Humanoidni robot Atlas Boston Dynamicsa ide u zasl

poruka: 3
|
čitano: 1.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Humanoidni robot Atlas Boston Dynamicsa ide u zasl".
2 godine
online
Humanoidni robot Atlas Boston Dynamicsa ide u zasl

  

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2024 0:12 (Svakakav).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Humanoidni robot Atlas Boston Dynamicsa ide u zasl

dugoročno najveći problem s robotima i jest njihova "humanoidnost", bar izgledom. ne bu dobro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Humanoidni robot Atlas Boston Dynamicsa ide u
Ajar kaže...

dugoročno najveći problem s robotima i jest njihova "humanoidnost", bar izgledom. ne bu dobro. 

 A kaja znam, mislim da ih moraju takve proizvoditi jer je 90% izgrađene infrastrukture prilagođeno za bipedal dvoručni sistem djelovanja. 
No da novi atlas malo je creepy. Navikli smo da zglobovi rade na neki način, kao i "glava".
Terminator prvo što poduzme kad se vrati u prošlost je da nakon što pretuče dežurne punkere ili bajkere je da traži da mu daju jaknu hlače i naočale.
Kako da ovaj traži naočale, kuda da ih stavi? Koji dio mu je lice a koji potiljak?
Ja još čekam da konačno takav robot može
na mjesta koja su preopasna za ljude (čišćenje fukushime bi trebalo konačno na red jednog dana), a zasad uglanvnom plešu, skaču programirani parkour, i tiktokaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 20:13 (overhaul).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice