Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

poruka: 9
|
čitano: 10.457
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA".
15 godina
offline
Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

druga po redu koja traži više od 16gb

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

RAM nije toliki problem, čak i u ova vremena kada je sve skupo. Dobro, DDR5 je skup. Ono što meni nije jasno, je zašto često pod preporučene grafičke, onu od AMD-a stave dosta jaču u odnosu na Nvidijinu preporučenu? Pa tako i ovdje - RX 6700 XT je značajno jača od RTX 2070 Super. Ona je između RTX-ica 2080 Super i 2080 Ti. Ili čak jednako jaka kao 2080 Ti.

 

EDIT: dery, koja to još traži 32 GB?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2022 19:34 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajt
Izzy kaže...

RAM nije toliki problem, čak i u ova vremena kada je sve skupo. Dobro, DDR5 je skup. Ono što meni nije jasno, je zašto često pod preporučene grafičke, onu od AMD-a stave dosta jaču u odnosu na Nvidijinu preporučenu? Pa tako i ovdje - RX 6700 XT je značajno jača od RTX 2070 Super. Ona je između RTX-ica 2080 Super i 2080 Ti. Ili čak jednako jaka kao 2080 Ti.

 

EDIT: dery, koja to još traži 32 GB?

 Flight simulator potegne negdje dosta više od 16gb.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
online
Re: Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajt

Ja iz znatiželje znam pokrenuti zajedno WoWs i BF (1 ili 5) i onda mi iskorištenost dođe do 16 GB. I kombinacija BF igre i UEBS zajedno sa nekoliko tabova u Firefoxu bi mi iskoristilo 20 i nešto sitno GB. Toliko sam do sada vidio. A zahtjevnije igre će vjerojatno do 2025. godine tražiti 32 GB kao standard. Biti će uobičajeno. Mora i to doći. A još i sam UE5 će, koliko sam sitno pročitao, drastično povećati zahtjevnost igara.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2022 20:00 (Izzy).
15 godina
online
Re: Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajt
Igra je top.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

Malo me ljute ta prebacivanja sa PS-a na PC... 

No ne zbog prebacivanja nego ako već prebace na PC, moraju implementirati podršku za tipkovnicu i miša, pa kada to već naprave zašto to ne bi stavili i na PS verziju update-om 😬. FPS ili TPS igre igrati sa gamepadom mi je kao da imam opanak u rukama 😬.

Srećom za returnal tu nije problem jer već podržava tipkovnicu i miša na PS5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajt
Solo761 kaže...

Malo me ljute ta prebacivanja sa PS-a na PC... 

No ne zbog prebacivanja nego ako već prebace na PC, moraju implementirati podršku za tipkovnicu i miša, pa kada to već naprave zašto to ne bi stavili i na PS verziju update-om 😬. FPS ili TPS igre igrati sa gamepadom mi je kao da imam opanak u rukama 😬.

Srećom za returnal tu nije problem jer već podržava tipkovnicu i miša na PS5.

 npr. svaki novi NFS. zbog toga ga već nisam igrao godinama

nemam za potpis
16 godina
offline
Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

Ispravak netočnog navoda, Returnal na PS5 NE podržava tipkovnicu i miša... sad probao, nula bodova... Ovi što na netu govore da igraju sa tipkovnicom i mišem igraju uz pomoć uređaja tipa Xim Apex...

E pošto će sada napraviti PC verziju bilo bi jaaaako lijepo od njih da dodaju podršku za KB&M i na PS5 verziju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Returnal stiže na PC i "preporuča" 32 gigabajta RA

Assetto Corsa Shutoko Revival Project, 20-24gb rama online bez problema pojede. Bude situacija i po 28...

https://www.youtube.com/watch?v=6tJ6RfJup1U&t=751s
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice