AMD Radeon R9 300/Fury Series

poruka: 6.870
|
čitano: 558.328
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Lucidius kaže...

Kako si na kraju rijesio situaciju u svoju korist?

 Kad dode grafa sve cu opisati i napisati

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Jel ovo ok rezultat za fury x  ?

upravo testirao.

Evo i slikice..

 

grafa jedva 20% vent cca 45-47 stupnja.. necujna.

 

ne kuzim sto znace ovi crveni indikatori no skuzit cu

Jedva je stala zbog arctica...

 

 No imam neke sumnje, zasto nema zastite za pce utor i natrag na hdmi display portovima, zatim poderana ona etiketa na kutiji.

Kutiju jedva otvorio tj. moro sam je stgat jer nije islo, s druge strane niti trunka prasine na radiatoru i ima miris po novome..

Na toj strganoj etiketi pise 04.04 ja mislim

 No izgleda da grafa tako ipak dolazi :

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 18:51 (toxic).
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Ide to jos malo gore, a ovo invalid score moze biti do drivera, lucid virtu mozda. Super grafa za tu lovu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ova lampica ti predstavlja u kojem modu radi graficka, UEFI ili non UEFI, takva stvar je i na sapphire r9 390 karticama i jos nekim modelima koliko se sjecam.

 

Probaj radijator od grafe stavit naprijed na push pull, to bi trebalo jos smanjit tempearutre.

 

Nego kako si sredio sa njima na kraju da ti ju posalju, koja ej poazdina cijele price?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Lucidius kaže...

Ova lampica ti predstavlja u kojem modu radi graficka, UEFI ili non UEFI, takva stvar je i na sapphire r9 390 karticama i jos nekim modelima koliko se sjecam.

 

Probaj radijator od grafe stavit naprijed na push pull, to bi trebalo jos smanjit tempearutre.

 

Nego kako si sredio sa njima na kraju da ti ju posalju, koja ej poazdina cijele price?

 Nakon što su mi poslali ponudu na 6 i više tisuća kn.

Pitao sam ih kako je to moguće jer ja sam grafičku naručio za 2550 kn i imam za to dokaze print screenove itd..

Objasnili mi da je do dobavljaca ne do njih te da im pošaljem print screenove sto sam i učinio.

Slijedeći dan sam dobio ponudu za tih 2550kn koju sam trebao instant uplatit što sam i napravio i eto danas je dobio.

Poanta je da se Protis prema meni ponio korektno no da nisam imao dokaze tj. ss-ove sumnjam da bi ista dobio.

 

Eto..

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Nisam mislio na to ..

Sada sam skužio da imam gpu usage indikator :) super hbte

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

I kako si zadovoljan u gejmingu, kolko je slabija od CFX-a sa 480kama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Lucidius kaže...

I kako si zadovoljan u gejmingu, kolko je slabija od CFX-a sa 480kama?

 Ma nisam bas skoro nista probao osim titanfalla 2.

Trenutno razmisljam dal da stavim relive drivere ili ne, pa gledam po netu.

Nemam pojma iskreno još..

Vjerujem da ce mi biti lošija od dvije rx 480 tamo gdje je CF radio.. mislim da je kartica dobra tj al pari sa gtx 1070 trenutno

Nisam siguran jedino u tih 4gb hbm memorije no eto ja cu iskreno reci kada istestiram i kad se slegnu prvi dojmovi no po Titanfallu nisam bas imao feeling da radi glatko.. rx 480 mi je radila glatko a davala manje fpsa ovo je sad na prvu

16 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Brijem ovak na prvu da bu brzo u oglasniku 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
XXX kaže...

Brijem ovak na prvu da bu brzo u oglasniku 

 Možda. haha :)

 

kaj mislis kolko bi mogao izvuc?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 20:55 (toxic).
16 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Tebi bi bilo pametnije i jeftinije da se javiš za volontiranje u neki servis, pa im besplatno slažeš konfiguracije par sati tjedno 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
toxic kaže...
Lucidius kaže...

I kako si zadovoljan u gejmingu, kolko je slabija od CFX-a sa 480kama?

 Ma nisam bas skoro nista probao osim titanfalla 2.

Trenutno razmisljam dal da stavim relive drivere ili ne, pa gledam po netu.

Nemam pojma iskreno još..

Vjerujem da ce mi biti lošija od dvije rx 480 tamo gdje je CF radio.. mislim da je kartica dobra tj al pari sa gtx 1070 trenutno

Nisam siguran jedino u tih 4gb hbm memorije no eto ja cu iskreno reci kada istestiram i kad se slegnu prvi dojmovi no po Titanfallu nisam bas imao feeling da radi glatko.. rx 480 mi je radila glatko a davala manje fpsa ovo je sad na prvu

A to ti je 4GB memorije, sve da je beskonacno brza ne bi pomoglo posto treba prebacivat iz sporog rama...

13 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Je moguć XF s fury i rx 480?

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Nikako

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
toxic kaže...
Lucidius kaže...

Ova lampica ti predstavlja u kojem modu radi graficka, UEFI ili non UEFI, takva stvar je i na sapphire r9 390 karticama i jos nekim modelima koliko se sjecam.

 

Probaj radijator od grafe stavit naprijed na push pull, to bi trebalo jos smanjit tempearutre.

 

Nego kako si sredio sa njima na kraju da ti ju posalju, koja ej poazdina cijele price?

 Nakon što su mi poslali ponudu na 6 i više tisuća kn.

Pitao sam ih kako je to moguće jer ja sam grafičku naručio za 2550 kn i imam za to dokaze print screenove itd..

Objasnili mi da je do dobavljaca ne do njih te da im pošaljem print screenove sto sam i učinio.

Slijedeći dan sam dobio ponudu za tih 2550kn koju sam trebao instant uplatit što sam i napravio i eto danas je dobio.

Poanta je da se Protis prema meni ponio korektno no da nisam imao dokaze tj. ss-ove sumnjam da bi ista dobio.

 

Eto..

 Ajde sad onda kad su ti izašli u susret odi lijepo u temu gdje si ih popljuvao i napiši ovo. 

 

I nemoj muljati da si to dobio zbog SS-a. Dobio si jer su oni zbog tebe otišli korak dalje i tražili uvoznika da im pošalje ukoliko ih još ima po tim ulaznim cijenama. Da je uvoznik rekao ne, dobio bi mahunu. A oni nisu ni bili dužni pitati.

 

Jel ti i dalje Protis ne valja?

16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...
toxic kaže...
Lucidius kaže...

Ova lampica ti predstavlja u kojem modu radi graficka, UEFI ili non UEFI, takva stvar je i na sapphire r9 390 karticama i jos nekim modelima koliko se sjecam.

 

Probaj radijator od grafe stavit naprijed na push pull, to bi trebalo jos smanjit tempearutre.

 

Nego kako si sredio sa njima na kraju da ti ju posalju, koja ej poazdina cijele price?

 Nakon što su mi poslali ponudu na 6 i više tisuća kn.

Pitao sam ih kako je to moguće jer ja sam grafičku naručio za 2550 kn i imam za to dokaze print screenove itd..

Objasnili mi da je do dobavljaca ne do njih te da im pošaljem print screenove sto sam i učinio.

Slijedeći dan sam dobio ponudu za tih 2550kn koju sam trebao instant uplatit što sam i napravio i eto danas je dobio.

Poanta je da se Protis prema meni ponio korektno no da nisam imao dokaze tj. ss-ove sumnjam da bi ista dobio.

 

Eto..

 Ajde sad onda kad su ti izašli u susret odi lijepo u temu gdje si ih popljuvao i napiši ovo. 

 

I nemoj muljati da si to dobio zbog SS-a. Dobio si jer su oni zbog tebe otišli korak dalje i tražili uvoznika da im pošalje ukoliko ih još ima po tim ulaznim cijenama. Da je uvoznik rekao ne, dobio bi mahunu. A oni nisu ni bili dužni pitati.

 

Jel ti i dalje Protis ne valja?

I tebi je ovo pljuvanje ? http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/protishr-dojmovi/234308.aspx?page=1&jumpto=5265248&sort=asc&view=flat

 

Ajde daj odrasti.

Protis je napravio ono što je mislio da je ispravno i to iznimno cijenim.

Ja bih to napravio i za svoje klijente, doduše kod mene kada se izda kriva ponuda uvijek dobije po toj cijeni. Bitno je samo koliko ti je stalo do klijenata.

Protis je dobio ovdje puno više nego je izgubio, ako je izgubio. Jer ova grafička se iz vana nova dobije za svega 500 kn više tako da...

Da imalo poznaš moje navike i da si aktivan na forumu znao bi zašto.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 8:21 (toxic).
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

ansha daj suti i prestani pricat gluposti kao i obicno jer nisi komptentan pricat u AMD temi.

 

Lucidius pricas gluposti to nema veze sa UEFI-em nego koliko je kartica u loadu trenutno tj koliko se trenutno koristi...

 

toxic odlican ulov i dobra odluka jer ta kartica jos uvijek sve melje pred sobom a vidi kad je izasla 

 

nek te HBM ne zabrinjava sto je samo 4GB jer imas 512giga prer sec sto je jos uvijek brutalno !

 

happy gaming 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 12:43 (4mal).
8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
toxic kaže...

I tebi je ovo pljuvanje ? http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/protishr-dojmovi/234308.aspx?page=1&jumpto=5265248&sort=asc&view=flat

 

Ajde daj odrasti.

Protis je napravio ono što je mislio da je ispravno i to iznimno cijenim.

Ja bih to napravio i za svoje klijente, doduše kod mene kada se izda kriva ponuda uvijek dobije po toj cijeni. Bitno je samo koliko ti je stalo do klijenata.

Protis je dobio ovdje puno više nego je izgubio, ako je izgubio. Jer ova grafička se iz vana nova dobije za svega 500 kn više tako da...

Da imalo poznaš moje navike i da si aktivan na forumu znao bi zašto.

 

 Prijetnja, ucjena, pljuvanje, zovi to kako god hoćeš. To što si ih napadao i način na koji si to napravio je kazneno djelo. Da su htjeli, mogli su podići tužbu zbog toga.

 

Ne, ne bi ti to napravio, ne muljaj. Sad si ju dobio po toj cijeni i već ju hoćeš preprodati ni nepuna dva dana poslije. Toliko o moralu i poštenju.

 

Na forumu sam koliko i ti i znam te od prije. To što sam tražio zatvaranje starog acca i što ne pišem 50 postova dnevno ne znači da nisam prisutan. 

16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...
toxic kaže...

I tebi je ovo pljuvanje ? http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/protishr-dojmovi/234308.aspx?page=1&jumpto=5265248&sort=asc&view=flat

 

Ajde daj odrasti.

Protis je napravio ono što je mislio da je ispravno i to iznimno cijenim.

Ja bih to napravio i za svoje klijente, doduše kod mene kada se izda kriva ponuda uvijek dobije po toj cijeni. Bitno je samo koliko ti je stalo do klijenata.

Protis je dobio ovdje puno više nego je izgubio, ako je izgubio. Jer ova grafička se iz vana nova dobije za svega 500 kn više tako da...

Da imalo poznaš moje navike i da si aktivan na forumu znao bi zašto.

 

 Prijetnja, ucjena, pljuvanje, zovi to kako god hoćeš. To što si ih napadao i način na koji si to napravio je kazneno djelo. Da su htjeli, mogli su podići tužbu zbog toga.

 

Ne, ne bi ti to napravio, ne muljaj. Sad si ju dobio po toj cijeni i već ju hoćeš preprodati ni nepuna dva dana poslije. Toliko o moralu i poštenju.

 

Na forumu sam koliko i ti i znam te od prije. To što sam tražio zatvaranje starog acca i što ne pišem 50 postova dnevno ne znači da nisam prisutan. 

Haha... Tužiti? Ozbiljno?

Preprodati ozbiljno?

Nemaš ti blage veze o ničem.

Između ostalog imao sam dogovorenu drugu Fury X karticu da mi ovo ne uspije, na forumu imaš hrpu tema otvorenih upravo da ljudi izmjene svoja iskustva i to je kazneno dijelo.. A joj.....

 

Ajde ljudi objasnite ovom dečecu da ja nisam "ZARADIO" niti na jednom svom prodanom HW-u, već isključivo izgubio.

 

14 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Daj sta dramatiziras, ako je stavio u kosaricu i napravio narudzbu po toj cijeni naravno da ce inzistirat da mu po toj cijeni i prodaju...

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ma ignore, ne znam što sam mu skrivio.

 

Anyway

 

Tonči 

 

Call of Duty Infinite 1920 x 1080 144hz monitor

Stavio sam render na 200% dakle na "4k" rezu sve postavke na max.

 

Gle razlike u slikama.

Jedna je 100% render druga je 200%

 

Dakle ipak monitor moze prikazati ovaj "ultra aa" mozes pojasnit.

Tnx unaprijed.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...

Sve 5, gospodine Sanaderu. Sve 5!

Čisto da ti otkrijem identitet.

Kako ono ide modanje kučišta?

 

Ekipa jel Vam sada jasan stav? haha..

Pranja555

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Mogu i ja objaviti tvoje ime i prezime, adresu, broj telefona - nije problem. Samo reci...

 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...

Mogu i ja objaviti tvoje ime i prezime, adresu, broj telefona - nije problem. Samo reci...

Slobodno.

Ja se ne krijem iza Acc-a ničijeg i ne provociram okolo.
To što si se ti zakačio s 90% foruma i trazio ukidanja acca i sada se vratio da soliš opet pamet..

 

11 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Jel možeš uploadat slike na imgur il tako nešto, ovako je teško primjetiti bilo kakvu razliku (bar meni).

16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
_mark0_69 kaže...

Jel možeš uploadat slike na imgur il tako nešto, ovako je teško primjetiti bilo kakvu razliku (bar meni).

 https://postimg.org/gallery/3bt5b06hu/

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

ima razlike ljeva je ostrija od desne 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Jel ima coil whinea na Fury Xu sad ? Znam da su prve pošiljke imale dosta

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Naravno da nije moja zasluga. Zasluga je od Protisa i uvoznika. Nikad pojedinca. 

 

Napao? Hej, prijetiš tužbama ljudima koji ti nisi ni krivi ni dužni. I onda ja napadam? 

 

Pff, pa zbog ovakvih sam sranja i htio anonimnost, a sad si mi to oduzeo i moram raditi novi acc.  

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 16:06 (Slicer).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Koliko ja vidim, na 100% su boje malo "življe", na 200% se rubovi čine manje nazubljeni jer su zamagljeni ili zamućeni ali ne bih to nazvao oštrijom slikom koja se dobije na pravoj rezi na pravom monitoru. Meni osobno to nije to ali ako nekog veseli, tko sam ja da namećem svoje mišljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice