova, 96% pozitivnih, i garantiram da je postotak djece koja su to igrala mali...

 

Uglavnom što znači "grafika to prati"? Ne odabiru svi ultra-realistic art-styleove za svoje igre, niti svugdje paše, npr Terrraria - https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/

 

Ta predrasuda da igra ne valja jer je grafika drugačija ili nije dovoljno dobra je katastrofa za gaming općenito. Ja sam prestao igrati Stardew valley jer žena vidi šta igram u prolazu pa misli da sam poremećen. Ima da opet počnem igrati, a njoj ako smeta nek kupi prnje i djecu i put pod noge. Napravit ću si novu familiju u igrici.

14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
The Unforgiven kaže...

Izjaviti da je igra "najgora koja postoji" samo zato što nema 22xAAA Raytracing 8K HDR štagod teksture je u najboljem slučaju nezrelo, u najvjerojatnijem trolanje, a u najgorem stvarno vjeruješ u to...

Evo jedna od igra koja mi je najviše ostala u sjećanju zadnjih 10 godina je Undertale - https://store.steampowered.com/app/391540/Undertale/, pretpostavljam da to ne bi ni pogledao? Oko 200k reviewova, 96% pozitivnih, i garantiram da je postotak djece koja su to igrala mali...

 

Uglavnom što znači "grafika to prati"? Ne odabiru svi ultra-realistic art-styleove za svoje igre, niti svugdje paše, npr Terrraria - https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/

 Tocno tako, igre takvog tipa su mi u ovom stoljecu neprihvatljive pa sta god neko drugi mislija

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
tužno da neko stariji od 15 to misli al okej, svakom svoje
-
14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Kebes grafiku uvijek je najbitnija igrivost.
Preporučam ovu igru za više igrača na jednom monitoru/TV-u.
2-4 gamepada u ruke (piva i grickalice sa strane) i zajamčena cjelonoćna zabava . Ne sjećam se kad sam se zadnji put zabavio kao sa ovom igrom.
https://store.steampowered.com/app/1135230/Ember_Knights/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
evincar kaže...
Kebes grafiku uvijek je najbitnija igrivost.
Preporučam ovu igru za više igrača na jednom monitoru/TV-u.
2-4 gamepada u ruke (piva i grickalice sa strane) i zajamčena cjelonoćna zabava . Ne sjećam se kad sam se zadnji put zabavio kao sa ovom igrom.
https://store.steampowered.com/app/1135230/Ember_Knights/

 Žena i ja drmamo po tome jedno par mjeseci, odlična ali dosta teška igra.

14 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Cryogenic kaže...
evincar kaže...
Kebes grafiku uvijek je najbitnija igrivost.
Preporučam ovu igru za više igrača na jednom monitoru/TV-u.
2-4 gamepada u ruke (piva i grickalice sa strane) i zajamčena cjelonoćna zabava . Ne sjećam se kad sam se zadnji put zabavio kao sa ovom igrom.
https://store.steampowered.com/app/1135230/Ember_Knights/

 Žena i ja drmamo po tome jedno par mjeseci, odlična ali dosta teška igra.

To je i čar igre, kada nakon pun kufer vremena prvi put uspiješ pobjediti drugog boss-a, osjećaš se kao da si osvojio mount everest :)

Hint: obavezno dižite crit i nabavite onaj predmet koji te heal-a kada crit-aš.

12 godina
offline
Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjeraka i

nevjerojatno je što se sve može uvaliti današnjim klincima!!! ova igra kao da je rađena prije desetak godina...

 
1 9 hvala 0
7 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
Cansee kaže...

 Ja sam prestao igrati Stardew valley jer žena vidi šta igram u prolazu pa misli da sam poremećen. Ima da opet počnem igrati, a njoj ako smeta nek kupi prnje i djecu i put pod noge. Napravit ću si novu familiju u igrici.

Zapravo ti je najbolja taktika ne obazirati se na to.

Kad svi shvate da si poremećen, počnu te ignorirati i gledati sa zgražanjem.

I onda dobiješ svoj mir jer svi dignu ruke od tebe (makar cijelo vrijeme kuju plan kak da te smjeste na neki zatvoreni odjel jer igraš čudne igre ).

Story of my life...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
10 godina
offline
Re: Palworld u tri dana prodao 4 milijuna primjera
fer-de-lance kaže...

Zapravo ti je najbolja taktika ne obazirati se na to.

Kad svi shvate da si poremećen, počnu te ignorirati i gledati sa zgražanjem.

I onda dobiješ svoj mir jer svi dignu ruke od tebe (makar cijelo vrijeme kuju plan kak da te smjeste na neki zatvoreni odjel jer igraš čudne igre ).

Story of my life...

 

Ono kad misliš da tvoja taktika radi a ustvari te žena suptilno potiče da se igraš jer je tad mir u kući i ne gnjaviš  

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice