Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni sat z

poruka: 4
|
čitano: 4.060
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni sat z".
16 godina
offline
Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni sat z

Best buy je na Amazonu za 438.59 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni sat z

Malo nedorečen članak!

Postoji boljih verzija od ovog,  postoje bolje verzije od Fenixa 7, generalno! 

 

Ovo je samo vjerojatno čišćenje zaliha robe koja baš i neide u potraživanjima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni s
Ove godine budu predstavili Fenix 8 pa polako ciste zalihe. Imam 7x Solar i super sam zadovoljan. Nisam neki outdook super sportas ali sam svejedno uzeo "najbolje" jer ovo kaj Samsung i Apple nude je smece. Bateriju punim jednom mjesecno ili tako nesto, imam opciju placanja satom i sve zive notifikacije koje mi trebaju dok sam ziv.

Daleko najbolji pametni sat od svega na trzistu.
6 godina
offline
Re: Garmin Fenix 7 i dalje je 'best buy' pametni s
Mislio sam da će izbaciti i pro verziju sedmice pošto je šestica imala fenix 6 i fenix 6 pro.

Fenix 6x pro solar je odličan, samo da me opet ne zeznu sa nekom "zastarom", tj. nadogradnjom, kao što su me zeznuli sa fenix 2.

Dosta šturo uvijek o review Garmina, nit piše da podržava razne senzore, koje, ima li novih, zato što to čini razliku od uobičajenih "sportskih" satova samsung, Google, huawei. Kao i neke posebnosti npr. prepoznavanja vježbi snage, pregib, čučanj, sklek, mrtvo dizanje..., ima li tu nekog napretka naspram šestice... dalo bi se tu svašta napisati tako da prevagne misao treba li nam novi garmin ili još ne.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice