Umjesto otiska prsta: DNK dokaze izvlače iz zraka

poruka: 3
|
čitano: 1.426
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjesto otiska prsta: DNK dokaze izvlače iz zraka".
6 godina
offline
Umjesto otiska prsta: DNK dokaze izvlače iz zraka

Mogli bi imati jako puno osumnjičenih nakon četiri tjedna ali dobro za borbu protiv zločina.

 

No nije dobro znati ovakve stvari, čitam i pitam se: dok netko tko ne drži do higijene kad mi se obraća koliko me zapljuje aerosolom svojih mrtvih (i živih) stanica, koliko me pljusne aerosol tuđih fekalija kad pustim vodu u javnom toaletu 🫏🐽🦨🦠 🗣️

Ali nije sve tako sivo, rado bih polizao sav aerosol slina lijepe žene 💋😅

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Umjesto otiska prsta: DNK dokaze izvlače iz zraka

Sama usporedba sa otiskom prsta je poprilično glupava sama po sebi... Kakve ima veze dnk sa otiscima prsta? Drugi puta pitati prije malo nekakvog forenzičara, o nekakvim osnovama, pa onda pisati članak - ne bi bilo loše...

Glih_x HD
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjesto otiska prsta: DNK dokaze izvlače iz zr
Glih_x kaže...

Sama usporedba sa otiskom prsta je poprilično glupava sama po sebi... Kakve ima veze dnk sa otiscima prsta? Drugi puta pitati prije malo nekakvog forenzičara, o nekakvim osnovama, pa onda pisati članak - ne bi bilo loše...

 Misli se na to da je DNK također otisak koji osoba ostavlja, ali u zraku. To se jedino može koristiti kao dokaz da je na tom mjestu osoba boravila, ali ne i da je nešto uradila.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice