Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi na PC

poruka: 4
|
čitano: 5.462
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi na PC".
6 godina
offline
Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi na PC

U svibnju ove godine odigra po prvi put na četvorci prvi horizon...za jedan put proći ok...kad se riješim ovih zaostataka sa  četvorke...back to master race...malo mi je bilo krivo radi ratcheta...kad ono u srpnju eto njega na PC

 

Igre su postale skupe u proizvodnji i normalno da svaki prodani primjerak se računa...tako da PC postaje najbolja opcija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi n
a možda Sony baš cilja da pokaže svoje velike ekskluzive PC tržištu sa zakašnjenjem, kako bi isti ipak kupili Playstation da ih mogu igrat godinu/dvije ranije ;-)
13 godina
offline
Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi na PC

Prošao HFW na PS5, vrhunska igra. prodao ps5 kupio PC, bome bum opet igrao i HZD i HFW, vrhunske igre po meni.

Lajkam ove migracije s konzola na pc :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slijedeća PlayStation ekskluziva koja dolazi n
HCMAA kaže...

U svibnju ove godine odigra po prvi put na četvorci prvi horizon...za jedan put proći ok...kad se riješim ovih zaostataka sa  četvorke...back to master race...malo mi je bilo krivo radi ratcheta...kad ono u srpnju eto njega na PC

 

Igre su postale skupe u proizvodnji i normalno da svaki prodani primjerak se računa...tako da PC postaje najbolja opcija

 Najbolja opcija je  Gaming PC + konzole, čemu se ograničavati :) 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice