Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24 izdvojena tema

poruka: 183
|
čitano: 37.930
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
dejo74 kaže...
Darijo Šimić odstupio jučer sa mjesta sportskog direktora, ne cveta cveće u nijedno preduzeće u veklikoj četvorci ovu jesen ;)

Osim u Rijeci.

Do ozljede Pjace (oko Nove godine) budu nezaustavljivi, i ak ne počnu kiksat ko Hajduk mogli bi napravit ogromnu razliku bodova.

Inače 100% Dinamo prvak ak Rijeka padne, tak da nemaju razloga za brigu, sa Šimićem ili bez njega.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2023 8:57 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
bilo je i u rijeci lomova trener i porazi u derbijim dinamo i hajduk bez ispaljenog metka,spašavanje protiv varaždina uz igrača više
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Kakvo ludo kolo, valjda nikad nije bilo manje golova, čak tri neriješene utakmice i svejedno show! Samo bod Rijeke u gostima kod Istre ispao najbolji rezultat vodećih klubova na tablici; Jakirević izgubi od kluba od kojega Dinamo nikada nije izgubio i opet njegova eventualna smjena neće biti top tema naslovnica sportskih portala jer mu je Leko, porazom Hajduka od Osijeka na Poljudu, preuzeo "svu slavu" (valjda se više klika); Osijek bio u teškoj krizi, gubio bodove kao na traci, promijenio trenera i pobijedio Rudeš i Hajduk, sad se već gleda prema vrhu tablice. 

 

Možda nam nije nogomet tako dobar kao u Engleskoj ili Španjolskoj, ali ne može se reći da nam prvenstvo nije zanimljivo.

...
2 godine
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Realno, Rijeka bi trebala zasluženo ove godine osvojiti La Croatia ligu.

Za razliku od drugih ekipa, koji god trener dođe k njima oni igraju isto, odn. odlično. 

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Prosle godine ko feniks. Ove zasad suvereno. FF!!!

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
online
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Jesam ja jedini koji bi (konačno) volio doživjeti da tipa 4-5 kola prije kraja imamo 4 kluba u 5-6 bodova za to prvo mjesto? 

Odavno je dosadilo da Dinamo do zime osigurava naslov ili eventualno da mu svake 2.-3. sezone još jedan klub malo duže puše za vratom pa se opet nekoliko kola prije kraja osigura naslov. 

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Naravno da ne, ali radije bih da su izjednačeni jer svi igraju odlično nego zato jer su svi katastrofa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
online
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Odeeee... U Shakhtar 

2 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Hexfire kaže...
Naravno da ne, ali radije bih da su izjednačeni jer svi igraju odlično nego zato jer su svi katastrofa.

Relativno je to. 

合氣道 Sretan rođendan svima i meni 24.10. i sretan Vam Dan Ujedinjenih naroda.
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Meni nikako nije jasna odluka se tek tako otpiše Leku - to je trener o kojem se samo moglo maštati da prihvati poziv i dođe u HNL (već me i to iznenadilo da je pristao). Nisam vjerovao da će se ta smjena dogoditi ovako naprasno.

 

I općenito ta spika, česta kod naših klubova, "nije baš svlačionica zadovoljna s trenerom", ma daj? Pa naravno da će uvijek netko rovariti (nema minutažu, ne sviđa mu se trening, ne igra gdje on misli da bi trebao i sl.) protiv trenera.

 

Sad se može očekivati da će i Jakirović pasti (bez Petkovića teško će Dinamo izgurati bez barem još 2-3 poraza do zime, a to će biti previše za javnost i upravu koja ionako nema pojma o sportskom segmentu), jer ako konkurencija smjenjuje međunarodno daleko najjačeg trenera u ligi, čemu se ostali mogu nadati?

 

Na žalost, ovo urušavanje struke odrazit će se vremenom loše i na reprezentaciju (sve ima neku poveznicu), ali barem je utjeha - da će prvenstvo biti neizvjesno i dalje, a time i zabavno za pratiti.

 

 

...
2 godine
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

"Sjaši Kurta da uzjaše Murta"

 

Čemu smjena Bišćana ? Realativno mlad trener s dokazanim rezultatima u mlađim kategorijama.

Kakvu to fenomenalnu trenersku karijeru ima Jakirović da bi ga doveli u Dinamo s pompom kao da je došao Pep Guardiola

Leko prvi put u povijesti pobijedi dva puta Dinamo u kratkom vremenu, drugi je na tablici, opet ne valja.

 

Najsmješniji od svih je Sopić.

Trener bez ikakvog trenerskog pedigrea dođe u Rijeku a klub nastavi i dalje igrati odlično kao što je igrao.

 

"Veliki" Zekić se vratio u Osijek, Tomasa su šutnuli kao i Zekića 2019 jer je nanizao loše rezultate, ali Zeki u dosjeu piše; "sporazumni raskid ugovora" da ga ne ponize, ipak je Osječan.

 

Nikako mi nije jasno što u hrvatskom nogometu trener uopće znači, kakva je njegova kvalitativna težina ?

 

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Osijek se jako digao s novim-starim trenerom, a Rudeš došao do još jednog boda...

 

Sutra derbi kola: Rijeka - Gorica

...
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Nakon reprezentantivne stanke napokon povratak dobrom starom - HNL-u!

 

Današnja pobjeda Slaven u gostima već nagovještava uzbudljive utakmice (nadam se) ovog vikenda.

 

Realno, Hajduk već dugo nije imao ovako dobru priliku da osvoji prvenstvo, pred Rijekom (bez imperativa) i Dinamom (s velikim imperativom) težak je zadatak odgovoriti na taj izazov.

 

Jedino je vrijeme ružno, neće biti baš ugodno na tribinama.

 

 

 

...
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Ako možda netko još ne zna - današnju utakmicu Dinama i Hajduka prenosi i HRT, tako da je praktično svima dostupna (HRTi).

...
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Završio je jesenski dio prvenstva. Na žalost u zadnjem kolu daleko najlošija utakmica je bio derbi Dinama i Hajduka.

 

Hajduk je potpuno zasluženo - jesenski prvak!

...
8 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 12:14 (fer-de-lance).
3 godine
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
16 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Raspustit sudačku komisiju, a ovu garnituru na čelu s Marićem lagano pred sud i neku drakonsku kaznu lupit kad se dokaže da je lagao i varao, a potencijalno i namještao nešto. 

 

Nevjerojatno kako se ljudi igraju sa ovakvim ozbiljnim stvarima umjesto da to relativno lagano riješe. Na svaki stadion na kojem se igra uvesti još nekoliko kamera za VAR provjere i kod bilo kakve VAR provjere snimati razgovor između sudaca te puštati izravno u eter ili naknadno obajviti snimke. Nema polutransparentnosti - ili se sve može vidjeti i čuti ili se nešto prikriva.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Komisiju je trebalo raspustiti davnih dana. Suci, gdje očito neki nisu položili teorijske osnove, pa svako tumači na drugačiji način pravila nogometne igre. I onda se čudmo što danas ne znamo što je ruka, što je faul, itd. A više kamera je uvijek trebalo biti, to je problem još od uvođenja kod nas. Sada bi moglo biti i malo kasno. U ovakve inicijative klubovi trebaju krenuti na početku sezone, a ne u sredini sezone. Samo ljudi zaboravljaju da su svim klubovima na kraju bitne pare (pa iz toga razloga nitko se ne usudi bojkotirati prvenstvo na početku sezone). Štoviše, mislim da bi suđenje sad moglo biti i još gore jer će sada biti još veći pritisak na sucima -> veća mogućnost za grešku (to niko ne spominje, isto kao igrači kad lošije igraju pod većim pritiskom, nisu ni suci imuni na to). I onda bi moglo biti svega do kraja sezone. Ne isključujem mogućnost da i sami suci krenu u neki bojkot, onda će se i UEFA morati uplesti jer natjecanje ce se trebati nastaviti. Opcija stranih sudaca do kraja sezone bi mogla biti itekako realna opcija na kraju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 18:16 (fighterZu).
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Privremeno su zaključane sve klubaške teme, jer kako se približava kraj prvenstva previše je potrebe i želje za objašnjavanje "onim drugima" kako stvari stoje (ili se likuje zbog određenih rezultata, odnosno događaja u "tuđoj" temi).

 

Tko hoće komentirati zbivanja u domaćoj prvoj ligi (HNL SS), ima ovu skupnu temu, pa neka piše ovdje (jasno, i dalje vrijeđanje i sl. nije dozvoljeno)...

 

A ostali koji bi lamentirali malo o nogometu, pravilima, sucima, kup natjecanjima i sl., pa ne znaju gdje bi to objavili imaju opću generičku temu Sve o nogometu, tako da mogu tamo.

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 14:55 (Miro).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Miro kaže...

Privremeno su zaključane sve klubaške teme, jer kako se približava kraj prvenstva previše je potrebe i želje za objašnjavanje "onim drugima" kako stvari stoje (ili se likuje zbog određenih rezultata, odnosno događaja u "tuđoj" temi).

 

Tko hoće komentirati zbivanja u domaćoj prvoj ligi (HNL SS), ima ovu skupnu temu, pa neka piše ovdje (jasno, i dalje vrijeđanje i sl. nije dozvoljeno)...

 

A ostali koji bi lamentirali malo o nogometu, pravilima, sucima, kup natjecanjima i sl., pa ne znaju gdje bi to objavili imaju opću generičku temu Sve o nogometu, tako da mogu tamo.

 kmee, a baš sam htio lurkat i naslađivat se. 

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Miro kaže...

  (ili se likuje zbog određenih rezultata, odnosno događaja u "tuđoj" temi).

 

 

Vidi da trener (službena osoba) kluba proziva igrača protivničkog kluba koji nema nikakve veze s njihovom utkamicom (5:49 pošto ne prihvaća timeflag ovdje).  Protiv sam vrijeđanja po bilo kojoj osnovi. Al zdravo podhebavanje je dobra stvar i jedini lijek protiv ove "snowflake" kulture koja je postala popularna

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 0:51 (plavi08).
3 godine
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

 A ni Pašalić sa izjavom na 2,30 nije razocarao. 

2 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
fighterZu kaže...

Komisiju je trebalo raspustiti davnih dana. Suci, gdje očito neki nisu položili teorijske osnove, pa svako tumači na drugačiji način pravila nogometne igre. I onda se čudmo što danas ne znamo što je ruka, što je faul, itd. A više kamera je uvijek trebalo biti, to je problem još od uvođenja kod nas. 

dok je za suce bio odgovoran Širić znalo se je točno što je ruka..

 

princip je funcionirao kao ; "lijeva ruka, desni džep"

合氣道
8 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

2 mjeseca
online
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

 prestanite sa tim glupostima

kako sam i sam povezan sa skupinom znam da ovo unutar skupine nije dobro prihvaceno, tako da su to gluposti. 

2 mjeseca
online
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

 prestanite sa tim glupostima

kako sam i sam povezan sa skupinom znam da ovo unutar skupine nije dobro prihvaceno, tako da su to gluposti. 

 Dobili ste uputu da bacate spinove. Većina je kontra te sekte, dovoljno je pogledati bilo gdje komentare, na stranici Bernarada Jurišića, Hajduka, Nervoznog hajdukovca...Svima je jasno da je sekta glavni problem.

https://www.index.hr/sport/clanak/hajdukovci-na-facebooku-bijesni-zbog-otkaza-luksi-pa-dobro-jeste-li-vi-normalni/2554465.aspx?index_tid=493234

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 12:31 (Kido Butai).
15 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Lijepio bih opet sliku torkolice al nema smisla.

 

Sezone zadnjih 10 godina su dobar materijal za remake.

 

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

 prestanite sa tim glupostima

kako sam i sam povezan sa skupinom znam da ovo unutar skupine nije dobro prihvaceno, tako da su to gluposti. 

 Dobili ste uputu da bacate spinove. Većina je kontra te sekte, dovoljno je pogledati bilo gdje komentare, na stranici Bernarada Jurišića, Hajduka, Nervoznog hajdukovca...Svima je jasno da je sekta glavni problem.

https://www.index.hr/sport/clanak/hajdukovci-na-facebooku-bijesni-zbog-otkaza-luksi-pa-dobro-jeste-li-vi-normalni/2554465.aspx?index_tid=493234

 dobili smo uputu?

di nam dolaze takve upute, u postanski sanducic ili na sluzbeni mail za spinove? 
kakvi su opce to spinovi, znas li opce sta je spin?

kakav je to problem "sekta", sta je tocno problem sa njom? 
vecina je kontra "sekte", dokaz mu komentari....
a "sekta" ima 107tisuca clanova
lp

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice