Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24 izdvojena tema

poruka: 160
|
čitano: 33.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...

a "sekta" ima 107tisuca clanova

 koliko je članova 'original', a koliko je upisano bez da su uopće došli

imate popuste na obitelj, pa učlanjujete i tek rođenu djecu i babe koje senilne spavaju po domovima

 

da se tako prijavljujemo na izbore izlaznost bi bila 90%

7 tjedana
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

 prestanite sa tim glupostima

kako sam i sam povezan sa skupinom znam da ovo unutar skupine nije dobro prihvaceno, tako da su to gluposti. 

 Dobili ste uputu da bacate spinove. Većina je kontra te sekte, dovoljno je pogledati bilo gdje komentare, na stranici Bernarada Jurišića, Hajduka, Nervoznog hajdukovca...Svima je jasno da je sekta glavni problem.

https://www.index.hr/sport/clanak/hajdukovci-na-facebooku-bijesni-zbog-otkaza-luksi-pa-dobro-jeste-li-vi-normalni/2554465.aspx?index_tid=493234

 dobili smo uputu?

di nam dolaze takve upute, u postanski sanducic ili na sluzbeni mail za spinove? 
kakvi su opce to spinovi, znas li opce sta je spin?

kakav je to problem "sekta", sta je tocno problem sa njom? 
vecina je kontra "sekte", dokaz mu komentari....
a "sekta" ima 107tisuca clanova
lp

Ne znam gdje se sekta nalazi, imate li whatsapp grupe ili što ali je činjenica da ga je sekta smjenila zbog izjava o huliganima odnosno ulici koja vodi klub. Mijenjate trenere i predsjednike a svoju udrugu ne, vaša odgovornost za nadziranje ne postoji, rezultat je 20 godina bez naslova. Eto to je problem sa sektom.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Bez veze izmišljate teorije zavjere - Jakobušić je nakon dugo godina bio neupitno organizacijski najbolji PU kojeg se izabralo u Hajduku. Izuzetno vješto je balansirao između svih koji žele "odlučivati", poslovno sve skupa digao na višu razinu, u svakom pogledu unaprijedio klub, ali imao je jednu manu - volio se isuviše miješati u sportski segment, toliko da mu je SD bio tek pomoćnik, a on je diktirao koje igrače se "mora" dovesti, kada je trenutak za smjenu trenera i sl.

 

I sad, u situaciji kada je očito rezultat podbacio daleko iznad svih očekivanja, sezona je izgubljena, a izvjesno je da predsjednik uprave ne bi u lipnju dobio novi mandat, uopće nije besmisleno odmah ga smijeniti i dati novoj ekipi puno više vremenskog prostora za preslagivanje u sportskom segmentu (odabir SD-a, trenera, igrača...).

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 18:38 (Miro).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Pa činjenica je da Hajduk jednostavno nije imao igru za naslov prvaka. Sve što su napravili bilo je na neki individualni potez Livaje i kada bi on bio dobro čuvan preskakalo se dugim loptama i na silu. Da ne pričamo o pritisku i grču u kojem ta ekipa igra. Ništa nejde preko noći i kupnjom par isluženih panjeva. Bilo je par dobrih kupovina ostalo sve promašaj za promašajem. I opet se pokazalo da su klinci najbolji Sigur i Pušktaš su odlični igrači već sad za našu ligu, a kako mi se čini njih dvojica će donjet ozbiljne novce klubu. Sezona je podbacila rezultatski ali ostaje velika šteta što nisu gurali još kojeg klinca od onih finalista lige prvaka pa bi imali odličan kostur ekipe za dalje.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 19:10 (mislioc).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
mislioc kaže...
Pa činjenica je da Hajduk jednostavno nije imao igru za naslov prvaka. Sve što su napravili bilo je na neki individualni potez Livaje i kada bi on bio dobro čuvan preskakalo se dugim loptama i na silu. Da ne pričamo o pritisku i grču u kojem ta ekipa igra. Ništa nejde preko noći i kupnjom par isluženih panjeva. Bilo je par dobrih kupovina ostalo sve promašaj za promašajem. I opet se pokazalo da su klinci najbolji Sigur i Pušktaš su odlični igrači već sad za našu ligu, a kako mi se čini njih dvojica će donjet ozbiljne novce klubi. Sezona je podbacila rezultatski ali ostaje velika šteta što nisu gurali još kojeg klinca od onih finalista lige prvaka pa bi imali odličan kostur ekipe za dalje.

 na ozljede zaboravljate (stozernih igraca)
i igrace koji 60% sezone igraju pod ozljedom

od dice iz finala LP imas trenutno u sastavu pukstas, hrgovic, prpic, (sigur iako on nije igrao sa njima ali je generacija) koji stalno igraju ili rotiraju
znaci vec 4 na koja ozbiljno racuas, to je ogroman broj, al bas ogroman...ja ne znam sto ste vi vise ocekivali, da ce svih 11 bit top igraci?

p.s. sa seniorima su jos Skoko, Buljan i Cubelic.
kako se ta generacija iskoristila ja sam vise nego ozbiljan 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Slažem se ali osim Sigura i Pušktaša malo su ih koristili sve sitno dobivali minute ovi ostali. Za trenera Čabraju iz Lokomotive pa da vidiš kako će klinci da polete. Svake godine mu maznu par stožernih igrača i lik opet to posloži i izmisli nove klince. Ok u Hajduku je daleko veći pritisak na trenara ali siguran sam da bi Čaba to posložio i da bi Hajduk imao igru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 19:39 (mislioc).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
mislioc kaže...
Slažem se ali osim Sigura i Pušktaša malo su ih koristili sve sitno dobivali minute ovi ostali. Za trenera Čabraju iz Lokomotive pa da vidiš kako će klinci da polete. Svake godine mu maznu par stožernih igrača i lik opet to posloži i izmisli nove klince. Ok u Hajduku je daleko veći pritisak na trenara ali siguran sam da bi Čaba to posložio i da bi Hajduk imao igru.

 osim pritiska velika je razlika u pristupu
lokomtivi nije imperativ osvananje lige/kupa nego ne ispadanje iz lige i prodaja/razvoj mladih

samim tim ih se vise trpi i dopusta im se vise

Takoder u pristupu igri takoder ima velike razlike
protiv hadjuka i dinama svi igraju jako defanzivno i traze prekid igre mladi igraci, neiskusni se tu tesko razvijaju 

dok lokomotiva kad igra protiv istre, dobiva se prostor i sirina 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
A gle po meni su još najbolje igrali pod Dambrauskasom možda sam u krivu ali takav dojam sam stekao.
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Napokon je danas odigrana i posljednja od niza odgođenih utakmica, pa su napokon, kompletirani rezultati prve lige, odnosno HNL SS kako se službeno zove.

 

Dobra je odluka da od iduće sezone nema više odgađanja zbog igranja euro natjecanja.

 

Znači tek 17.4., nakon 30-tog kola imamo realno stanje na tablici:

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 20:06 (Miro).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

SS liga. Do sad nisa vidio da je netko napisao tu kraticu 

 

Realno stanje bude od 5.5. ali neki su se sad već našli gdje im je i mjesto.

 

Odgode ne treba. No ako Dinamo/Rijeka uđu u CL  , a neko od njih ili neko drugi u UL, ili CRL morati će se prilagođavat termini zbog UEFA pravila.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice