Objavljen Minecraft Legends, dostupan i putem Game

poruka: 3
|
čitano: 10.865
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen Minecraft Legends, dostupan i putem Game".
6 godina
neaktivan
offline
Objavljen Minecraft Legends, dostupan i putem Game

Ne mogu reći da mi se sviđa, pogotovo kad ovo vrlo vjerojatno dolazi na zahtjev Microsofta. Imam osjećaj da će dodavanjem ovakvih lateralnih proizvoda samo razvodniti kvalitetnu originalnog Minecrafta, a ne pišem ovo ni bezveze, maloprije sam vidio na Steamu da ocjene baš i nisu bajne.

Ne znam za vas ostale, ali otkako je Microsoft preuzeo ovu igru čini mi se da pokušavaju na sve moguće načine navući čim više djece i izvući maksimalnu zaradu bez obzira što time ugrožavaju izvorne karakteristike igre (npr. jednostavnost) koje je Mojang dosta dugo održavao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Objavljen Minecraft Legends, dostupan i putem
Slažem se da razvodnjavaju Minecraft, a sve što trebaju s Minecraftom je implementirati odlične modove i gameplaye.
Također original vapi za boljim AI a tu bi mogli uvrstiti i mogućnost uključivanja online kontroliranog AI-a, kao i detaljnijeg biranja ponašanja i mogućnosti mobova
8 godina
offline
Re: Objavljen Minecraft Legends, dostupan i putem
cauchy kaže...

...

Ne znam za vas ostale, ali otkako je Microsoft preuzeo ovu igru čini mi se da pokušavaju na sve moguće načine navući čim više djece i izvući maksimalnu zaradu ...

Mda, to je jedini cilj. Ne kažem da je to nešto pogrešno, jer je to smisao poslovanja, ali je li baš najetičkije, to je već za raspravu.

I to vrijedi ne samo ovdje, nego općenito u poslu. Jako je malo slučajeva da se kompanije odriču neke dobiti da bi korisnicima bilo bolje (teško mi se sjetiti nekog).

Life is jazz. Play it cool.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice