Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz laž

poruka: 5
|
čitano: 3.342
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz laž".
15 godina
offline
Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz laž

Sigurno neki balkanci 🤣

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz laž

Nakon što bi kupac naručio uslugu, REKK bi ili hakirao Amazonove sustave ili podmitio zaposlenike da odobre lažne zahtjeve za povrat, a zapravo zadržavajući artikle.

 

-kad bi 'novinari' razmišljali, pitali-istraživali.. ili kritički-štoveć.. :) tad bi im bilo jasno da nije ili, nepotrebno, ako su hakirali ili insideri.. ne oboje, odnosno priča o fantomskim hakerima suži kao u svakoj basni-bajci kako bi dječica povjerovala, ono bundeve, čarobnjaci, .. poslovi 99% su insiderski, dok hakeri postoje u hollywoodu, odnosno, koriste se državne institucije kad je to potrebno, ne za 'juzerske' svrhe, pri čemu ih možemo svakako nazvati, ili 'nepostojećima' kao blackwater ili nsa..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 22:54 (ihush).
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz
Treba neka akcija za pomoć Amazonu, "dajmo Bezosu da ima" ili nešto slično?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz
Znam lika koji je narucival skupa odjela tipa Hugo ili whatever i vracal kopije koje izgledaju identicno.

Lopovluk treba strogo kaznit pa ne budu krali. Stavi zakon da ako netko ciljano ide krast i ukrade vise od recimo soma eura = 10 godina zatvora, ili mu odrezes ruku, ili zigosanje na celo da se vidi iz aviona da je lopina!

Ja bi uvel smrtnu kaznu, ali da je do mene na svijetu nebi bilo 50% populacije tak da sam bog kaj se mene nist ne pita.
15 godina
offline
Re: Prevaranti Amazonu ukrali milijune dolara kroz
NEW_MAN kaže...
Znam lika koji je narucival skupa odjela tipa Hugo ili whatever i vracal kopije koje izgledaju identicno.
..

 opet, ako imaš insidera tad on to može i radi.. tj zato moraju imati sustav, kontrolu, osoblje, nevažno koje radno mjesto, šalter banke ili trgovina, tj svagdje djelatnik može poštambiljati bilo što i o njegovom štambilju ovisi.. dok članci i dalje govore o 'hakerima' jer je to .. in? onak, boli zub, hakeri, pada kiša, hakeri.. u svemu, sveprisutni, hakeri.. mada ih realno nema.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice