No Man's Sky

poruka: 90
|
čitano: 18.051
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky
Evo par trailera za pocetak, igra ce bit dostupna za ps4 i windowse



 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky

Tek sam nedavno čuo/vidio za ovu igru.

 

Gameplay koji sam pogledao izgleda vrlo ambiciozno.

 

 

 

Djeluje obećavajuće ali ne bi bila ni prva ni zadnja koja je razočarala.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: No Man's Sky

 

 

14 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky

doooosadno , ne ozbiljno ovo ce biti dosadna igra ,ako naknadno neubace nesto zabavno ... volim open world ali ovi su ga pretjerali ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2015 19:37 (TheVeky).
 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: No Man's Sky

 

 

 

 

Vjerojatno je netko već zaljepio neke filmiće

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2015 11:04 (quickr).
13 godina
offline
Re: No Man's Sky

Lipanj 2016 

8 godina
offline
No Man's Sky

http://store.steampowered.com/app/275850/

 

ja sam cijelo vrijeme mislio da ce ovo biti mmo ili bar da ce imati MP, kad ispade da je SP igra ,steta 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: No Man's Sky

I mene je iznenadio nedostatak MP komponente ali nisam razočaran. Vidim kako to funkcionira u elite-u, tj, ne funkcionira. Više me zasmetala cijena od 60€ 

11 godina
offline
No Man's Sky

Znaći imam deadline za kupnju novog kompa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
No Man's Sky

Bilo je za očekivat da neće biti multiplayera. Iskreno, nisam siguran što da mislim uopće o NMSu. Svakako ga neću kupit po toj cijeni, to je sigurno. Bojim se da će biti grindfest samo takav i da će se novelty faktor istraživanja planeta/flore i faune brzo istopit. No možda pozitivno iznenadi. U svakom slučaju - čekam reviewe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 12:01 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: No Man's Sky
TheVeky kaže...

doooosadno , ne ozbiljno ovo ce biti dosadna igra ,ako naknadno neubace nesto zabavno ... volim open world ali ovi su ga pretjerali ...

 

Ovo će za neke (Elite Dangerous i Minecraft fanove) biti sveti gral, dok će za ostale vjerojatno biti prilično dosadna igra (let sa jedne na drugu planetu traje desetak minuta).

 

warhammer kaže...

http://store.steampowered.com/app/275850/

 

ja sam cijelo vrijeme mislio da ce ovo biti mmo ili bar da ce imati MP, kad ispade da je SP igra ,steta 

 

Igra tehnički jest multiplayer (svi igraju u istom svemiru), ali s obzirom da ima kvadrilijun planeta, vjerojatnost da ćete nekog sresti je minimalna.

PSN - DeniZg80
10 godina
offline
No Man's Sky

Ja igram Elite Dangerous (dobro trenutno pauziram :D), pa svejedno nisam 100% uvjeren (kao i dosta ljudi iz communitya) da ću je kupit, a kamoli da je "sveti gral". ED fanovi su ti više zagriženi simovci i fanovi realizma, starci koji se s čežnjom sjećaju stare Elite i protraćene mladosti :D, truckeri u svemiru ili PvPeri. NMS ne nudi baš puno od navedenog... osim soloplay grindfesta za one koji vole takve stvari. Ima i takvih u Eliti, tako da ajde de, možda si i u pravu. :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 12:12 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: No Man's Sky

NMS je izgledao privlačno kad je bio najavljen, ljeto prošle godine ako se dobro sjećam. Tada se još u elite-u nije spominjao planetary landing, crafting, looting, multicrew, itd...tj. možda je ali ništa nije bilo potvrđeno. I meni je tada NMS izgledao privlačnije nego elite jer je nudio sve ono što elite-u fali. 

 

Danas je priča drugačija. Imamo planetary landings, craft i loot dolaze uskoro kao i multicrew i to sve ove godine.

 

Daleko od toga da NMS neće imati svoju publiku, pretpostavljam puno mlađu nego elite. A vjerojatno ću ga i ja kupiti jednom kad bude na popustu. 

11 godina
offline
Re: No Man's Sky
quickr kaže...

I mene je iznenadio nedostatak MP komponente ali nisam razočaran. Vidim kako to funkcionira u elite-u, tj, ne funkcionira. Više me zasmetala cijena od 60€ 

 

evo ti jeftinije na gog

 

http://www.gog.com/game/no_mans_sky

9 godina
offline
No Man's Sky

vidim da se baš i ne raspravlja o ovoj igri, što mi je čudno, izgleda mi jako zanimljivo, iznenadilo me je što ju sad nazivaju sf survival, dakle trebat će preživjeti u svemiru što izgleda neće biti baš lagano.

 

govore da će milijuni planeta biti u igri, da su šanse da ćemo se sretati s ostalim igračima koji igraju minimalne, uopće ne znam kako misle napraviti tako nešto i kako će to zapravo izgledati, je li to primarno singleplayer kampanja ili mmo ili sve skupa, ne znam, jako me zanima, al ono čega se dosta bojim su bugovi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky

Imat ce nms svoju publiku,  istrazivanje galaksije je dosta popularno u elite a nms je u tom pogledu daleko ispred. 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: No Man's Sky

Meni se nikako ne sviđa to njihovo šarenilo, svemir treba biti crn. Tu mi je elite bolji jer je puno realniji.

9 godina
offline
Re: No Man's Sky
dejo6 kaže...

Meni se nikako ne sviđa to njihovo šarenilo, svemir treba biti crn. Tu mi je elite bolji jer je puno realniji.

 s tim se slažem, malo izgleda ko za klince, al ciljaju na gameplay pa ćemo vidjeti šta će biti od toga

14 godina
offline
Re: No Man's Sky
Cansee kaže...
dejo6 kaže...

Meni se nikako ne sviđa to njihovo šarenilo, svemir treba biti crn. Tu mi je elite bolji jer je puno realniji.

 s tim se slažem, malo izgleda ko za klince, al ciljaju na gameplay pa ćemo vidjeti šta će biti od toga

 Mislim da je igra privukla najviše pozornosti svojim artsy izgledom. 

I'm very large!
15 godina
offline
Re: No Man's Sky
Nos kaže...
Cansee kaže...
dejo6 kaže...

Meni se nikako ne sviđa to njihovo šarenilo, svemir treba biti crn. Tu mi je elite bolji jer je puno realniji.

 s tim se slažem, malo izgleda ko za klince, al ciljaju na gameplay pa ćemo vidjeti šta će biti od toga

 Mislim da je igra privukla najviše pozornosti svojim artsy izgledom. 

Gledam danas par tih videa i malo mi je pre-sjajno. Boje su zbilja jarke i moram se sloziti, radije bi malo crnila pa se razveselio bojicama :) 

Ipak mislim da je malo steta sto nema (za sada) mogucnost da se okupi ekipa od par ljudi (ne deseci, ne stotine) da imaju jedan veci brod, imaju svoj landing party i uzivaju u malo jacem RPGu. Ovo je Gravity na steroidima i raketom u guzici pa prezivi. Moguce da kad nakon par mjeseci vidis nekog da ces se zazeljeti popricati, trejdati, mozda cak i popricati. Ako ne, onda ce zbilja biti jedna freaking duga solo borba da se dodje do tog centra svemira. 

 

In vino veritas
11 godina
offline
No Man's Sky

Neznam.Meni igra izgleda vrlo zanimljiva,ali steta sto nije MP...Jer vidim na STEAMu da pise samo SinglePlayer...Tako da cisto sumnjam da ce biti mogucnosti ikoga sresti,posto ce biti u offline modu pretpostavljam.Ali tko zna,mozda naknadno i ubace Multi...Jer vjerujem da bi igra dobila jos vise publike.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
No Man's Sky

Igra je odgodena za 8.mj. Meni se cini zanimljiva i svjeza ideja, nesto novo je dobrodoslo u svijetu igri. Takoder sarene boje mi uopce ne smetaju, cak su i bolje nek sivilo i realnost na koje cilja vecina danasnjih igri. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
No Man's Sky

Ima li igra logičkih začkoljica, da nije samo jurnjava okolo i napucavanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
No Man's Sky

Hello Games službeno završili igru.

Ubi bene, ibi patria.
 
4 0 hvala 0
9 godina
online
No Man's Sky

Igra će imati manje od 25gb, s obzirom na veličnu mape to je odlično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
No Man's Sky

"Mapa" odnosno svemir je proceduralno generiran, tako da jedino što zauzima prostor su asseti (3d modeli, teksture, zvukovi).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
No Man's Sky

A jebemu sunce, sad vidim da je obavezno 8 GB RAM. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky

Vidim da se igra prodaje na GOG-u kao preorder i naravno DRM free

 

https://www.gog.com/game/no_mans_sky

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
No Man's Sky

Igra zauzima svega 6gb.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: No Man's Sky
Večina toga je zvuk.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice