Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom

poruka: 6
|
čitano: 3.500
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom ".
10 godina
offline
Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom

slack integracija, to mi nije palo na pamet, uh kako bi to bilo cool :) pa nitko ziv vise nebi razmisljao

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cije
trolaslavonska kaže...

slack integracija, to mi nije palo na pamet, uh kako bi to bilo cool :) pa nitko ziv vise nebi razmisljao

 pravni odjeli na aparatima

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 10:39 (stirko55).
6 godina
offline
Re: Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cije
Možda ste malo postali dosadni s tim AI...ok...nek nam AI napravi....čarobne baterije...lijek za rak...i sl
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom

Igrokaz za javnost, malo fleksanja prema EU čiji je GDPR trn u oku svake korporacije jer im se neda za*ebavat sa "brigom" oko korisničkih podataka. Zato i retorika "bit će kroz par mjeseci", dok ako ih pitaš za nešto drugo uvijek je odgovor "u najkraćem roku" iako je "najkraći rok" često par mjeseci....

 

Na kraju kad dođu u EU, neće se ništa promijeniti osim malo HTML-a. Stavit će prilagođen Privacz policz i dodijelit odgovornu osobu za GDPR. 

 

Chatbot im je kao i OpenAI-ev trenirna na enormnim količinama podataka sumnjivog porijekla, personaliziranih postova, scrapanja twittera, fejsa i bogznačega, misliti da će oni re-trenirati model u EU da se ne koriste ti podaci je šašavo

 

Kad Bing pitaš nešto neprimjereno, on prekine razgovor. Tako će ovdje eventualno biti neki frontend koji filtrira "nepodobne" razgovore "radi curenja podataka" i to je to.... predstava za javnost, bez stvarne zaštite podatak pojedinca jer ju je nemoguće provesti u praksi. Ne postoji transparentnost poslovanja gdje bi netko treći primjenjivao GDPR kao nadzornik u tim firmama, pazeći na koji podaci se koriste za treniranje i sl.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom

Nedostupan je i u BiH. Eeeee, al' zato mi NISMO u EU. :D

 
2 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Moćni chatbot Claude.ai dostupan u gotovo cijelom

U Dalmaciji radi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice