Mirisi utječu na naše percipiranje boja

poruka: 4
|
čitano: 2.363
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mirisi utječu na naše percipiranje boja".
2 godine
online
Mirisi utječu na naše percipiranje boja

 

 

Moj pas nema nos!

Kako onda miriše?

Licht rose na tufnice.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Mirisi utječu na naše percipiranje boja

prije preko nekoliko (više od 15) godina sam u prometnoj (kad ti auto oduzme prednost, kao motoristu; klasika) čini se za vijeke vjekova amen izgubio osjet mirisa i nimalo mi ne nedostaje. iako, to znači i kako se ne mogu prijaviti kao dragovoljac za ovakva ispitivanja i ostat ću bez mikića/kocke šećera. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Mirisi utječu na naše percipiranje boja
Ajar kaže...

prije preko nekoliko (više od 15) godina sam u prometnoj (kad ti auto oduzme prednost, kao motoristu; klasika) čini se za vijeke vjekova amen izgubio osjet mirisa i nimalo mi ne nedostaje. iako, to znači i kako se ne mogu prijaviti kao dragovoljac za ovakva ispitivanja i ostat ću bez mikića/kocke šećera. 

 Je li ti ostao barem osjet smrada? (ovaj moj post primjerice smrdi na tupi trolež)

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 12:27 (notloB).
15 godina
offline
Re: Mirisi utječu na naše percipiranje boja
notloB kaže...

 Je li ti ostao barem osjet smrada? (ovaj moj post primjerice smrdi na tupi trolež)

 apsoštrumfno ništa. pokraj mene je svakodnevno mokar pas - ništa. prolazim pokraj pečenjare - ništa. ne vozim se tramvajem/busom bez obzira na ništa. čini se kako od svih osjeta miris najmanje nedostaje (ali se malo pojačaju ostali, valjda nauštrb). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice