Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen4 donosi nove materija

poruka: 2
|
čitano: 2.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen4 donosi nove materija".
8 godina
offline
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen4 donosi nove materija

zanima me jel itko ikad koristio taj laptop tako da ga je preklopio kao šator i tako radio nešto korisno na njemu, ne mogu dokučiti čemu to, prvo sam mislio da je gimik ali vidim već generacije tih yoga laptopa pa mi nije jasno

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen4 donosi nove mate
just_dont kaže...

zanima me jel itko ikad koristio taj laptop tako da ga je preklopio kao šator i tako radio nešto korisno na njemu, ne mogu dokučiti čemu to, prvo sam mislio da je gimik ali vidim već generacije tih yoga laptopa pa mi nije jasno

 Može biti ok za recimo gledanje videa, jer ti je ekran onda bliži, tj. nemaš tipkovnicu ispred sebe koja smeta. Ili recimo ako prikazuješ neke prezentacije pa koristiš remote za upravljenjem prezentacijom. U principu to je tablet mode sa built in standom Ja sam u uredu jedno vrijeme tako koristio Dell XPS, gdje mi je bio spojen na 2 monitora, a ekran od laptopa mi služio kao 3 monitor, pa je bio u tom tent položaju.

Stoja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice