Google uključuje oglase temeljene na interesu i na

poruka: 11
|
čitano: 3.526
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google uključuje oglase temeljene na interesu i na".
9 godina
offline
Google uključuje oglase temeljene na interesu i na

Google i privatnost😂 Samo Firefox i Ublock Origin

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
Pa vi i dalje koristite najgore smeće od preglednika u povijesti interneta zvano Google Chrome!
I s razlogom ignoriram njegovog tvorca, odvratni i podli Google iz Mountain Viewsa, smeće od nakaradne firme, proizašlo iz opskurne tražilice, čiji autori nisu ni bili!
I hate Google!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
meme3 kaže...

Google i privatnost😂 Samo Firefox i Ublock Origin

Ima i Chrome uBlock Origin.

Ja baš volim kad me prate. Štoviše, poslao sam im ping za moju geolokaciju pa ako nekada zapnem u gudurama Velebita da me lakše spasioci pronađu.

 

A kolega iznad vjerojatno koristi Yahoo tražilicu.

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
15 godina
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
Ne. Koristim Alta Vistu, mada je malo starija od tebe, kolega!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
Zaporožac kaže...

 ... A kolega iznad vjerojatno koristi Yahoo tražilicu.

BlackMoon kaže...
Ne. Koristim Alta Vistu, mada je malo starija od tebe, kolega!

  "AltaVista was a Web search engine established in 1995. It became one of the most-used early search engines, but lost ground to Google and was purchased by Yahoo! in 2003, which retained the brand, but based all AltaVista searches on its own search engine."

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
2 godine
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
BlackMoon kaže...
Ne. Koristim Alta Vistu, mada je malo starija od tebe, kolega!

Hvala na komplimentu, izgledam mlađe, da... 

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
5 godina
offline
Google uključuje oglase temeljene na interesu i na

Khm

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Google uključuje oglase temeljene na interesu i na

Ah, davno je prošlo doba "privatnosti" na netu... Koristiš googleove appove - metadata ide gugletu, koristimo win/office/edge - ista stvar, samo se šalje ms-u. Firefox je fora i to sve, ali neke stranice na firefoxu se jednostavno breakaju; npr. neke funkcije portala uređenazemlja ili portal e-komunikacije gdje su česti problemi sa identifikacijom certilije kad to ide preko ff-a.

A vjerujem da devove boli kuki kad koristnici tih portala su srednjovječni ljudi koji koriste chrome jer im klinci tako namjete ili koriste edge koji ionako dolazi sa win-om i ms ga gura na sve moguće načine, one njihove famozne poruke "have you tried edge?", a općenito udio ff-a globalno je ispod 3% - zanemarivo...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
Zaporožac kaže...
Ima i Chrome uBlock Origin.

Ja baš volim kad me prate. Štoviše, poslao sam im ping za moju geolokaciju pa ako nekada zapnem u gudurama Velebita da me lakše spasioci pronađu.

Kit za preživljavanje, only 9.99€ by japankezavelebit.cz

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 10:48 (notloB).
9 godina
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
encoding kaže...

Khm

 Skoro svi browseri, izuzevši ove koji su samo za jednu platformu, imaju sync ko i Chrome. U mom iskustvu Firefox ima i bolji sync kartica nego Chrome, na Chromeu se ponekad desi da poslane kartice nikad ne stignu na drugo računalo ili mobitel.

9 godina
offline
Re: Google uključuje oglase temeljene na interesu
Zaporožac kaže...
meme3 kaže...

Google i privatnost😂 Samo Firefox i Ublock Origin

Ima i Chrome uBlock Origin.

Ja baš volim kad me prate. Štoviše, poslao sam im ping za moju geolokaciju pa ako nekada zapnem u gudurama Velebita da me lakše spasioci pronađu.

 

A kolega iznad vjerojatno koristi Yahoo tražilicu.

 Da ima, ali nije toliko efektivan zbog Manifesta V3.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice