Promatranjem biljaka iz satelita moguće je predvid

poruka: 7
|
čitano: 2.484
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Promatranjem biljaka iz satelita moguće je predvid".
15 godina
offline
Promatranjem biljaka iz satelita moguće je predvid

psssssst, znanstvenici: biljke možete poromatrati i s tla ili, ak vam je frka (od, primjerice, kopriva, krasuljka ili nezaboravka), malo drončadi pustite zujati iznad. al niste to čuli od mene. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 15:27 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Promatranjem biljaka iz satelita moguće je predvid

ovi mediji su me sludili sa erupcijom vulkana na islandu...ono stekneš dojam da su vulkani bad guys...katastrofa...ono ljudotine prave naselja u blizini vulkana i sad kao vulkani su krivi što su vulkani...tolika dabilana od novinara ovih naših...za strane nemam pojma...svima puna usta zelenjeve...povratka prirodi...život u skaldu sa okolišem i onda kukaju na erupciju vulkana...e pa dragi zeleni idioti...vulkani su priroda...erupcije vulkana nisu katastrofe nego život u skaldu sa prirodom i okolišem

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Promatranjem biljaka iz satelita moguće je predvid

"Efekti tih "provjetravanja" vulkana prije erupcije presuptilni su da bi ih se iz satelita snimilo izravno, no njihove posljedice na vegetaciju nisu. Naime, povećane koncentracije CO2 i vodene pare pospješuju proces fotosinteze i samim time potiču rast biljaka."

 

Tolko su suptilni ti odušci, da ih uopće ne broje pod emisije Svete Molekule. Broje samo kad pukne glavni ventil, a i to preko one stvari. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Promatranjem biljaka iz satelita moguće je pre
HCMAA kaže...

ovi mediji su me sludili sa erupcijom vulkana na islandu...ono stekneš dojam da su vulkani bad guys...katastrofa...ono ljudotine prave naselja u blizini vulkana i sad kao vulkani su krivi što su vulkani...tolika dabilana od novinara ovih naših...za strane nemam pojma...svima puna usta zelenjeve...povratka prirodi...život u skaldu sa okolišem i onda kukaju na erupciju vulkana...e pa dragi zeleni idioti...vulkani su priroda...erupcije vulkana nisu katastrofe nego život u skaldu sa prirodom i okolišem

 Hoćeš li tako pričati kad te strefi potres ili je potres ipak vražje djelo ili božja kazna ili natprirodna katastrofa...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 16:40 (notloB).
6 godina
offline
Re: Promatranjem biljaka iz satelita moguće je pre

sredina 80"...potres...imao ptsp...dugo vremena...ide kamion a ja mislim da je portres...tako potres mi je utirao stra u kosti ali hebiga...dio prirode

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
2 godine
offline
Re: Promatranjem biljaka iz satelita moguće je pre
HCMAA kaže...

sredina 80"...potres...imao ptsp...dugo vremena...ide kamion a ja mislim da je portres...tako potres mi je utirao stra u kosti ali hebiga...dio prirode

 Prirodna katastrofa, ljudima, ljudi su isto dio prirode, sve je prirodno, ne postoji natprirodna katastrofa osim u bibliji i sličnim mitovima.

Katastrofa je katastrofa, činjenica da je prirodna neće umanjiti katastrofičnost.

5 godina
offline
Re: Promatranjem biljaka iz satelita moguće je pre
HCMAA kaže...

ovi mediji su me sludili sa erupcijom vulkana na islandu...ono stekneš dojam da su vulkani bad guys...katastrofa...ono ljudotine prave naselja u blizini vulkana i sad kao vulkani su krivi što su vulkani...tolika dabilana od novinara ovih naših...za strane nemam pojma...svima puna usta zelenjeve...povratka prirodi...život u skaldu sa okolišem i onda kukaju na erupciju vulkana...e pa dragi zeleni idioti...vulkani su priroda...erupcije vulkana nisu katastrofe nego život u skaldu sa prirodom i okolišem

 Ne bi se s tobom složio. Mislim da nitko ne karakterizira vulkane kao "bad guys". Istina ljudi su izgradili tamo grad, ali mislim da je naglasak na ljudsku tragediju i solidarnost.

 

Jebi ga i mi smo nedavno imali potres na Banovini i Zagrebu, a da ne govorim drugdje u svijetu npr. Turska, tsunami Indonezija.. Prirodna katastrofa da, ali opet sranje. Ljudi kojekuda grade naselja da, ali nikom nije svejedno kada priroda pokaže drugo lice. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice