Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godine?

poruka: 7
|
čitano: 3.226
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godine?".
8 godina
offline
Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godine?

Stvarno, kako?

 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godin
Baš čudan popis.
Ima dana kada je broj vijesti veći, tada neke niti ne registriram jer odu preduboko.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godine?

Prvo mjesto  - najviše se pare diglo oko Netflixa i zabrane đabalebarenja. moglo bi se reći da nam je sasvim dobro u društvu i gospodarstvu kad nam je najveći problem većinom škartna streaming usluga.

 
1 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godin
Nema sta neznas koja je tema zanimljivija🤮
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godin
Apachy kaže...

Prvo mjesto  - najviše se pare diglo oko Netflixa i zabrane đabalebarenja. moglo bi se reći da nam je sasvim dobro u društvu i gospodarstvu kad nam je najveći problem većinom škartna streaming usluga.

 Pogledao sam Mavericka. Da sam otišao u kino vidjeti taj film, koštalo bi me više nego cjelogodišnja pretplata na Netflix

Ja rekoh
4 mjeseca
offline
Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godine?

Zašto nema niti jedne objave o avijaciji?

Drago je imao divna obilata štiva o Rafalima.

 

Zato jer ti tekstovi nisu utjecali na novčanik inače škrtih potrošača ili nije ugašen nelegalni serves na kojem su se gostili.

Pa da prognoziramo za sljedeću godinu.. Poskupio turski youtube premium, krenuo progon protiv divljeg IPTV u HR i slično.

Normalno da neće biti najčitaniji kemičar u kući sa naslovom, kako da razveselite suprugu, te štednjak počistite sodabikarbonom i octom.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što se najviše čitalo na Bug.hr-u prošle godin

Film te koštao 120e?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice