Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

poruka: 13
|
čitano: 1.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu".
5 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

Naime, Sony je nedavno podnio patent za auto-play feature koji bi igračima trebao omogućiti „prebacivanje” kontrole AI-ju u onim trenutcima kada im se igru više ne igra, ali im se dotičnu zato i dalje gleda – baš poput filma.

To se dogodilo nikome nikada.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
gpd kaže...

Naime, Sony je nedavno podnio patent za auto-play feature koji bi igračima trebao omogućiti „prebacivanje” kontrole AI-ju u onim trenutcima kada im se igru više ne igra, ali im se dotičnu zato i dalje gleda – baš poput filma.

To se dogodilo nikome nikada.

 Haha tocno to! Ako zelim samo pricu da vidim odem na YT i pogledam cinematic cuts igara.

15 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

*tekst

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

Za aktulne gejmere prosjecne pa idealno. 

Niste primjetili da igre postaju filmovi i serije. Ljudi danas bi mogli skroz "legitimno" upitat pa sto cu se patiti sa igrom i pritiskanjem tipki i nabavljanjem opreme i svime i svacime kada mozes samo "play" i uzivas (mozak na pasu). Mislim da je ova sonijeva ideja "prorocanska", nazalost. 

Npr. Fallout serija ima puno vecu popularnost i ocjene nego igre... ( svoju ocjenu serije cu zadrzati za sebe jer bi mogla biti uznemirujuca za "faint of heart") 

 

p.s. zanimljiv "tidbit", Kojima je htio praviti filmove ali posto to nije bio u mogucnosti poceo praviti igre. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
konjRR kaže...

Za aktulne gejmere prosjecne pa idealno. 

Niste primjetili da igre postaju filmovi i serije. Ljudi danas bi mogli skroz "legitimno" upitat pa sto cu se patiti sa igrom i pritiskanjem tipki i nabavljanjem opreme i svime i svacime kada mozes samo "play" i uzivas (mozak na pasu).

Nismo. Igraš dosadne igre. Samo pacijentima je igranje samo "pritiskanje tipki"

 

14 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
Ges kaže...
konjRR kaže...

Za aktulne gejmere prosjecne pa idealno. 

Niste primjetili da igre postaju filmovi i serije. Ljudi danas bi mogli skroz "legitimno" upitat pa sto cu se patiti sa igrom i pritiskanjem tipki i nabavljanjem opreme i svime i svacime kada mozes samo "play" i uzivas (mozak na pasu).

Nismo. Igraš dosadne igre. Samo pacijentima je igranje samo "pritiskanje tipki"

 

 Hm. Mislim da nisi shvatio sto sam napisao. Btw. ne igram dosadne igre. Takvih pacijenata je toliko da nemas pojma gdje, na kojem/kakvom planetu, zivis izgleda.

 

A sto se pritiskanja tipki, logitech g pro sam tri puta reklamirao pod garnacijom jer bi ljeva tipka otisla u double click od istrosenosti. Xbox one kontroler par puta rastavio zbog dpada itd. I btw zadnjih godina 5-6 se nemam vremena uopce igrati 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 11:36 (konjRR).
6 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

Potencijalno korisno ako negdje zapneš u igri i nemaš više volje po 64 put nabijat jedno i isto, pa pustiš AI da odigra taj dio bez tebe, i onda opet preuzmeš ti. Ali da bi prepustio AI da igra bez mene cijelo vrijeme a ja samo gledao je debilana, onda, kako su več napisali, odem na YT i gledam kako drugi igraju. Puno jeftinije nego kupovat igru koju mi se neda igrat!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

Ne vidim ništa loše u ovome. Em će neki naslovi tipa From Software igara biti privlačniji igračima, em će oni sa nekom vrstom invaliditeta možda moći igrati i nešto što dosad nisu mogli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
konjRR kaže...
Ges kaže...
konjRR kaže...

Za aktulne gejmere prosjecne pa idealno. 

Niste primjetili da igre postaju filmovi i serije. Ljudi danas bi mogli skroz "legitimno" upitat pa sto cu se patiti sa igrom i pritiskanjem tipki i nabavljanjem opreme i svime i svacime kada mozes samo "play" i uzivas (mozak na pasu).

Nismo. Igraš dosadne igre. Samo pacijentima je igranje samo "pritiskanje tipki"

 

 Hm. Mislim da nisi shvatio sto sam napisao. Btw. ne igram dosadne igre. Takvih pacijenata je toliko da nemas pojma gdje, na kojem/kakvom planetu, zivis izgleda.

 

A sto se pritiskanja tipki, logitech g pro sam tri puta reklamirao pod garnacijom jer bi ljeva tipka otisla u double click od istrosenosti. Xbox one kontroler par puta rastavio zbog dpada itd. I btw zadnjih godina 5-6 se nemam vremena uopce igrati 

 Prvo velis otislo od istrošenosti, no na tvoju žalost a i vidimo po drugom djelu teksta da nije to u pitanju vec opce poznati problem s logi switchevima i njihovom retardiranom problemu s double klikom

15 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
Ovo je već malo veća budalaština.

Smisao igre je DA TI IGRAŠ!

Ako ću davati da AI igra umjesto mene..... pa šta će mi onda igra? Onda idem gledati film ili stream drugih igrača
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
dankodr kaže...
Ovo je već malo veća budalaština.

Smisao igre je DA TI IGRAŠ!

Ako ću davati da AI igra umjesto mene..... pa šta će mi onda igra? Onda idem gledati film ili stream drugih igrača

 I sony je primjetio da ljudi bas to i rade, masovno, vec godinama 

6 godina
offline
Re: Sony podnio patent za auto-play feature potpom
konjRR kaže...
dankodr kaže...
Ovo je već malo veća budalaština.

Smisao igre je DA TI IGRAŠ!

Ako ću davati da AI igra umjesto mene..... pa šta će mi onda igra? Onda idem gledati film ili stream drugih igrača

 I sony je primjetio da ljudi bas to i rade, masovno, vec godinama 

 Ovako imaš svoj privatni stream sebe kako igraš a NE igraš !!!!   Mindfuck totalni

14 godina
offline
Sony podnio patent za auto-play feature potpomognu

Ljudi se boje da će za par godina ostat bez posla zbog AI. A šta će besposleni raditi kad im AI oduzme i igranje? Drogirat se, šta drugo.

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice