Xiaomi 13T/13T Pro

poruka: 147
|
čitano: 48.824
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Imam 13t, azurirao na hyperos, isto mi se cini brzi, ali imaju 2 stvari koje mi se ne svidaju jer se ne mogu mijenjati ili samo nisam skuzio kak..
Za obavijesti pojazuje samo jednu ikonu, npr instagram, ako uz njega imam obavijest i za messenger, pokaze samo ikonu instagrama i tocku.
Druga stvar je da je kontrolni centar malo promijenjen i ne svida mi se to da su wifi i mobilni podaci jedno kraj drugog, a ne jedno ispod drugog kak je bilo, glazba mi ne treba u kontrolnom centru, a nisam skuzio jel se moze to mijenjati, skuzio sam samo za tipke ispod toga, bluetooth, lokacija itd.
14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Već nekoliko dana koristim 13T i prezadovoljan sam, stvarno se divim ovom mobitelu. Otisak prsta i face unlock je fantastičan, kamere odlične, izvrstan zaslon. Jedino što bih možda volio da baterija traje malo duže, ali pošto imam mobitel svega nekoliko dana možda je rano da govorim o tome...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Baterija se brzo troši kad je uključen portable hotpot, ali ovako na 5g mreži isto ali nije to nešto sad loše. Vjerujem da je to tako i kod snapdragona, tipa da ode 20-tak posto baterije u cca 4-5h kad je na mobitelu uključen mobilni internet. Teško je očekivati od snažnijih procesora da budu nešto jako štedljivi.
Sve drugo je odlično. Ne znam sad na hyperos-u kako se mobitel ponaša, jel novi sustav donio šta bolje ili ne.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 17:33 (sage).
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Meni jedino always on upaljen i ova super pozadina. HyperOs mi jos nije stigao.

16 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Ne koristim aod, meni je stigao danas hyperos, al nisam još instalirao. U standbyu dok je na wifi-u, baterija drži nenormalno dobro.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 19:24 (sage).
10 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Isto ne koristim aod, i ne koristim 5G (nema potrebe po meni), mob punim svaka 2-3 dana (i na miui prije a isto i sad na hyperos)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Znači prebacio si na 4g i troši manje bateriju ili misliš na wifi. Na wifi mreži jako sporo troši bateriju kolko sam primjetio, što je u biti na svakom mobitelu slučaj manje više.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
sage kaže...
Znači prebacio si na 4g i troši manje bateriju ili misliš na wifi. Na wifi mreži jako sporo troši bateriju kolko sam primjetio, što je u biti na svakom mobitelu slučaj manje više.

 pa oboje valjda nez, stavil sam u postavkama da preferiram 4g...

16 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Da kužim. Pa to je i dovoljno za skoro sve. Danas sam ga koristio cca oko 8h kao portable hotpot preko 5g, 50% baterije je otišlo. Što je mislim čak i ok.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 21:00 (sage).
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Molim pomoć. App Yr za vrijeme ne radi. Deinstalirao, provjerio lokaciju ali mista.

U čemu je kvaka ?

Također fulao lokaciju Bolta i odveo taxi par stotina metara dalje.

Navigacija radi ok.

Molim komentar i pomoć.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Ažuriran na najnoviju verziju? 13T je imao manjih problema s lokacijom na početnoj verziji Androida 13 (koja je došla s mobom), što je riješeno nadogradnjama.
14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Tko jos nije dobio Hyper OS update neka prebaci regiju na Tajland pa bi se mogla pojaviti. Meni je uspjelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Dobro bolje da ga nisam ni azurirao jer je meni osobno usporio cijeli uredaj, face unlock je dosta sporiji, animacije nekako stekaju, blago receno katastrofa. Nadam se da ce se to sto prije ispeglat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Meni radi ok, čak nešto fluidnije... Kažu ljudi da treba napraviti hard reset nakon prelaska na HyperOS, osobito ako se ima problema sa mrežom i BT-om, te baterijom... osobno nisam radio, jer mi je mrsko opet sve nanovo podešavati... ali fercera mi uredno i BT i mreža i GPS...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Jel vama šuška telefon?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Što bi to točno trebalo značit?

12 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Vjerojatno modul kamere tj. OIS. Uobičajeno na svim mobitelima.

15 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Ma da ta kamera,malo me to nervira,za ostalo nemam zamjerke za sada..sve radi dobro i sve ono što se stalno spominje kao minusi kod xiaomija na ovom modelu nije slučaj.

 

 E da u potrazi sam za crnom maskom,kvalitetnom..može prijedlozi ako ko ima

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2024 13:41 (danexxx).
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Pozdrav, koristim Xaomi 13T vec par mjeseci pa me zanimaju iskustva drugih!

Meni baterija traje svega par sati, puni se sporije (iako bi trebao imato brzo punjenje) i ono što me najviše muči je sporo učitavanje web stranica, sporo ili uopće ne vrti neke videe na fejsu, instagramu.. provjerila sa davateljem usluge, i od njihove strane je sve u redu pa sam pretpostavila da je nešto do mobitela.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
A30A kaže...
Pozdrav, koristim Xaomi 13T vec par mjeseci pa me zanimaju iskustva drugih!

Meni baterija traje svega par sati, puni se sporije (iako bi trebao imato brzo punjenje) i ono što me najviše muči je sporo učitavanje web stranica, sporo ili uopće ne vrti neke videe na fejsu, instagramu.. provjerila sa davateljem usluge, i od njihove strane je sve u redu pa sam pretpostavila da je nešto do mobitela.

 Definitivno je do mobitela, nesto sam citao da i drugi imaju slicnih problema pogotovo kad su na hyperos presli, pa su morali napravit factory restart i od tad sve radi super. Ja imam isto 13T vec 3-4mj i super zadovoljan sto se tice baterije a pogotovo punjenja, HyperOS s tim da nisam morao radit nikakav factory restart...

7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Ako se nastavi problem sporog punjenja i brzog pražnjenja i nakon reseta na tvorničke postavke, trk na reklamaciju jer je moguće da je defektna baterija.
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Nisam skužila odgovor prije 🫣 To sa baterijom je problem i prije nego me tražio ažuriranje na hyperos. Koliko Vama cca drži baterija? Izdrži barem jedan dan?
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Izdrzi jedan dan, ja sam primjetio da mi instagram jede previse baterije tako da ga pokusavam ne koristit, bez njega traje jedan dan,sa njim cak i krace. Mozda netko ima bolja iskustva ...

4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Sve sam to probala. Vratila na tvorničke postavke, isključila sve moguće aplikacije koje imaju veliku potrošnju baterije, stavila tamnu temu, štednju baterije..ne znam više šta da pokušam.

Što se tiče servisa, nosila sam ga i bio je kod njih 40 ak dana te su ga vratili kao uredan uređaj koji radi bez greške 🥴
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Hvala za odgovor! Ne znam sve te aplikacije nekako koristim jednako, ali poduzela sam sve mjere za koje mislim da bi moglo pomoći i eto punim novi mobitel 2 x dnevno!
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Hvala za odgovor! Ne znam sve te aplikacije nekako koristim jednako, ali poduzela sam sve mjere za koje mislim da bi moglo pomoći i eto punim novi mobitel 2 x dnevno!
10 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Posalji nam na kraju dana statistike koristenja baterije svreenshotaj. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Posljednja opcija je resetirati mob na tvorničke, postaviti Google account, napuniti mob na 100% i vidjeti koliko će vremena izdržati na bateriji bez korištenja aplikacija. Ako progura cijeli dan bez problema, neka od aplikacija jede bateriju u pozadini.

Ili je to ili je defektna baterija.
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Može, posaljem! S tim da sam ga oko 11 h napunila na 100% i sad je na 67%
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice