Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim smj

poruka: 5
|
čitano: 10.846
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim smj".
15 godina
offline
Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim smj

Diablo 4 je flop stoljeca, jedan Blizzard si je dopustio izdati ne dovrsenu i ne ispoliranu igru van. S obzirom koliko su je naplatili to ce im se odbiti od glavu!

 

Izgubili si totalno povjerenje igraca uracunajuci i moje, a igra im je toliko losa trenutno da je pitanje uopce ima li joj spasa i kada ce to biti!!


Sljedi downfall Blizzarda a sto se tice path of exile2 jedva cekam.

Intel 80286
Moj PC  
0 15 hvala 0
13 godina
offline
Re: Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim
Downfall Blizzarda traje već ohoho. Pa StarCraft 2 je zadnje što je bilo na očekivanoj razini od njih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim
Ode Blizzard u đava....milijardu od diabla 4

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 19:19 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim
Igrao sam neko vrijeme POE 1, natrpanije igre besmislenim stvarima nisam vidio u zivotu. Sto vise napredujes to si slabiji, bukvalno na ne znam ni ja kojem levelu, mozda 50 ili 60+, ne sjecam se, neprijatelj postane jaci do te mjere da konstantno umires. Iz praznog ekrana u ekran sa 50 neprijatelja i preplavljenim projektilima na sve strane ti treba pola sekunde. I onda zbog konstantnog umiranja, za 1 level ti trebaju sati i sati. Za inventar, trebas kupiti 10 dodatnih paid inventorija jer igra ima bukvalno svega po 100 vrsta i previse vremena gubis na preprodavanju stvari. I onda oni kazu ovo je bilo vise Diablo-like, sad cemo malo pritegnuti da bude Elden-BS-like. Ja ne znam koji moroni to tako skontase, ali ova igra nije ni d od Diabla.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Developeri Path of Exilea nastavak vode drugim
Igram poe a od Diabla igram Grim dawn
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 8:39 (Spacecraft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice