The Password Game: zabavna web igrica koja će vas

poruka: 4
|
čitano: 2.678
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Password Game: zabavna web igrica koja će vas ".
10 godina
suspendiran
offline
The Password Game: zabavna web igrica koja će vas

Došao do dijela s "Your password must include the best move in algebraic chess notation." i naprosto više nisam znao kako dalje

 

ali svakako sjajno potrošenih 10 minuta života!

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Password Game: zabavna web igrica koja će

ovdje ima interesantnih odgovora

 

https://news.ycombinator.com/item?id=36493715

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
11 godina
offline
Re: The Password Game: zabavna web igrica koja će
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Došao do dijela s "Your password must include the best move in algebraic chess notation." i naprosto više nisam znao kako dalje

 

ali svakako sjajno potrošenih 10 minuta života!

 

 

 

Upitaš Stockfish-a!

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 15:14 (markoBT).
15 godina
offline
The Password Game: zabavna web igrica koja će vas

ne pada mi na mjesto gdje je većini pamet nasjesti na ovako nešto no željnima maltretiranja, poniženja i općenito idiotizama (a nemaju love za platiti tetu koja će ih bičevati, zalijevati im jaja rastopljenim voskom i gasiti pljuge na gujci) preporučujem igru iz stvarnog života: dobivanje građevne dozvole u zagrebu. dvije su razine: "čisti papiri, nadam se" i "ma budemo to nekako usput". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice