AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl

poruka: 5
|
čitano: 4.548
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl".
15 godina
offline
AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl

nije teško zamisliti drevnog mezopotamanjenoga kako na tržnicu nosi ploču od 300 kila s popisom za kupnju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl

Ahahahah, to i meni upalo u oko.. popis za kupovinu, pred 5.000 godina  🤣🤣🤣

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl

A isto sam očekivao sad kad su dešifrirali i kad su obavijestili javnost o tom otkriću da će negdje prenjet što točno piše na tim 5K godina starim pločama. Šta mi bi. :D

 

Biće njima dešifrirati znaci "desifrirat otprilike", koju riječ da se shvati šta je to pa je to sve što i mogu rec. Jbg, 5K brajo. Budi sritan i s tim )

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 10:21 (KIKI3ooo).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AI otključava tajne klinastog pisma na glineni
Ajar kaže...

nije teško zamisliti drevnog mezopotamanjenoga kako na tržnicu nosi ploču od 300 kila s popisom za kupnju. 

 kud bi nosio ploču? Stoji mu pored terminala za online kupovinu. Čovjek kupio i leteći ćilim na cyber monday popustu od 74%, ali ga je trgovac prevario, kaže to je 74 u dekadskom sustavu, a u heksagesimalnom 1 veliki stupić i jedan srednji što je ukupno 2, dakle popust je 2%.
Sad znamo zašto su Sumer, Akad, Babilon i ostale države bile tako nasilne. Tko ne bi poludio... 

15 godina
offline
AI otključava tajne klinastog pisma na glinenim pl

Oink, onik, muuuuu. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice