Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri uvaža

poruka: 5
|
čitano: 3.425
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri uvaža".
10 godina
offline
Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri uvaža

 

Vrlo dobar text. To je prava stvar. Tak' se treba ponašati na Internetu.

Ljudi se počesto zanesu, al ono tebra nije Interent isključen iz realnog života.

 

 

Bitno je nenasjedati na provokacije. 

dzg
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri u
U moje vrijeme, vrijeme dial-up interneta, glavni naglasak Netiquette-a bio je na obazrivosti u korištenju internet resursa (ne preveliki attachmenti, ne koristi egzotične formate...). To je danas nestalo.

Kad prestane anonimni internet, kad će svatko od nas dobiti registarske oznake kao uvijet kretanja po internetu (kao danas automobili), onda će se opet promijeniti pravila pristojnosti.

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri u

@Ovo je kraj

 

Slažem se. Tko želi komentirati i participirati na netu, nego se registira sa dokumentima.

 

dzg
15 godina
offline
Re: Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri u

Tako je brale i obavezna ugradnja čipa s elektrošokerom da te stepe svaki puta kada komentiraš protiv narativa i kada si nekulturan.

 

Otišlo je sve u 3 pičke mile matere ukratko.

8 godina
offline
Re: Koliko smo digitalno pismeni i u kojoj mjeri u
Ovo je kraj kaže...
U moje vrijeme, vrijeme dial-up interneta, glavni naglasak Netiquette-a bio je na obazrivosti u korištenju internet resursa (ne preveliki attachmenti, ne koristi egzotične formate...). To je danas nestalo.

Kad prestane anonimni internet, kad će svatko od nas dobiti registarske oznake kao uvijet kretanja po internetu (kao danas automobili), onda će se opet promijeniti pravila pristojnosti.

 Uvijek je bilo flejmova i bit će ih. Jedini način uvođenja reda je moderiranje javnih mjesta, a privatno s ljudima s kojima se znamo ionako komuniciramo na znatno drugačiji način.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice