Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzvučne

poruka: 7
|
čitano: 2.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzvučne".
8 godina
offline
Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzvučne

Concorde. Zaboravili kako je to završilo?

 

 

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzvučne

pih! u nas čak i migova krama leti kroz zidovlje (i samo obavijeste pučanstvo kako ne mora sad zato čistiti atomska skloništa i neka sve ono smeće ostane unutra). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzv
Feudalac kaže...

Concorde. Zaboravili kako je to završilo?

 

 

 Koliko znam, Concord je imao samo jedan pad i to zato što je na pisti gumu probio komad metala sa prethodnog aviona... Oštećena guma je, nažalost, fatalno oštetila letjelicu koja se zapalila i srušila...

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
offline
Re: Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzv
Feudalac kaže...

Concorde. Zaboravili kako je to završilo?

 

 

 Concorde ne leti jer je bio neisplativ, tj. donosio je gubitak umjesto zarade. Nesreca je bila tu samo losa reklama velikog dosega jer ipak nije svaki dan da padne Concorde. Za razliku od boeinga sto je prakticki postalo nonews 

8 godina
offline
Re: Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzv
Spiridon kaže...
Feudalac kaže...

Concorde. Zaboravili kako je to završilo?

 

 

 Koliko znam, Concord je imao samo jedan pad i to zato što je na pisti gumu probio komad metala sa prethodnog aviona... Oštećena guma je, nažalost, fatalno oštetila letjelicu koja se zapalila i srušila...

 E pa to je bio problem zbog velike brzine na tlu - veći rizik, skuplje, dodatne mjere za zaštitu, puno raznih rizika za malu klijentelu koja danas ionako ima svoje privatne avione. A sve to skupa je ...i luksuz. nitko ne mora preletjeti ocean u dva sata, pogotovo danas kad je sve umreženo.

Ja rekoh
6 godina
offline
Re: Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzv
Ne bih loše o bug. hr novinarima ali ovo su netočni navodi i bliža povijest. Mladi gospodine Sandro, pa niste toliko mladi da niste čuli za Concorde ili u kojem svemiru vi živite ;)
Onda barem izguglati, Wikipedia zna ako stvarno ne znate povijest za bivše putničke nadzvučne
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Supersonic_transport
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Boom Supersonic dobio dozvolu za pokusne nadzv
ajimerej kaže...
Ne bih loše o bug. hr novinarima ali ovo su netočni navodi i bliža povijest. Mladi gospodine Sandro, pa niste toliko mladi da niste čuli za Concorde ili u kojem svemiru vi živite ;)
Onda barem izguglati, Wikipedia zna ako stvarno ne znate povijest za bivše putničke nadzvučne
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Supersonic_transport

 Nazalost nismo tu da citamo sandra nego komentare 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice