Bing Chat je, osim Edgea, sada dostupan i na drugi

poruka: 3
|
čitano: 7.141
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bing Chat je, osim Edgea, sada dostupan i na drugi".
16 godina
offline
Bing Chat je, osim Edgea, sada dostupan i na drugi

Sad sam probao bing chat pa mi kaže da je koristio Google Translate hahaha koja brutala     

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Bing Chat je, osim Edgea, sada dostupan i na drugi

Koristim ChatGPT v4 jer je stvarno brži od onog Bingovog i puno praktičniji. I da, iako se plaća, meni se isplati.

 

Bingov chat ima taj veliki problem sa sporim odgovorima, jednostavno nije mi se baš toliko dalo čekati samo da mi kaže neke info koje mi trebaju.

 

Znači, za općenite stvari, okej je, al' za ozbiljniju upotrebu kod posla i sve to, stvarno nije neka praktična opcija.
Barem za sada.

Podrška za druge browsere je svakako dobrodošla, i da budem iskren malo me nerviralo to switchanje iz firefoxa u edge.
Magare sam i ne mičem se s vatrene lisice, iako realno govoreći nemam više nekog bitnog razloga ostati, otkad je edge postao fascinantno dobar.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bing Chat je, osim Edgea, sada dostupan i na d
Koristim besplatni ChatGPT za ispisivanje kod-a za VBA (iako nažalost ne znam ni jedan programski jezik). Je li v4.0 napredovao išta u tom polju? Ponekad se sa v3.5 kod nekog problema vrtim u krug...
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2023 6:57 (Idealist).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice